Skocz do zawartości
Nerwica.com

sapioseksualizm


Gość Sabaidee

Rekomendowane odpowiedzi

nextMatii, no może nie, ale to już dużo ;) ja nie wiem, cała ta chemia, pociąganie, miłość, to dla mnie zbyt skomplikowane, tyle różnych faktorów atrakcyjności i nieatrakcyjności, kompatybilności, to prawie jak jakaś biomechanika :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, ja na pewno nie jestem :roll: to tworzenie relacji jest dla mnie dziwne, nienaturalne i trudne ... dwoje ludzi się nie zna, a nagle nie widzą poza sobą świata? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SadSlav, dokładnie ;) ale coś w tym jest, nawet w wyglądzie szukam oznak typowego intelektualisty, figura bez mięśni, rozwichrzone włosy, sweter :105:

Wygląd cherlaka - jest!

Sweter - jest!

Rozwichrzone włosy - są!

No to trochę się nadaję :mrgreen: Tylko szkoda, że jestem już w takim leciwym wieku, że nie podrosnę :lol: Może mnie gdzieś rozciągną jak Małysza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi,

ja mam podobno jedrne piersi powtarzam opinie paru kolegów , którzy mieli okazję, gotuje tez podbno dobrz etez potarzam opinie a czytac toze umiem hihi , niestety sprzątac nie lubie,ale jak juz trzeba to i posprząta ,ale musi mi bardzo zależeć, sprzatanie dla wyjatkowych panów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Monika*, trochę się boję, nawet wstydzę, na tych fotach wyglądasz jak milionerka z Beverly Hills, ja fizycznie wyglądam bardziej jak śmieciarz. :roll:

 

Była taka bajka "Łebski Harry" i w odcinku pt. "Nightmare in Beverly Hills" kot-śmieciarz trafił do Beverly Hills. :D

 

[videoyoutube=Iz4XiEStoIQ][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie Sabaidee:

 

Parafilia - zaburzenie preferencji seksualnych (dawniej: dewiacja) to rodzaj zaburzenia, w którym warunkiem niezbędnym (albo preferowanym) do uzyskania podniecenia seksualnego i pełnej satysfakcji seksualnej jest pojawienie się pewnego czynnika - obiektu (również osoby), rytuału, czy sytuacji. Sapioseksualizm możnaby uznać za szczególny przypadek parafilii jeżeli dla osoby sapioseksualnej niezbędnym warunkiem do uzyskania podniecenia seksualnego i pełnej satysfakcji seksualnej jest współżycie czy podejmowanie czynności seksualnych z partnerem czy partnerką o wysokim ilorazie inteligencji. Z definicji wynika, że sapioseksualizm to odrębna orientacja seksualna, ale to oczywisty błąd, bo orientacja seksualna to pociąg seksualny do osób określonej płci, a nie o określonych zdolnościach umysłowych czy cechach osobowości. Moim zdaniem sapioseksualizm jest zjawiskiem socjologicznym i manifestacją wyznawanej przez wielu zasady "ważniejszy jest charakter niż wygląd". Oczywiście jedno nie musi kategorycznie wykluczać drugiego. :P Myślę, że wstępnej selekcji potencjalnych kandydatów i kandydatek można dokonać na podstawie udzielonej przez nich odpowiedzi na pytanie "Ile to jest 2+2*2". :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko kto jaki ma iloraz inteligencji ciężko wyczuć czasem. Ktoś elokwentny, oczytany potrafiący się pięknie wysławiać nie musi mieć wysokiego IQ wcale. I sytuacja odwrotna ktoś z wysokim IQ może być samotnikiem nie potrafiący się zbytnio wysłowić o nikłej lub jednokierunkowej wiedzy(np. maniak komputerowy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×