Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ale mają ceny w tym empiku! Mały zeszyt z serii folk za 7 zeta, duże za 20, a ja za swój duży dałam w biedrze 5... :shock:

Młody nie oszalał na punkcie żadnej rzeczy ( na szczęście), kupiliśmy długopisy ( fajne), zestaw geometryczny w pudełeczku i zeszyt z napisem I love english. Ten chciał obowiązkowo, bo pani od angielskiego przesyła na lekcjach 'faksy" z tym tekstem i rysunkami. Faksy - tzn. ona siedzi przy biurku, a on jej wsuwa kartkę, tak że wychodzi jej spod laptopa po drugiej stronie. :D Teraz będzie pewnie machał zeszytem, lub ma inny sprytny plan. Pomysłowi Ci gimnazjaliści, trzeba miec dużo dystansu, żeby byc nauczycielem... :P

 

cyklopka, Kochana nagimnastykujesz się, ale coś wymyślisz... :bezradny:

 

mirunia, Hej Kochana! Dobrze, że się odzywasz!

Jak mnie użarła osa to nie dośc że paluch napuchł jak bania, to jeszcze jak mówisz cholerstwo potem swędziało. No ale minie na całe szczęście, zwłaszcza że sposoby stosujesz wszystkie.

Z cudeniek szkolnych do dziś nie wyrosłam... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, no niestety XD

 

kosmostrada, duże zeszyty za 20 :shock: Ja teraz na studiach się przerzucam na A4, ale na pewno poszukam tańszych :D

No łatwo nie ma, a żeby znaleźć jakieś fajnie wyglądające buty to już w ogóle... A Deichmann już nie ma w ofercie takich butów w rozsądnej cenie, kiedyś mieli

 

 

 

Jutro lecę do banku zlikwidować konto, nie używam go, a kasę mi pobierają ;/ Kupię baloniki dla małej kuzynki no i poszukam tej torby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high, Te w twardej oprawie są takie drogie, w miękkiej są trochę tańsze. Myślę, że warto po marketach poszukac. Myśmy wybrali empik ze względu na tą zniżkę, no i nie było wielkich zakupów.

Ja na studiach robiłam notatki na dużych kartkach do segregatora. Nie trzeba było się nanosic, tylko jeden segregator.

No za Twoje zakupy to trzeba kciuki trzymac... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

acherontia-styx, to są praktyki jednodniowe, termin ustala Jaśnie Książę (tj. dyrektor zakładu) i jeszcze mamy dziękować, że w ogóle nas wpuszcza do swego królestwa. Nie ma możliwości ustalić innego terminu. W dzienniczku praktyk musi być podpis i pieczątka Jaśnie Księcia. Nie ma pieczątki - nie ma szkoły. Inne praktyki, np. w zwykłej aptece, to można se odrobić kiedy się chce, albo nic nie robić, kierowniczka podpisze. Ale u Jaśnie Księcia trzeba być punktualnie. Wkurwili mnie, bo to miało być załatwione w wakacje. 1 września to nie są wakacje.

Koleżanka ma w ten dzień egzamin na uczelni, kazałam jej dzwonić do dyrektorki szkoły i powiedzieć, że przyjdziemy później, i co? Obu nas nie wyrzucą.

 

high, ja używam starych zeszytów, ze studiów taty 8) Ale nowe też mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kochana jaki owocny dzień! Brawo Słońce! No widzisz, mimo lękowego klimatu wszystko załatwiłaś, a nawet pieniążek wpadł i drobne zakupki zarobione!

 

Oglądałam lampy, bo koniecznie chcę zmienić w sypialni ( mam paskudny plafon, ten sam od 15 lat) i ło matko jakie ceny! Jutro podjedziemy jeszcze do outletu oświetleniowego. Wypatrzyłam na stronie ikei fajną lampę za stówę, niestety niedostępna. Wiecie gdzie jest? Na allegro, nawet u wielu sprzedawców, tylko 50 zeta drożej. Ludzie to mają głowę do interesów. :evil:

 

 

zobacz może na http://enyoart.pl/oswietlenie/lampy-wiszace/ , jeśli szukasz fajnych inspiracji ja tam brałem do kuchni lampę nad wysepkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam lampy, bo koniecznie chcę zmienić w sypialni ( mam paskudny plafon, ten sam od 15 lat) i ło matko jakie ceny! Jutro podjedziemy jeszcze do outletu oświetleniowego. Wypatrzyłam na stronie ikei fajną lampę za stówę, niestety niedostępna. Wiecie gdzie jest? Na allegro, nawet u wielu sprzedawców, tylko 50 zeta drożej. Ludzie to mają głowę do interesów. :evil:

No mój znajomy z tego żyje, jeździ na promocje, otwarcia marketów, nawet do innych miast bierze zabawek, elektroniki, AGD ile do auta wlezie i potem to wystawia. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, jak dozyje to ok ;)

 

Witajcie Kochani:*********

Ja dzis niewyspana bo cala noc mimo tablety na sen mialam mysli o raku.

Do tego wyczytalam ze ten brzegi perelkowate saw zaawansowanym stadium i juz jazda na calego.

na terapie teraz pedze.

 

Milego dzionka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahoj!

Wstałam, pożegnałam się z chłopakiem, teraz czas na późne śniadanie, kawkę i odrobinę chilloutu :)

 

platek rozy, nie wolno zaglądać do internetu żeby się diagnozować! nie rób tego więcej, bo tylko się będziesz przejmować bardziej... owocnej terapii!

 

filip133, cześć, miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×