Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile głosów każdy powinien móc oddać w ankietach miss/mister?


Lord Cappuccino

Ile głosów każdy powinien móc oddać w ankietach miss/mister?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile głosów każdy powinien móc oddać w ankietach miss/mister?

    • 1(ponieważ miss/mister jest tylko jedna/jeden)
      10
    • 3(ponieważ jest wyłaniane i nagradzane całe podium)
      30
    • 5(bo nie mogę się zdecydować)
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zagłosowałem na jeden głos. Dlaczego? Bo tak mi pasuje po prostu. Jedna decyzja, jeden głos, dzięki któremu wybieramy najładniejszą naszym zdaniem osobę. A jak było w poprzednich latach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na jeden głos. Dlaczego? Bo tak mi pasuje po prostu. Jedna decyzja, jeden głos, dzięki któremu wybieramy najładniejszą naszym zdaniem osobę. A jak było w poprzednich latach?

ta

 

zreszta i tak tylko 2 osoby jarają mnie jakoś bardziej [co nie znaczy ze reszta mi sie nie podoba... przeciez wszystkie kandydatki juz z zalozenia sa ladne (o czym wiedza) tylko w konie nie chodzi o nic innego jak wlasnie wybor] :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo,

przeciez wszystkie kandydatki juz z zalozenia sa ladne

Co takiego? Można być ładnym z założenia? Chyba Ci chodziło o to, że z założenia wszystkie kandydatki startujące w konkursie na Miss Forum (i nie tylko) powinny być ładne, co? Według mnie, jednak tak nie jest.

 

tylko w konie nie chodzi o nic innego jak wlasnie wybor

Co to znaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagłosowałem na jeden głos. Dlaczego? Bo tak mi pasuje po prostu. Jedna decyzja, jeden głos, dzięki któremu wybieramy najładniejszą naszym zdaniem osobę. A jak było w poprzednich latach?

ta

 

zreszta i tak tylko 2 osoby jarają mnie jakoś bardziej [co nie znaczy ze reszta mi sie nie podoba... przeciez wszystkie kandydatki juz z zalozenia sa ladne (o czym wiedza) tylko w konie nie chodzi o nic innego jak wlasnie wybor] :P

dokładnie wiadomo, ze przy głsowaniu kierujemy się sympatią do osób na które głosujemy również

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,

dokładnie wiadomo, ze przy głosowaniu kierujemy się sympatią do osób na które głosujemy również

Nie wiem jak Wy, ale ja mogę to bezproblemowo oddzielić. Zagłosowałbym nawet na znienawidzoną dziewczynę, gdyby była bardzo w moim guście. Tak samo w drugą stronę. Nie oddam głosu na taką, którą darzę sympatią, a jest po prostu przeciętna czy wręcz nieładna według mnie. Kierowaniu się sympatią w przypadku gdy chodzi tylko o urodę, jest bezsensowne, bo niszczy całą ideę konkursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi,
dokładnie wiadomo, ze przy głosowaniu kierujemy się sympatią do osób na które głosujemy również

Nie wiem jak Wy, ale ja mogę to bezproblemowo oddzielić. Zagłosowałbym nawet na znienawidzoną dziewczynę, gdyby była bardzo w moim guście. Tak samo w drugą stronę. Nie oddam głosu na taką, którą darzę sympatią, a jest po prostu przeciętna czy wręcz nieładna według mnie. Kierowaniu się sympatią w przypadku gdy chodzi tylko o urodę, jest bezsensowne, bo niszczy całą ideę konkursu.

 

:brawo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

w tamtym roku napisal Dark sa trzy typy glosowan: 1. na najladniejsza dziewczyne 2. na kumpele 3 na litosc czyli na tego kto ma najmniej glosow

:D Dobre. Dlatego też dobrze byłoby, o ile teoria Darka jest prawdziwa chociaż po części, aby została wybrana pierwsza opcja, czyli głosowanie tylko na jedną, tą najładniejszą wg nas.

 

Głosy oddane z litości to już w ogóle jakaś masakra. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w konie nie chodzi o nic innego jak wlasnie wybor

Co to znaczy?

eh rotten serio nie wiem czego nie zrozumiales : p

 

wybieramy najladniejsza z ladnych wiec nie widze sensu glosowania na wszystkie laski ktore nam sie podobaja

dlatego tez zwrocilam uwage na to ze najwazniejsza w konie (=konkursie) jest selekcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×