Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hej;)


Aga96

Rekomendowane odpowiedzi

Więc nie lubię publicznie upowszechniać swoich brudów, ale wierzę, ze znajdzie się tu ktoś kto ma albo miał podobne problemy;p

Jestem z okolic Rzeszowa i powiedzmy, ze dwa lata temu miałam okres którego za nic w świecie nie chciałam pamiętać(depresja, schizy, lęki itp;) I praktycznie o tym zapomniałam, jednak pewna osoba chcąc nie chcąc perfidnie mi o tym przypomniała;) Myślałam, że sb poradzę, że raz już z tego wyszłam i naprawdę robię wszystko, żeby o tym nie myśleć, ale to się pogłębia;)

Zapytałam na swoim mieście o pomoc, jednak sama nie jestem pewna czy rozmowa z kimś, kto zmaga/zmagał się z czymś takim nie będzie lepsza od pomocy psychologa, któremu pacjenci przewijają się jak mrówki;p

Nie piszę tu bo czuję się samotna czy coś tylko po prostu wiem, że moi przyjaciele mają problemy na innym podłożu i wątpię, że zdołają mnie zrozumieć;)

To tyle ode mnie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aga96,

Więc nie lubię publicznie upowszechniać swoich brudów, ale wierzę, ze znajdzie się tu ktoś kto ma albo miał podobne problemy

To forum jest jak wielka, chińska pralnia chemiczna. Pierzemy tu wszystkie rodzaje brudów 24/7. :D Śmiało możesz upubliczniać.

 

Witaj na Nerwicy. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×