Skocz do zawartości
Nerwica.com

Sport


Mada

Rekomendowane odpowiedzi

Ja chciałabym uprawiać jakiś sport(kiedyś,dawno,dawno temu grałam w reczną było super)ale ciężko mi się zmobilizowć,brak chęci i siły.Jedyne na co mnie stać to spacer.Dużo chodzę,pan doktor mi kazał zwłaszcza między 17tą a 18tą i staram się go słuchać choć czasami tak bardzo mi się nie chce!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwazem , ze sport pomaga w nerwicy, w rozładowaniu emocji, choc sama ostatnio mało sie ruszam, ale od wiosny zaczynam jazde na rowerku!!! :D

 

A tak poza tym to: rano jogging, w południe basen, tenis, piłka, aerobic etc., po południu spacerek , a na wieczór KAMASUTRA i ogólna gimnastyka w miłym towarzystwie!!! ;) No i cały dzien jesteśmy zrelaksowani!!! ach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez uwazem , ze sport pomaga w nerwicy, w rozładowaniu emocji, choc sama ostatnio mało sie ruszam, ale od wiosny zaczynam jazde na rowerku!!! :D

 

A tak poza tym to: rano jogging, w południe basen, tenis, piłka, aerobic etc., po południu spacerek , a na wieczór KAMASUTRA i ogólna gimnastyka w miłym towarzystwie!!! ;) No i cały dzien jesteśmy zrelaksowani!!! ach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeważnie budzę się do życia dopiero na wiosnę. Zimą jestem bardziej ospała i nic mi się nie chcę bo po prostu jest za zimno. Wiosną częściej wychodzę z domu co wiąże się z dużą ilością ruchu na świeżym powietrzu (uwielbiam te wielokilometrowe spacery) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeważnie budzę się do życia dopiero na wiosnę. Zimą jestem bardziej ospała i nic mi się nie chcę bo po prostu jest za zimno. Wiosną częściej wychodzę z domu co wiąże się z dużą ilością ruchu na świeżym powietrzu (uwielbiam te wielokilometrowe spacery) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeważnie budzę się do życia dopiero na wiosnę. Zimą jestem bardziej ospała i nic mi się nie chcę bo po prostu jest za zimno. Wiosną częściej wychodzę z domu co wiąże się z dużą ilością ruchu na świeżym powietrzu (uwielbiam te wielokilometrowe spacery) :D

 

u mnie obecnie podobnie:)

 

Spacerki owczem owszem... choć spaceruję cały rok... po mieście ganiam załatwiać różne sprawy .... a jak przyjdzie wiosna to rowerek w końcu ruszę:)

 

 

we wrześniu kupiłam sobie z tv shopu wspaniałe przyżądy do ćwiczeń.. one są wspaniałe tylko mi się jakoś wspaniałomyślnie nie chce na nich regulrnie ćwiczyć.. stoją w pokoju i się na nie patrzę głównie...

 

jeszcze w liceum ćwiczyłam ostro aerobik w klubie i aquaaerobik.. fajna sprawa polecam wszystkim... ale jakoś teraz od 2 lat ni jak się nie mogę zebrać i iść poćwiczyć...

 

nienawdzę za to czwiczyć z musu- patrz wszelkiego typu wfy... właśnie będe dzwonić do mojego kochanego doktora o zwolnienie..... ratunku tylko nie wf!!!!!!!!

 

pozdrówfka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeważnie budzę się do życia dopiero na wiosnę. Zimą jestem bardziej ospała i nic mi się nie chcę bo po prostu jest za zimno. Wiosną częściej wychodzę z domu co wiąże się z dużą ilością ruchu na świeżym powietrzu (uwielbiam te wielokilometrowe spacery) :D

 

u mnie obecnie podobnie:)

 

Spacerki owczem owszem... choć spaceruję cały rok... po mieście ganiam załatwiać różne sprawy .... a jak przyjdzie wiosna to rowerek w końcu ruszę:)

 

 

we wrześniu kupiłam sobie z tv shopu wspaniałe przyżądy do ćwiczeń.. one są wspaniałe tylko mi się jakoś wspaniałomyślnie nie chce na nich regulrnie ćwiczyć.. stoją w pokoju i się na nie patrzę głównie...

 

jeszcze w liceum ćwiczyłam ostro aerobik w klubie i aquaaerobik.. fajna sprawa polecam wszystkim... ale jakoś teraz od 2 lat ni jak się nie mogę zebrać i iść poćwiczyć...

 

nienawdzę za to czwiczyć z musu- patrz wszelkiego typu wfy... właśnie będe dzwonić do mojego kochanego doktora o zwolnienie..... ratunku tylko nie wf!!!!!!!!

 

pozdrówfka:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MI bardzo pomogły ćwiczenia siłowe (mam ławeczke w domu )

bo na siłownie chodziłem ale nie bardzo się czułem w większym gronie

FAKT że daje to lepsze odprężenie od wszystkich uspokajaczów i mimo zmęcznenia w dłuższym okresie czasu miałem więcej energii

 

wszystko jednak wymaga regularności w innym razie nie będzie plusów takiego wysiłku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie głównie rowerek-cały sezon,choć w zimie to umiarkowanie.Codziennie gimnastyka,głównie na rozciąganie,już mi to nawet weszło w krew...10min rano i trochę sie poprawia samopoczucie.

Pewnie też tak macie-są dni kiedy moge przespać cały dzień,nic mi się nie chcę i ludzie dookoła mnie bardzo drażnią z tego powodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA też bardzo lubię rowerek ale tylko poza miastem

Nie macie tak że podczas takiego wypadu łapią was lęki ? że daleko od domu że serducho za mocno ,za szybko bije ?

Wiem ze powinienem rzucic palenie ale to jedna z niewielu przyjemności?!

jakie sobie zostawiłem

Mówiłem już Wam że bardzo się cieszę że jesteście ? i że jest takie forum gdzie ludzie słuchaja Innych ludzi

Trzymajcie się ciepło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żurek-mnie właśnie rower odpręża i nauczyłem się właśnie w czasie jazdy nie zwracać uwagi na otoczenie.Tylko ja i rower.

A może ktoś z Was zmęczył się kiedyś prawie do nieprzytomności...tz. tak,że tchu nie można złapać.Wtedy moje lęki odchodzą gdzieś-choć przez chwilę.

A do palaczy to ja tam nic nie mam...paliłem wiele lat i uprawiałem sport.

Teraz rower to moje hobby,więc nie palę od prawie roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×