Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gapi się - macie coś takiego?


nitka1183

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Agnesita653. Myślę że mama ma trochę rację, ale ja bym bardziej stawiała na wyobraźnię w wieku dojrzewania. Najlepiej w takich momentach zająć się czymś. Jakiś sport, muzyka, książka. Dobrze, że powiedziałaś o tym mamie. Masz dzięki temu wsparcie a to jest bardzo ważne. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bój sie :) schizofrenii ani żadnej poważnej choroby psychicznej nie masz :) ciesz sie ze mama jest lekarzem i że wie o czymś takim jak nerwica natręctw... moi rodzice nie rozumieli co przeżywam, kiedy mi sie to wszystko zaczynało... też miałam jak ty, wydawało mi sie, że ktoś na mnie patrzy, podgląda mnie, albo cały czas za mną stoi, ale nie masz co się bać, to tylko twój mózg ci płata figle :) jeśli zaczną sie potem inne jazdy radzę jak najszybciej zacząć się leczyć... ja sie nie leczyłam w Twoim wieku, teraz mam 23 lata i żałuję, że nie wiedziałam, że to choroba! jestem po terapii i dopiero z tego wychodzę, ale jazdy były 100 razy gorsze niż imaginacja, że ktoś mnie obserwuje... popadłam w taki stres, że to na pół roku zatrzymało moje życie... teraz rozpoczynam je na nowo.

 

Bądz w kontakcie z mamą i rozmawiaj z nią... ona na pewno będzie wiedzieć, co robić:) trzymaj się! i nie bój :) pozdrawiam

 

ps oczywiście może to być tylko spowodowane wyobraźnią i tym że dojrzewasz! dlatego radzę zachować spokój i nie wpadać w panikę ze masz nn. Warto jednak uważać, ale dzieki mamie na pewno bedziesz w dobrych rękach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest związane z ukrytą emocją, stanem emocjonalnym lub lękiem.

 

Musisz zaglębić się w to, obserwować i rozpoznać. Gdy zdemaskujesz natręctwo to ono zaniknie.

 

Ja tak latami pozbywałem się je!

 

Czytaj tutaj: http://www.forum.nerwica.com/viewtopic.php?t=7743&highlight=

 

A i pamiętaj, takie coś może świadczyć o problemie z poczuciem własnej wartości dodatkowo.

 

Pamiętaj że wszystko ma swoją przyczynę. Jeśli odkryjesz ją - problem zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja też zawsze mam wrażenie ze wszyscy sie na mnie gapią, szczególnie dziewczyny co mnie bardzo krępuje i jestem spięty. Ostatnio w szkole nagle poczułem wzrok dziewczyn z mojej klasy które obok mnie stały, popatrzyłem sie w ich kierunku i rzeczywiście spoglądały na mnie, ja zrobiłem sie odrazu cały czerwony az mnie policzki piekły, potem jedna z nich powiedział: "ale on sie stresuje jak sie ktos na niego patrzy" co przysprawiło mnie z kolei o drżenie głowy, potem już niesłyszałem co mówią- zamknąłem sie w sobie i poszedłem gdzie indziej bo juz wytrzymać nieumiałem.

 

Często jak jestem w domu mam wrażenie że ktoś mi w pokoju zainstalował jakąś miniaturową kamere i obserwuje mnie, czesto mam wrazenie ze mnie obserwuje ktos z okna z bloku naprzeciw lub z teleskopu umieszczonego na orbicie... okropne, od niedawna nawet w domu czuje sie spięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie mam takie cos ze patrzą na mnie i zle o mnie myślą nie chce mi sie do nikogo podejsc bo wiem ze zle o mnie mysli

psychiatra chce mi przerobic F40 na f20 schizofrenia paranoidalna

biore afobam 0.50 mg i citabax 40 mg 3.x dziennie

mam kilu kolegow ktorzy wiedzą ze mam schizofrenię i im to nie przeszkadza czuje sie wtedy naprawde swobodnie

 

[Dodane po edycji:]

 

niee nieeee to nie nerwica w nerwicy jest troche inaczej raczej moze ty byc schizofrenia paranoidalna lub jakas schizofrenia prosta ale to musi ocenic lekarz... tak jak w moim wypadku potwierdzila sie ta choroba psychiczna

 

w stanach psychotycznych tak jest gapią sie na mnie i zle o mnie myślą!

 

Mam takie cos ze jak idzie jakas dziewczyna wiem ze mysli ze mnie nienawidzi za to ze jestem choc niemam zamiaru sie nawet odezwac to nie nerwica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×