Skocz do zawartości
Nerwica.com

chora na lęk


agafajna123

Rekomendowane odpowiedzi

hej to trudne na pewno nie łatwe.załamujemy się,ręce opadają.choruje na depresje lękowa.była \cisza\a dzis znów napad leku.i załamka.tyle razy to miałam a za każdym razem się boję mimo wszystko.więc wiem o co chodzi i wiem że to łatwe nie jest.seroxat biore od ponad 4 lat.napady lęku sa krótsze o wiele wiec jakiś skutek jest.do psychologa tez chodze.wiem że w pierwszym trymestrze ciąży raczej powinno zrezygnować sie z leków ale potem można je brac.więc jezeli czujesz ze je potrzebujesz porozmawiaj na ten temat z psychiatra.niech ci doradzi :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele lekow na depresje - nerwice mozna brac przez cala ciaze nie tylko 2 i 3 trymestr, napweno czesc SSRI

nie wiem jakich lekow ty potrzebujesz

problem zaczyna sie kiedy dzieci juz sa i nawraca nerwica, depresja, nie mozna polozyc sie do lozka na caly dzien, niestety

poza tym nieprzespane noce, stres itp nie sprzyjaja zdrowiu psychicznemu

mi sie z pierwszym dzieckiem udalo i depresja poporodowa mnie nie dopadla,

ale z drugim niestety jest o wiele gorzej, wlasnie niesprzespane noce, stres i kupa problemow spowodowaly u mnie nawrot nerwicy/depresji

to co dotychczas pomagalo, juz nie pomaga - a dziecmi trzeba sie zajac :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Nie wiem czy w odpowiednim miejscu piszę, ale chciałam się podzielić swoim problemem jeśli to nie to miejsce to przepraszam.

Ciągle towarzyszy mi lęk przed tym, że coś mi nie wyjdzie, że nie dam rady, nie mam chłopaka bo mam przed tym lęk i przed tym że nie będę umiała stworzyć rodziny i zmarnuję komuś życie :(

Samo to, że musiałabym opowiedzieć chłopakowi swoje dotychczasowe życie już mnie przeraża.

tak naprawdę od 2 lat zaczęłam swoje życie w warunkach normalnych.

Moje dzieciństwo nie było udane. Mój ojciec znęcał się nad matką fizycznie niedługo po tym jak się urodziłam a nad nami psychicznie w późniejszych latach . Miał wyrok w zawieszeniu za znęcanie psychiczne i fizyczne to było jak byłam w podstawówce. Mama chciała zawsze dla mnie jak najlepiej ale cała ta sytuacja też doprowadziła ją do nerwicy. Wyżywała ją na nas - mnie i bracie. Po wyroku miało być już ok ale wtedy zaczął się znęcać psychicznie po przez rózne złośliwości i awantury.

Później kolejny stres związany z poważnym wypadkiem samochodowym mamy.

nie stać nas żeby się wyprowadzić sie z domu. Ojciec nie mieszka teraz w tym samym budynku ale obok i na tej samej posesji.

Czuje lęk przed przyszłością i ciągły strach :(

nie wiem czy dam radę żeby odbić się od tego dna......

Dziekuje za przeczytanie musialam to napisac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agafajna123, Napiszę to poraz kolejny" Nerwica jest jak Lessi ,zawsze wraca..."

więc trzeba znowu starać się o to ,żeby było lepiej.

życzę powodzenia :smile:

 

I często podczas regularnego zażywania leków i terapii

 

-- 10 lut 2012, 15:26 --

 

agafajna123, Napiszę to poraz kolejny" Nerwica jest jak Lessi ,zawsze wraca..."

więc trzeba znowu starać się o to ,żeby było lepiej.

życzę powodzenia :smile:

 

I często podczas regularnego zażywania leków i terapii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×