Skocz do zawartości
Nerwica.com

Katastrofa Smoleńska raz jeszcze


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie ruscy lub ich stara aparatura mogli coś zawinić na tej wieży kontrolnej u nich różne niedopatrzenia to normalka i dlatego starają się wiele rzeczy tuszować, no ale gdyby Kaczyński nie chciał tak koniecznie lądować podczas tej mgły to by się prawdopodobnie nic nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta teoria o zamachu i dekapitacji elit pasuje jak nic do polskiego 'wysokoosobiemniemaniu', jakbyśmy byli jakimś super mocarstwem, wiele od nas zależało

 

:brawo:

 

Muszę jednak dodać, że w kwestii śledztwa po katastrofie dano po jajach. Gdyby nie dano to by zwolennicy zamachu nie mieli aż tak mocnych poszlak, żeby budować teorię spiskową.

 

Jakie poszlaki masz na myśli?

 

Te ślady trotylu mnie na przykład kompletnie nie przekonują, bo to mogło być ze 100 innych substancji, które dawały w badaniu taki efekt jak trotyl.

 

-- 04 gru 2012, 19:43 --

 

*Wiola*, zemsta jest mocnym motywem, ale z drugiej strony wynika ona raczej z emocji niż z polityki. Jeden człowiek może mścić się na drugim, ale czasy, kiedy państwo mściło się na państwie mam nadzieję, że już minęły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, a co myślisz o tych konferencjach naukowych na temat Smoleńska? Już druga edycja się odbyła...

 

Kalebx3, nie mówię o tym, że cyrkiem jest śledztwo czy opłakiwanie zmarłych. To jest jak najbardziej uzasadnione. Za cyrk uważam szopki pod pałacem prezydenckim albo oskarżenia skierowane nie do końca wiadomo na kogo i bez konkretnych dowodów wskazujących na kogokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., masz na myśli te wykłady Biniendy? Czy może pojawiło się jakieś w miarę niezależne grono ekspertów? Jeśli coś takiego zostało utworzone, to jestem za. Lepsza naukowa debata niż domysły domorosłych znawców lotnictwa. Praw fizyki nie podważą, wytrzymałości pewnie też można policzyć, zebrać parametry i stworzyć jakiś model. Ja o lotnictwie posiadam wiedzę na miarę domorosłych ekspertów, dlatego w temacie szukania rzeczywistej, fizycznej przyczyny ciężko mi się wypowiedzieć. Przestałem w zasadzie te doniesienia od jakiegoś czasu śledzić, pewien znawca katastrof, spisków i zamachów mi sprawę skutecznie obrzydził. ;)

 

Masz może jakiś link do poczytania o o tych konferencjach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, http://konferencjasmolenska.pl/

Nie wiem o tym zbyt dużo, ale to też wydaje mi się dość tendencyjne.

 

-- 04 gru 2012, 20:12 --

 

http://smolenskcrash.com/index.php/2012/2012

 

W sumie to szału na tych stronach nie ma...

 

http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/konferencja-smolenska-to-byl-wybuch-przygotowany,1855242,6911

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L.E., dziękuję. Co mi się rzuciło w oczy, po wręcz ekspresowym przejrzeniu powyższych linków.

 

Na stronie http://smolenskcrash.com/index.php/2012/2012/about/organizingTeam wśród sponsorów wymieniony jest Chris Ciszewski.

 

Którego wypowiedzi znajduję m.in. tutaj - http://janpinski.nowyekran.pl/post/80026,tajemnica-zdjec-satelitarnych-ze-smolenska-ktos-wiedzial-wczesniej-o-katastofie. Pada magiczne słowo 'tajemnica', z wypowiedzi Ciszewskiego też można sporo wywnioskować, zresztą nowyekran.pl z tego co kojarzę jest mocno prawicowy. Jednak publicyści publicystami, bywają różni, dodaję, żeby zachować jako taki obiektywizm.

 

Kolejno zaangażowany w tworzenie http://smolenskcrash.com/index.php/2012/2012 jest Pan Piotr Witakowski, o którym znalazłem http://smolensk-2010.pl/tag/piotr-witakowski.

 

Na pierwszej stronie smolenskcrash czy jej polskiej wersji widnieje wpis o śmierci Jerzego Urbanowicza, o którym z kolej pisze Radio Maryja http://www.radiomaryja.pl/informacje/zaskakujaca-smierc-prof-jerzego-urbanowicza/.

 

To daje nam pewne wyobrażenie o konferencji. Ciężko byłoby przejrzeć życiorysy wszystkich biorących udział, nie neguję także, że ktoś o prawicowych poglądach nie może być dobrym ekspertem lotniczym. Natomiast podzielam Twoje zdanie, coś tu jest bardzo mocno zorientowane na jedyną słuszną odpowiedź w sprawie śledztwa smoleńskiego.

