Skocz do zawartości
Nerwica.com

sapioseksualizm


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

jakoś wcześniej tu nie wchodziłam, a weszłam i

Mnie kręcą te proste dziewuchy, o licach rumianych, a piersiach pulchnych, jędrnych niby dwa bochny zagniecione dobrze, a wypieczone właściwie. Baby, którym wiadomo o co chodzi, a i chałupę potrafią ogarnąć, i zupy nagotować, a i duch umęczony wielce, cichy kątek, bezpieczny tam, między owymi bochnami dwoma, znajdzie. :roll:

normalnie cała ja! :mrgreen:

a mama parę lat powtarzała: "ja nie wiem co z ciebie wyrośnie"... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojemu M. bardzo podoba się moja zaradność :pirate:

kurcze, kiedyś nienawidziłam gotować.

 

odnośnie sapioseksualizmu - ile ludzi, tyle opinii. płytcy - wezmą sobie ładnego modela/modelkę, pobzykają, rano się obudzą, popatrzą i tyle..

nie wyobrażam sobie czegoś takiego, a co potem? a gdzie rozmowa? z debilem, niestety, nie da się rozmawiać... (nie mówię,że ludzie pracujący w modelingu to debile :D )

może - uogólniając - powinno się też wyróżnić czy ten cały sapioseksualizm występuje w związkach długich, czy jednonocnych przygodach... bo jednak wydaje mi się że zasada "charakter ponad wygląd" będzie się sprawdzać w związkach długotrwałych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O nie, nie powiedziałabym, że sapioseksualizm to takie zwykłe "charakter ważniejszy niż wygląd". To jest po prostu stan podniecenia seksualnego jak po dobrej grze wstępnej, kiedy odkryje się u kogoś ponadprzeciętną inteligencję ( lub wiedzę lub zdolności, najczęśnciej wszystko naraz!). Zwyczajnie i fizycznie.

 

Szczerze, nie spotkałam nikogo, u kogo występowałoby to z takim nasileniem jak u mnie. Rozróżniam facetów atrakcyjnych od nieatrakcyjnych, lubię patrzeć na tych atrakcyjnych, ale żaden mnie nie podnieca, za to inteligentny facet może być obleśny, a jednak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×