Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

cyklopka, u prywatnego psychiatry jest jakoś inaczej, bardziej się zajmuje? No ja chodzę z NFZ-tu i wizyta polega na tym że mówię co tam u mnie, pyta się który rok studiów, wypisuje receptę i do domu.(wizyta trwa jakieś 10 min). A i wizyty są co 2-3 miesiące.

Tak, ma dla mnie 45-50 minut czasu. Nie musi wpisywać w papiery konkretnej jednostki chorobowej, może analizować przypadek indywidualnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jest jakaś różnica między psychologiem a psychoterapeutą? :D

Psychoterapeuta ma uprawnienia do prowadzenia terapii, nie każdy psycholog je ma.

Psycholog często pracuje z ludźmi zdrowymi może np. pracować w dużej firmie i uczyć ludzi pracy w zespole, rozwiązywania problemów, wypisywać dzieciom zaświadczenia o dysleksji/dysgrafii.

 

A ja rozkładałam leki za darmo, bo praktyki. Ale mnie to uspokaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, już rozumiem różnicę, dzięki ;-) Kosmostrada, namiarów nie potrzebuję bo chodzę na psychoterapię prywatnie, ale do psychiatry właśnie nie, nie muszę. Ja płacę 150 zł za dwugodzinną rozmowę... Bolałoby mnie gdybym musiała tyle dać za 15minut rozmowy xD Oj ja jestem bardzo oszczędna.

 

Lusesita, mam nadzieję że znajdziesz coś przyjemnego za trochę większą stawkę, 5,5 za godzinę to jakaś kpina, to jest najgorsze że często męcząca praca jest za takie grosze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro wypiszę uczennicy dyplom ukończenia kursu, bo to że pracujemy w warunkach domowych nie znaczy, że nie pracujemy full profesjonalnie, a potem jej każę słuchać mojego ulubionego zespołu, teksty już skopiowane, mp3 zgrane.

 

Zdrzemnęłam się po południu, więc teraz będę grać w grę. Śniło mi się, że jechałam z kolegą windą, ale byliśmy tacy lekcy, że trochę wpadaliśmy na zmianę w stan nieważkości, był to jakiś dom towarowy i pomagałam mu wybrać ozdoby na tort, którym chciał uraczyć swoich znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia trzymam kciukiz eby odstawianie przebiegalo bez problemow :great::great::great:

 

Witajcie :*********

Ja wstalam okolo 2 z bolem zoladka ale takim nerwowym , juz sie wybudzam w takich godzinach w jakich imprezy lub awantury na dole sie zaczynaja.

Na dzis nie mam za wiele planow.Niestety , dobija mnie teraz fakt ze nie mamz adnej bliskiej kolezank i do ktorej moge wyskoczyc na ploty i herbate---jedna w innym miescie , druga w innym kraju :bezradny::bezradny::bezradny: a ja takich wyjsc potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ;)

A mnie udało się dziś wstać wcześniej, czyli o 9, poszedłem na zakupy na targ i do apteki, pokupowałem zieleninki dla zwierzaków :D

 

platek rozy, mi z kolei brakuje starej ekipy z którą się spotykaliśmy żeby chociażby popić... Rozleciało się wszystko :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Udało mi się po tradycyjnym przebudzeniu znowu poleżeć, podrzemać, więc nareszcie odczuwam urlop, wakacje, bo wstałam o 9tej. Nie żeby zaraz w świetnym stanie, świeża rześka i pełna energii, ale postanowiłam to konsekwentnie ignorować. Poszłam z psem, psiak mnie zbajerował na dłuższy spacer. Pogoda tradycyjnie dziwna, jak zaświeci słoneczko to nawet gorąco, nie wiadomo jak się ubrać. Człowiek musiałby w trakcie spaceru kilka razy się przebierać. Jak bluzę można zdjąć, to już legginsy niekoniecznie... ;)

Idę dziś do fryzjera, stąd zapewne niepokój, a to przecież calkiem fajny punkt programu - będę piękna, bez odrostów, no i pogadam sobie trochę.

Dzisiaj w Gdyni koncert Dianne Reeves. Niestety monsz idzie sam, bo ja jeszcze nie jestem gotowa... :why: Może powinnam podjąć wyzwanie, ale jestem w jako takim stanie ot tak niedawna, że bojam się, że to jednak zbyt ciężki kaliber... No trudno, nie ma co się dołować. Jeszcze przede mną wiele imprez.

