Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam dziwny problem....


lapa

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku chciałem sie ze wszytskimi przywitać. Jestem tutaj 1 dzien.

 

NIe wiem czy wybrałem odpowiednie forum, jeśli nie to przenieście ten temat.

Ja mam nastepujący problem. Ogólnie jestem szczęśliwy, nie mam w sumie żadnych kłopotów, poza właściwie jednym: Bardzo dziwnym zdenerwowaniem podczas jakiegoś stresującego momentu. Denerwuje sie wtedy w sobie. Nerwy te nie sa spowodowane tym ęż sytuacja jest stresująca, tylko tym że boje sie że bede zdenerwowany i dlatego sie denerwuje. Wydaje sie to bardzo dziwne. Dzieje sie to np w systuacjach gdy wchodze do jakiegoś nowego pomieszczenia gdzie wiele osób na mnie patrzy a ja momentalnie dostaje jakiegos ataku i zaczynam sie denerwować. Nie było by i w tym nic dziwnego gdyby nie fakt że to po mnie widac. Moje usta zaczynają drgac, np uniemożlwiając mi naturalny uśmiech. JEst to dla mnie bardzo kłopotliwe. Ogólnie chodzi o to że denerwuje sie z powodu konsekwencji które moga nadejść jeżeli pojawi sie stres. To jest dziwne i błędne kolo. wiem że moze być to troche niezrozumiałe ale jestescie pierwszymi którzy słysza o tym moim problemie wiec nie potrafie tak do konca precyzyjnie określic.

Moze macie jakieś ksiązki, teksty, porady, co zrobić aby wyrobić w sobie pewnośc siebie. aby nie bac sie tego sytuacji?? Bardzo chce sie tego pozbyć wiec licze na wasza pomoc

Dziekuje z góry

Lapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Cie rozumiem bo objawy nerwicy to własnie takie błędne koło , jak "Lęk przed lękiem" bałam sie tego ze bede sie bac.Moze poczytaj Potege podswiadomości mi pomaga moze nie na objawy nerwicy ale wpływa na pozytywne myslenie a to jest chyba najwazniejsze pozdro :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to Cie rozumiem bo objawy nerwicy to własnie takie błędne koło , jak "Lęk przed lękiem" bałam sie tego ze bede sie bac.Moze poczytaj Potege podswiadomości mi pomaga moze nie na objawy nerwicy ale wpływa na pozytywne myslenie a to jest chyba najwazniejsze pozdro :D:D

 

Potege podswiadomości - masz moze do tego link ?? Jak mozesz to bardzo prosze udostepnij mi go. Jak mozecie mi jakos jescze pomoc znacie sprawdzone sposoby na mój problem to udostpnijcie mi prosze

Dzieki z góry

Lapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doskonale Cię rozumiem tak niestety jest najlepiej poprostu nie myśleć o tym , co się stanie przykładowo myśl o czym innym , gdy jestes w jakimś pomieszczeniu gdzie patrzą na ciebie wszyscy wyobraź sobie , że nie ma ich tam lub to , że oni tak samo patrzą na ciebie jak ty na nich. Dobra jest książka ' Moc Pozytywnego Myślenia" jest bardzo przydatna pomaga zwalczać stres i jak go sie pozbyć jak pomóc sobie samemu gorąco Ci polecam.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :D Ze swoim problemem nie jestes tutaj sam,ja dokladnie mam to samo co ty,staram sie tylko o tym nie myslec i jakos przechodzi.Na poczatku bylo bardzo zle teraz jest juz dobrze i ciesze sie z tego bo przestalam sie przejmowac jak ludzie na mnie patrza,poprostu te mysli ignoruje i staram sie wtedy skupic na rozmowie z dana osoba,a nie o tym, ze sie skompromituje.Sprobuj moze i Tobie sie to uda.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×