Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ukryte kamery w waszym domu - ruter TP LINK


Lusesita Dolores

Rekomendowane odpowiedzi

Ahma, a w domu masz nic nie brać? ;)

 

 

Ahma to nie żarty:

Na pewno tyle zażywasz ile przepisał lekarz? Ahma, to jest PKZP (Program Kontroli Zdrowia Psychicznego) Jeżeli będziesz zażywać zalecaną dawkę, oni usuną to oprogramowanie z Twoich sprzętów, To dla Twojego Dobra!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, czyli widzisz. Ale oni nie są idiotami musisz zażywać regularnie dokładnie te same leki wieczorem zaraz po przyjściu z oddziału według recepty Jeśli będziesz zażywać innaczej oprogramowania nie usuną. Przy regularnym zażywaniu kiedy uznają, że zażywasz jak powinnaś sami to zlikwidują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam powtórnie do tego wątku na prośbę kasiątka i jestem w lekkim szoku. Rozumiem chęć pomocy Ahmie, ale sposoby stosowane przez niktóre osoby ocierają się o jakąś farsę i parodię.

oni nie są idiotami musisz zażywać regularnie dokładnie te same leki wieczorem zaraz po przyjściu z oddziału według recepty Jeśli będziesz zażywać innaczej oprogramowania nie usuną. Przy regularnym zażywaniu kiedy uznają, że zażywasz jak powinnaś sami to zlikwidują.

Nie wiem, czy to miał być żart, czy jakiś groteskowy wpis. Czemu miało to służyć? Obawiam się, że takie wpisy mogą zrobić więcej szkody niż pożytku. Z całym szacunkiem do dobrych intencji, które kierowały osobą piszącą słowa powyżej, ale warto wziąć sobie do serca słowa, które napisał Dark czy kilka innych osób, które wypowiedziały się w tym wątku. Racjonalne tłumaczenia Ahmie, że jej obserwacje i myśli to efekt choroby, to jak mówienie do ściany. Słowną perswazją nic albo niewiele zdziałacie, mimo najszczerszych chęci i prób pomocy Ahmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Próby pomocy polegające na:

 

a) tłumaczeniu Ahmie za pomocą argumentów i żelaznej logiki, że nie jest chora i że to wynik urojeń(kwestionowanie urojeń nie przynisie rezultatu, bo osoba odbiera urojenia jako doznania subiektywnie prawdziwe)

b) wchodzenie w polemikę z urojeniami i granie w "grę" tak jak to robi khaleesi(utwierdza tylko chorego w jego urojeniach)

 

wyrządzają jedynie Ahmie szkodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten Wątek powinien być zablokowany po pierwszym wpisie Achmy .

Miałem kiedyś wujka,będąc kilkuletnim dzieckeim ( jeszcze w rodzinie nie wiedzieliśmy,że człowiek ten choruje na schizofrenię).

Jako ,że mieliśmy pierwsi w bloku kolorowy telewizor radziecki "Rubin " , ,, któregoś póżnego wieczoru przylatuje do nas wujek ( mieszkał z żoną ( ciotką ),za ścianą ) i krzyczy podniecony ,że jego czarno- biały telewizor ściąga nasze kolory . Wszystkich zwołał , i pokazuje , że tu , "o zobacz, Andzrzej " . wszyscy zaskoczeni wpatrują sie , komentuja jak to możliwe , może przez antenę i, itd. Nawet swoja żonę przekonał ,że tak jest . Z czasem jak zaczął coraz częściej wypnajdywać tego typu różnych dziwactw , wszyscy sie na nim poznali , i w końcu wylądował na oddziale .

Ostatecznie ciotka po latach męki wzięła z nim rozwód .

To wydarzenie nauczyło mnie, że z Psychozą nie należy prowadzić dialogu , tylko współczuc choremu.

Ostatnio widziałem tego wujka na ulicy . Jezu miłosierny , jak On wyglądał , jakby wszystkie cierpienia świata go przygniotły . Masakra . Schizofrenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, zamykanie tematu to dyskryminacja osób chorych ze schizofrenią. W uzależnieniach również padają posty które nie powinny się pojawiać włącznie z nakłanianie do spożycia odurzaczy i nie ma wzmianki o terapii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3, zamykanie tematu to dyskryminacja osób chorych ze schizofrenią.

Zadna dyskryminacja tylko pomoc wlasnie.

 

Mowilem dawno, zeby zamknac ten temat, zeby nie nakrecac Ahmy i zeby ona sama siebie nie nakrecala. Dlaczego nikt nie chce mnie sluchac? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, i oczywiście w samym pomyśle nic złego nie widzisz :roll:

 

-- 12 lis 2013, 15:04 --

 

Spytałam się Ahmy przez tele co myśli o tych postach. Roześmiała się tylko.To mądra dziewczyna. Bez dalszego komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, i oczywiście w samym pomyśle nic złego nie widzisz :roll:

 

Oczywiście że pomysł był zły, ale najlepszy z możliwych złych scenariuszy jak na tamtą chwilę...

 

-- 12 lis 2013, 16:13 --

 

Spytałam się Ahmy przez tele co myśli o tych postach. Roześmiała się tylko.To mądra dziewczyna. Bez dalszego komentarza.

 

A kamer szukał kto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miro, że ma urojenia to nie przeczy temu, że może być mądra. :evil: Nie róbcie z Niej ani ze mnie idiotki takimi rozwiązaniami, prosze. To kpina!

 

Ahma idiotką nie jest, to osoba chora, jest różnica. Jesli osoba pisze o tym, że jest obserwowana a inne argumenty, że nie jest nie trafiają to chyba lepiej potwierdzać i wymyslić sposób dlaczego obserwują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×