 

platek rozy, Ściskam Kochana!!!******

 

high, Heloł!

 

Miłego dnia !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Hey Slonce:********* u mnie pogoda w kratke , co chwile pada i slonce .

Kolorek ten sam robisz u fryzjerki???

A co do koncertu to bardzo ladnie sobie tlumaczysz , powolutku malymi kroczkami , byle do przodu ale bez spinki.

 

ja wlasnie po obiedzie --- kotlety z kalafiora doprawione curry i kolendra pyszne :105::105:

 

11707613_861034697307366_2445988813745406509_n.jpg?oh=572d0c4f4446ca8f835f0f1bb57aebc7&oe=56172E91

 

high, a czemu rozpadlo? kazdy juz inne obowiazki i zycie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, w tej ekipie były osoby które chodziły razem do liceum, więc kiedy skończyła się szkoła to i raczej znajomości... do tego jakieś konflikty... no i w tej grupie była moja była.

Teraz utrzymuję stały kontakt z 1-2 osobami z tamtej ekipy.

 

Ja jeszcze przed obiadkiem, a co to za dodatek w śmietance? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high, a rozumiem , ja tez juz mam nikly kontakt z ludzmi ze studiow :bezradny: tak to bywa konczy sie jakis etap w zyciu i zaczyna nowy z nowymi znajomosciami.

 

A to pomidorki w jogurcie naturalnym z dodatkiem miety i szczypioru :D

 

Lece na rehabilitacje , juz ostatnie mam .

Do pozniej :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero teraz zaczynam wierzyć, że mam prawo przynależeć do każdej paczki, do jakiej chcę i nie muszę czekać na pisemne zaproszenie, tylko mogę się z nimi umawiać, albo nawet sama organizować spotkania.

 

Wróciłam od dziewczynki, dałam jej dyplom, piękny wyszedł, bo wydrukowałam fajną czcionką na ozdobnym papierze. Dostałam wielkie pudło merci, z czego nie jestem uradowana, bo raz, że nie mogę mleka, a dwa, że nigdy to nie były moje ulubione praliny. Wolałabym dostać krewetki.

 

I dzisiaj jeszcze jedna klientka zanim pójdzie na urlop, ale mam jeszcze chwilę czasu, więc wracam do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

high, Pięknoty i każda inna!!! :105: Zaprzyjaźniają się, czy dzikusy?

 

platek rozy, Obiadek smakowity! Ja ostatnio zrobiłam zapiekankę z kalafiora, masa jak do kotletów tylko w foremkę i do pieca.

Kolorek ten sam - znów blondi...

 

Lusesita Dolores, :great: Powodzenia!

 

cyklopka, Na następny rok zrób listę prezentów ( jak na ślub), co by uczniowie takich gaf nie strzelali jak z tym merci... ;)

 

Ja po obiadku i po fryzjerze. Znów piękna i zadbana! :D Tak mnie zmęczyło racjonalizowanie swojego lęku u fryzjera, że w pewnym momencie o mało tam nie zasnęłam, tak mnie zmuliło, mimo dobrej kawki. A może to z czytania pism typu Party, mózg mi wyczyściło... :D

Wracając zaszłam do rosska żeby się obudzić i Plateczkowa kupiłam tą odżywkę do włosów, którą mi polecałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej :-)

Jak Wam mija dzień?

U mnie pogoda w kratkę, raz słońce, raz deszcz.

Wczoraj złożyłam CV do pracy w szkole , w sekretariacie. Może się odezwą...

Z dobrych wieści - sprzedałam samochód :mrgreen: Kosztowało mnie to bezsenną noc i mega stres, ale się udało ;) Jestem więc póki co zdana na własne nogi i rower :lol:

Płatku jak w Decathlonie? Byłaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, Heloł****! To więcej ruchu będziesz teraz miała, samo zdrowie! ;) Jednak okazuje się, że nie taki diabeł straszny - umiemy sobie poradzić w życiu, nie? a że okupione bezsenną nocą -trudno, nie jest łatwo z nerwicy wyłazić...

Pogoda u mnie też nieprzewidywalna i generująca ból głowy...

No i poszło Cv -brawo! Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalatana23, No więc Plateczkowa zdradziła mi triki na swoje piękne włosy. A że moje mają tendencje do puszenia się i sianowatości, no to poleciałam do rosska. Kupiłam maseczkę Biovax Caviar i olejek arganowy na końcówki. Teraz tylko konsekwencja w stosowaniu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×