 

Tytuły naukowe ww. osób pominąłem, bo mi się nie chciało konretnych stopni dopasowywać do poszczególnych osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam popieram żydomasonerie, chciałbym do niej wstąpić jakby było to możliwe.

Ja również albo do iluminatów (choć wątpię w ich istnienie ) ;)

Hans, Wytłumacz w takim razie nagłe samobójstwo najważniejszego świadka w śledztwie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, kogo masz na myśli? Podkreślałem w którejś wcześniejszej wypowiedzi, że nie mam monopolu na prawdę i nie znam prawdy. Nie widzę motywu, dlatego wykluczam zamach. Zamach by mógł wchodzić w grę, gdyby za 'wysokimosobiemniemaniu' szła rzeczywista, niewygodna siła mogąca zagrażac Rosji. Kaczyńskiego wystarczyło przeczekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans, Regimiusz Muś który słyszał komendy wydawane z wieży i mówił o dwóch eksplozjach , które nastąpiły przed zgaśnięciem silników . Co do motywu , to Lech Kaczyński był przeciwnikiem umorzenia Gazpromowi długu , który wynosił 1,2 mld zł , ale pamiętajmy , że to tylko jedna z teorii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niema sensu by Mateczka Rosja babrała się w zabijanie naszego prezydenta,w skali światowej jesteśmy gównem,na które nie warto patrzeć i szkoda czasu by kogokolwiek tu ukatrupiać.

 

Nawet jeśli,co nasz naród może zrobić,skoro vladimiry,vanie i inne ruski mogą przykryć polske czapkami bo tyle ich jest :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to była zemsta za Gruzje i nie przychylność Rosji.O żadnej wojnie z naszej strony nie ma wogóle mowy bo kto na nią pójdzie napewno nie ja! Pancerna brzoza to mit wyssany z palca dla gimbusów z onetu lub wp.O dwóch wybuchach nie tylko mówił nieżyjący już pilot ale i inni świadkowie.No i na koniec gdzie jest wrak i czarne skrzynki?

Pozdrawiam myślących samodzielnie.

 

Kolego jakby w Polsce rządzili żydzi to lizałbyś masło z podłogi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tok myślenia?! :) Tak się składa że nie jestem za żadną z tych partii politycznych. Jakbyś przebywał nie tylko na Onecie i poczytał trochę innych faktów i do tego pomyślał,mogę ręczyć że doszedłbyś do tych samych wniosków co ja.Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tok myślenia?! :) Tak się składa że nie jestem za żadną z tych partii politycznych. Jakbyś przebywał nie tylko na Onecie i poczytał trochę innych faktów i do tego pomyślał,mogę ręczyć że doszedłbyś do tych samych wniosków co ja.Pzdr

rzadko na Onecie jestem, gdybym czytał i brał do siebie to co tam pisują przynajmniej w komentarzach to bym był zwolennikiem teorii o współpracy Tuska z Putinem.

A co do faktów z katastrofy to każdy przedstawia je na swoją korzyść zresztą mnie ta cała sprawa smoleńska dawno zmęczyła i nie sądzę żeby miała wpływ na obecna sytuacje w Polsce jest wiele więcej palących problemów jak bezrobocie, służba zdrowia, fundusze unijne itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie są ważniejsze sprawy w naszym kraju,tylko że jest jeden ważny priorytet w życiu i jest to Prawda budując coś na kłamstwie daleko nie zajedziemy.Ten incydent smoleński można opisać prostymi i czytelnymi słowami dla każdego (Kaczyński za pewnie poczuł się w europie i zapomniał że ma do czynienia z bardzo poważnymi układami,dlatego zginął.Reszta załogi to przypadkowe ofiary.) Pewni politycy mówią jasno że to przez Kaczyńskiego zgineli ci ludzie że on ma krew na rękach.Wystraczy czytać między wierszami.Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej krwi na rękach to tak chyba powiedział Palikot nie sądzę aby on coś więcej wiedział a to jego powiedzenie było elementem gry politycznej. A co do prawdy to niestety my maluczcy mamy do niej ograniczony dostęp i to nie od dziś wciąż nie wiadomo jak to do końca było z wprowadzeniem stanu wojennego i czy zwycięstwo solidarności i upadek komuny to była ukartowana przez pzpr- owców akcja w celu miękkiego ich lądowania bo dni socjalizmu w Polsce i tak były policzone z powodów gospodarczych i słabości ZSRR Gorbaczowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorbaczow najlepszy prezydent naszych braci ze wschodu :) Mówisz Palikot nie wiedział, pewnie tak jak Komorowski

 

 

Jak to ktoś mądry powiedział (...) niewiedza jest błoga (...) Patrząc na rządzących postkomunistów to ja obstawiam że to tak właśnie było pomyślane.Podstawili Bolka mały teatrzyk w TV i tak idzie do dziś.No cóż - life goes on -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×