Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie przeczytałem, że zapotrzebowanie dorosłego mężczyzny na magnez to okło 300 mg.

Okazuje się, że w czekoladzie gorzkiej jest 162 mg a zwykłej 97 mg.

W takim razie trzeba zjadać trzy czekolady dziennie.

 

Lepiej kup sobie sokowirówke i wyciskaj soki. Do tego spacery minimum 6 km dziennie do palenia kortyzolu i daj znać za 1,5 miecha jakie zmiany tylko i wyłącznie jezeli robisz to systematycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusesita Dolores, Czemu tak jest teraz? Bo dlaczego HoyaBella , czy Cyklopka nie są wkręcone w spa-działania, to dziewczyny napisały.

 

wieslawpas, Zrób sobie badania, bo mocna suplementacja w ciemno nie jest najlepszym pomysłem. Ewentualnie, tu zgadzam się z Cyklopką magnez plus B6, bo znając Twoje stałe rozdrażnienie zużywasz ewentualny zapas... ;)

 

No widzicie jak to jest Dziewczyny , pada mit o ulubionych czynnościach wszystkich kobiet... ;)

Ja lubię efekt końcowy, ogólne zadbanie, poranne "zrobienie się" pomaga postawić się do pionu. Ale te wszystkie czynności... nie , to niekoniecznie.

Z tzw. babskich spraw to lubię ciuchy i perfumy. Zawsze coś... ;)

 

Idę spać, bo jutro rutynowy poranek. Mam nadzieję, że pośpię.

Spokojnej nocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jadł ktoś Nurofen Forte taki w takich czerwonych wielkich kapsułkach wyglądających jak czerwone przezroczyste koraliki ???( jak ja nie lubię takich tabsów z jakąś prześwietną otoczką, jakichś szybko rozpuszczających się itd!!!!! kolorowanych z różnymi dziwnymi barwnikami)

polizałam to i niesamowicie mnie zapiekło w usta i język i boję się że: 1) to jakieś uczulenie, 2) o rety jaka tam musi być chemia wstrętna :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Czyżby ludków wywiało, tudzież zalało? ;)

U mnie oszaleć idzie - wiatr pędzi chmurzyska, leje, za chwilę wychodzi słońce, i tak co chwilę, a zimno jak diabli przez tą wilgoć... Siedzę okutana szalem.

Dużo dziś miałam dłubania w kompie - z jednej strony dobrze - nie miałam czasu litować się nad sobą, z drugiej niefajnie - kark boli, oj boli, mimo że staram się kręcić, zmieniać pozycję, nawet parę skłonów zrobiłam...

 

Pozdrawiam gorąco, mimo lodowatych łapek! ;)

 

HoyaBella, łykałam te tabsy, dziś zażyłam z kolei wersję Ibupromu z niebieskim płynem, jak widać żyję i łeb mniej boli dzięki temu. ;)

 

Ḍryāgan, Luzujesz się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie tulalam się trochę po Polsce do obcych ludzi chcąc siebie zgnoic. Powiedziałam szkole, że mam rota wirusa. Czuję się mega zagubiona, na szpital namówił mnie przyjaciel. Nie wiem co mam zrobić, więc go posłucham, właśnie siedzę w pociągu z powrotem do Warszawy.

 

Jestem rozsadna! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, :D no witaj :) Gdzież to się bywało? Spamowa zauważyła brak Ciebie...tęskniliśmy!

Powiem Ci szczerze... że szkoda gadać.

Miałem po raz kolejny ten bezcenny moment, w którym uznaję że skoro i tak wszystko leży, to mogę sobie na wszystko pozwolić. To ten moment po którym zostaje mi kac (zwykły i moralny) siniaki, guzy i kilka nowych blizn... oraz różne nowe doświadczenia z rzeczami których lepiej nie próbować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór! :papa:

 

Kolejny wolny dzień spędziłam dzisiaj na wyjeździe. Odwiedziłam groby Dziadków i Pradziadków, na których byłam chyba 3 lata temu. Pogoda w miarę dopisała, bo nie lało, a to już duży plus dla podróżujących. Można było sobie spokojnie pospacerować po zabytkowym cmentarzu.

Odwiedziłam też Rodzinę. Jestem zadowolona z dzisiejszego dnia.

Teraz herbatka i zasłużony odpoczynek.

 

kosmostrada, Kochana, gorąca kąpiel lub choćby gorący prysznic na kark działa cuda + smarowanko żelem p/zapalnym.

Też tak mam po pracy, kiedy sporo godzin spędzam przy kompie. :bezradny: I też robię wygibusy w przerwach, żeby rozruszać się. :D

 

misty-eyed, Ḍryāgan, witajcie! :papa:

 

Purpurowy, :nono: muszę Ci pogrozić i mam nadzieję, że wyciągniesz wnioski ze swoich wybryków i wrócisz do tego poprawniejszego - już dość długo - Marcina.

 

Carica Milica, a może masz taki gorszy dzień dzisiaj i nie nazywaj się tak brzydko... jesteś wspaniałą Dziewczyną. Gromadzenie w sobie złości i gniewu źle wpływa na nasze samopoczucie i czasami trzeba dać upust emocjom. Emocje opadną i będzie ok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór,

 

Zmarzłem wracając z pracy. Żałowałem, że nie ubrałem cieplejszych butów, tak mi ciągnęło od podłoża.

 

Olałem dziś drugi raz zajęcia z francuskiego w tym semestrze. Nie wiem po co za nie płaciłem, skoro nie chodzę. Muszę się jakoś zebrać w sobie (?) i ustawić do pionu.

 

A teraz, jak to mawia cyklopka, selerzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×