Skocz do zawartości
Nerwica.com

Już prawie poradziłam sobie z nerwicą w krótkim czasie


edyta26

Rekomendowane odpowiedzi

Trzymajcie się

 

[ Dodano: Czw Lut 22, 2007 11:26 am ]

siedzę przed komputerirem zrobiłem sobie drinka

i mam nerwicę w d.... użym poważaniu , sam już nie wim co mam robić

bo mi się nudzi , bo trochę zachorzałem kto chcę ze mną pogadać ?

 

[ Dodano: Czw Lut 22, 2007 12:00 pm ]

Wiatr Wolności powiedz coś więcej !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

mnie też wali w dekiel sory albo tylko Mnie , czasem jestem w różnych stanach psychiki [czytaj nerwica ale różnica jest tak ulotna]

a może jesteśmy schizofremikami to może tylko Ja - jest duże prawdopodobieństwo- konkluzja cała reszta to prawdziwe czubki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wsadziłem kij w mrowisko !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

Walcie śmiało niech całe błoto spłynie dla mnie !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

katia 28 słoneczko rozchmurz się !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to az takie trude nie jest , wjdziesz z tego .

 

jest o wiele gorszych rzeczy

ciesz się życiem Ono tak szybko przemija !

 

praktykant :roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll::roll:

 

[ Dodano: Czw Lut 22, 2007 5:31 pm ]

dodatek do wolności ====== swoboda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

ale szaleje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie biore nic tylko melisa i magnez i walka walka walka to mi pomaga mam rodzine i musze byc normalna tak jak kiedys nie chce tak zyc w leku ze cos mi sie stanie pokonam ja wierze wierze wierze Boze pomoz tak codzien sie modle o zdrowie i jest mi troche lzej chociaz ostatnio znow mam jakis splycony oddech ale nie umarlam zyje i jeszcze dam popalic tej frani wyjde z tego o wlasnych silach co prawda wcale nie mam zadnego wsparcia ale dam rade pa pa kocham was bo tylko wy rozumiecie pa pa buziaczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam!!!!

chciałabym mieć takie myśli jak ty ,że to pokonasz:)maki!!!:)

ja kiedy tak myślę że jestem zdrowa,że nic mnie nie boli to to daje jakby zdwojoną siłę i boli bardziej coś okropnego!!!!!!!!! Boże jeszcze miesiąc temu byłam normalną dziewczyną a teraz zmagam się z jakąś porąbaną nerwicą mam dość!!!!!!!!!!!!pozdrawiam....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wyjdziemy z tego:) ja również miesiąc temu byłam jeszcze normalną dziewczyną, ale cóż poradzić... Mam dopiero 21 lat i jest mi strasznie źle, ale Pan Bóg nie daje Krzyża, którego nie da się unieść :) Także będzie dobrze :) Ja myślę, że podstawą jest psychoterapia u dobrego psychologa, wielka wiara, zaangażowanie i wsparcie innych.

Buziaki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan Bóg nie daje Krzyża, którego nie da się unieść :)

 

Misiek22 ^^ :mrgreen: super cytat. Wydaje mi sie, ze juz kiedys to slyszalem, w kazdym razie usmiech wlasnie zagoscil na mojej twarzy ;) Ja generalnie wierze w Boga! I wszystkim wam zycze wiary, ale nie na sile...wierzcie w Boga, a jak nie to wierzcie w Siebie...tak czy inaczej wiara to podstawa!!! pozdrawiam cieplutko!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×