Skocz do zawartości
Nerwica.com

myśl o samobójstwie


Majka Miła

Rekomendowane odpowiedzi

carlosbueno, Na podróżę po świecie to zdrowie masz a do pracy nie masz ?:)
fizyczne zdrowie mam, poza tym podróże sa dużo przyjemniejsze niż praca i nie widzę tu związku.

Tyle tylko że nie martwiłbym się że kiedyś umre z głodu albo że bede miał pieniedzy na lekarza, bo teraz nawet nie mam ubezpieczenia zdrowotnego, ani renta też mi sie nienalezy bo bym musial miec choć5 lat pracy w ostatnim 10cioleciu a mam zaledwi 2 lata pracy.

też teraz nie mam ubezpieczenia, a te 2 lata legalnej udokumentowanej pracy przez ostatnich 10 lat to i tak sporo więcej niż ja bo ja nie licząc stażu po studiach nie mam żadnego oficjalnego doświadczenia pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, ladywind, to Wy macie chyba typowo biologiczne źródło swych problemów psychicznych ja mam inne i mnie taka wygrana dałaby więcej niż psychotropy, terapia itd.

 

Możliwe że bilogiczne, trudno to ocenić, wszystko jest takie płynne

 

-- 20 sie 2013, 12:20 --

 

Ale fakt faktem niezaleznie czy przyczyna jest u nas biologiczna czy psychologiczna, cierpimy i żadna kasa nie jest w stanie poprawić nam nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno

 

Ja mam nerwice lękowa.Wiesz czegoś nie rozumiem , nie masz pieniędzy to się leczysz, a gdybyś je miał to byś zrezygnował z leków?

Moim głównym problemem jest brak pracy( a nawet jak ją miałem to wielka do niej niechęć), zależność od rodziców, brak dziewczyny, samodzielności i solidny przypływ gotówki by to znacznie zmienił, wyprowadziłbym się, a podjęcie pracy by mi wcale nie było potrzebne.

A leków nie biorę od 1,5 roku jeden psychiatra to mi nawet powiedział że właściwie to jestem zdrowy wystarczy że tylko znajdę prace i dziewczynę a wszystko będzie o.k no ale jakoś tego nie potrafię( a może bardziej nie chcę) a wygrana w totka by ten problem rozwiązała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja samobójstwo planuje już 26 lat( od 7 roku życia) ale na razie bez skutku i tylko z jedną bardzo marną pseudopróbą.

 

Planować to se każdy może , zawsze to nawet przynosi pewną ulgę w cierpieniu i jest trochę naturalne w depresjach .

Gorzej zaczyna się dziać jak z planów przechodzi sie do czynów . Byli i tacy na Tym Forum smutni Bohaterowie , którym sie to udało , NIESTETY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3

 

Z takimi myślami nie ma żartów , smutne , ze ludzie odchodzą , gdyż szukali pomocy a nikt im jej nie udzielił.Byc może oni sami nie chcieli tej pomocy przyjąć.Zycie jest okropne , przez te nasze choroby. Najgorsze jest jednak , gdy choroba wpędza nas na samo dno , brakuje nam cierpliwości by z nią walczyć i jest koszmarne zakończenie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno

 

Wiec tylko pozostaje mi życzyć Tobie wygranej , lub dobrej pracy i dziewczyny.Gratuluje życia bez leków.Pozdrawiam.

 

Ktoś zaczął tutaj ten temat wygranej a mieliśmy pisać o samobójstwie.

 

Mnie brakuje takiego chłopaka który by mnie wspierał w tej głupiej chorobie

 

No wlaśnie , co to za offtopy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, myślę, że nie wszyscy samobójcy szukają pomocy.

Ja wciąż się zastanawiam czy nie lepiej by było gdybym moja próba samobójcza się udała.

Jeśli już dochodzę do jakiegoś wniosku, to takiego, że byłoby lepiej, ale ostatnio znowu mam wątpiliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majka Miła, nie polecam.

Źle to zrobisz i się nie wykrawawisz, a możesz sobie uszkodzić ścięgna.

A jesli się już będziesz wykrwawiać, a ktoś cię odratuje, to spróbuj sobie wyobrazić sytuację, że od upływu krwi możesz mieć niedotlenienie mózgu i będziesz upośledzona do końca życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×