Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dorosłe Dzieci Schizofreników


Gunia76

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

Weekend minął sympatycznie. Mięliśmy gości i siedzieliśmy nad zalewem bo słonko dogrzewało :D

Niestety wieczorem już miałam nerwy bo M. dzisiaj znowu na cały tydzień pojechał. Znowu ryczeć mi się chciało, dopadła mnie bezsilność , lęk, wściekłość, normalnie wszystko na raz.Przez te huśtawki nastroju ja się wykończę...

Do tego tęsknię za synkiem, który od miesiąca na wakacjach u wujka jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałam kolejny już sen z serii ,,puste stare domy,, Śniło mi się że pojechałam gdzieś chyba na jakieś szkolenie, które było w starym budynku po jakimś komunistycznym urzędzie chyba. Miałam pokój z meblami z lat 80, ale czego nie dotknęłam to się rozwalało. Ściany były brudne, ze śladami po jakiś obrazkach chyba ( jaśniejsze miejsca), farba z nich złaziła. A z okna miałam widok na jakiś zrujnowany budynek z powybijanymi oknami przez które widać było zgruzowane ściany.W tym ,,swoim,, pokoju byłam z kimś, ale nie wiem z kim. Tylko pamiętam, że chciałam sobie zabrać kilka rzeczy na pamiątkę, ale co dotknęłam to się rozwalało, a mnie to strasznie wkurzało. Obudziłam się z bolącym jak cholera serduchem i czułam jak lęk po mnie lata :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętam, że chciałam sobie zabrać kilka rzeczy na pamiątkę, ale co dotknęłam to się rozwalało, a mnie to strasznie wkurzało. Obudziłam się z bolącym jak cholera serduchem i czułam jak lęk po mnie lata

moja interpretacja: chciałbyś sobie poukładać to co było w dzieciństwie, ale nie potrafisz

może próbujesz sobie przypomniec dobre rzeczy ( i to jest ta pamiątka), ale nie umiesz sobie przypomniec?

ja ostatnio myślałam nad tym, że z ojcem (agresywny alkoholik) mam tez dobre wspomnienia, a z matką nie potrafię sobie przypomnieć, żeby w jakiś sposób o mnie dbała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się jakieś żarcie śniło, chyba że nie wiedziałam co na obiad zróbić czy coś, ale ten sen był jakiś chory, już nie pamiętam dokładnie

 

a rodzinka i problemy z prowadzeniem auta (=życia) sniły mi się wczoraj

 

może założyć odrębny wątek dla snów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ten widok z okna na zrujnowane budynki to jakbym się z boku patrzyła na swoje życie. natomiast ta chęć zabrania pamiątek, to tak jakbym jednak chciała nic nie zmieniać , żeby było jak dawniej. To znaczy, żebym znowu była nieświadoma swoich lęków, żebym żyła dawnym życiem. Ale się nie da bo to już przeszłość. Stało się coś co doprowadziło do tego że inaczej wszystko postrzegam, i choćbym nie wiem jak się starała wrócić do przeszłego życia to już się nie uda bo skorupka pękła i się rozpada. Trzeba iść na przód i zacząć wszystko od nowa. A na to ,,stare życie,, mogę sobie tylko popatrzeć i wcale mi sie ten widok nie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gunia76, pewnie nie wszystkie, ja to mam cały czas kilka do poruszenia, a przeważnie na terapii jest czas tylko na jeden problem.

Ja w tym tyg niestety nie mam, dopiero za tydzień. Życzę powodzenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po terapii. Przegadałam prawie wszystko co chciałam. Mówiłam o mojej chęci ucieczki do pracy, gdy miałam chorą córkę, mówiłam o tym że praktycznie nie płaczę chociaż często ściska mnie w środku i mam ochotę płakać, rozmawialismy i krzyku w moim domu, teraz i w dzieciństwie, I o mojej surowości w stosunku do dzieci. W zasadzie tak ogólnie o wszystkim po trochu. Jakaś taka rozbita wróciłam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×