Skocz do zawartości
Nerwica.com

Piękne umysły czyli spam działu Schizofrenia


PJT

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wam tez stwierdzili F.20 mimo ze nigdy nie mieliscie omamow i urojen a neuroleptyki zamiast poprawiac Wasze zdrowie to stoczyły was na dno?? zaden lekarz mi nie wierzy.... nie wiem jak mam sie leczyc objawy po 10latach (nic nie pomoglo leczenie ogolnie zmarnowane zycie zmarnowane 10lat) sa takie same jak na poczatku choroby.????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Panna_Kotka napisał:

Czy wam tez stwierdzili F.20 mimo ze nigdy nie mieliscie omamow i urojen a neuroleptyki zamiast poprawiac Wasze zdrowie to stoczyły was na dno?? zaden lekarz mi nie wierzy.... nie wiem jak mam sie leczyc objawy po 10latach (nic nie pomoglo leczenie ogolnie zmarnowane zycie zmarnowane 10lat) sa takie same jak na poczatku choroby.????

To na jakiej podstawie to stwierdzili? Ilu lekarzy cię w ten sposób zdiagnozowało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, jak myślicie... Czy jest szansa że bliska mi osoba która ma schizofrenię paranoidalną (obecnie szpital psychiatryczny) jednak dzięki lekom znów będzie mógł cieszyć się życiem???.... 6 lat temu, też był w szpitalu, potem wyszedł, po 4 latach przestał brać leki... No i znów szpital. 

Edytowane przez zarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Siedząc przy komputerze, mógłbym zadziałać tak, jak mi się już "utarło" - brać z wirtualnego świata wszystko, czego potrzebuję, a nie dawać nic od siebie. Coś mnie jednak tknęło, żeby wejść tutaj i napisać. Męczy mnie choroba, ale życzę zdrowia nie tylko sobie. Życzę Wam wszystkim.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2021 o 20:32, jason2503 napisał:

Witam wszystkich.

Siedząc przy komputerze, mógłbym zadziałać tak, jak mi się już "utarło" - brać z wirtualnego świata wszystko, czego potrzebuję, a nie dawać nic od siebie. Coś mnie jednak tknęło, żeby wejść tutaj i napisać. Męczy mnie choroba, ale życzę zdrowia nie tylko sobie. Życzę Wam wszystkim.

Pozdrawiam

Również życzę zdrówka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×