Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sugestie dotyczące leków w depresji (Uwaga! długie)


Gość Fugu

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję Ci jakieś SSRI+mianseryna. SSRI może być chyba dowolne ale najlepiej sertralina, escitalopram lub jeśli chcesz silnego uderzenia w lęk to paroksetyna.

 

_Jack_ wenla działa słabo na serotoninę, na pewno połączenie takiej dawki mianseryny jaką brałeś i silniejszego SSRI by zadziałało. Nie słyszałem nigdy by przedawkowanie leku przeciwdepresyjnego obniżało jego skuteczność... Chyba nasilało skutki uboczne, ale zmniejszało skuteczność? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co on mi teraz przepiszę. Co do psychoterapii to chodziłem około roku. Tak naprawdę żadnej poprawy nie odczułem jedynie po kieszeni 320zł za miesiąc.Stwierdziłem tak jak autor wątku ,że psycholog w tych objawach mi nie pomoże. Możliwe ,że lekarz przepisze mi SSRI, bo w mojej karierze tego leku jeszcze nie było. Przedawkowanie leku przeciwdepresyjnego zawsze zmniejsza jego skuteczność. Zawyżona dawka wyrzuca neuroprzekaźniki i nie reguluje pracy receptorów. Zazwyczaj wtedy pojawiają się myśli samobójcze i jeszcze gorsza depresja niż była przed terapią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×