Skocz do zawartości
Nerwica.com

gwałt


Gość sabina16

Rekomendowane odpowiedzi

sabina16, Podziwiam. Myślę ,że to dużo daje , między innymi dlatego skuteczna jest terapia grupowa, bo pomagając innym również wynosimy coś dla siebie. No a w tej chwili to dobrze Ci zrobi odwrócenie uwagi od Twoich przeżyć. Mogę spytać , dlaczego dzisiejszy dzień jest szczególnie trudny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy równiez jest trudny lecz pisalam o trudnym dniu pare dni wczesniej...zobaczyłam go...to on mnie zgwałcił( bardzo dobrze pamietam jego twarz), grunt zawalił mi sie pod nogami :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale boje sie ze jezeli powiem..tu co czuje, jak to sie stało..odwrócicie sie ode mnie..przepraszam jeszeli kogos tym uraze..ale raz juz tak sie stało( pewna bliska mi osoba zostawiła mnie z tym sama ) :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj...przezywam to, ze osobe ktora obdarzyłam zaufaniem....zostawiła mnie z tym sama...

boje sie ze cos sie stanie, gdy wyjde z domu,.... ze on mnie zobaczy, ze mi cos zrobi

 

-- 05 sty 2012, 23:33 --

 

czasem wydaje mi sie , ze to przeciez nie mogło sie stac, ze to za duzo jak na jedna osobe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. studiuje i wynajmuje sama....ale od czasu do czasu zjezdzam do domu rodzinnego, choc ostatnio rzadko

 

-- 05 sty 2012, 23:49 --

 

za chwilke do Ciebie "wróce"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabina, mnie nie spotkalo dokladnie to co Ciebie ,ale...bylo bardzooo blisko, z mojej winy , kilka razy mi sie to przydażylo i tylko dobry zbieg okoliczności sprawil ze końcówki tych zdarzeń były inne ...wiem jak łatwo może spotkać nas coś strasznego,traumatycznego. Po jednym ze zdarzeń miałam lęk przed wychodzeniem z akademika ponad miesiac! Nie wychodziłam do sklepu nawet,prawie nic nie jadłam, zamknęłam się w pokoju,nie chciałam nikogo widziec :evil: Ale ...przeszło,dzisiaj nie budzi to juz emocji choć w pamięci mam prawie każdą minute tamtych zdarzen.

Nie uważam sie za kogos gorszego,złego mimo ze to ja "zawiniłam" :? Jestem z Tobą 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge sie skupic na nauce, a zbliza sie sesja... :( jednak mam dobra pamiec i gdy chodze na zajecia zawsze cos mi zostanie w glowie, choc i na zajecia sie wyłaczam i nic mi nie zostaje...

chodziłam do psychologa..zmieniałam go ale nic mi nie pomoglo

 

-- 06 sty 2012, 00:23 --

 

dziekuje malibu....ciesze sie ze mozesz juz w miare normalnie funkcjonowac...kazda z nas na to zasługuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez o tym myslalam, choc teraz nie wiem czy potrafie komus zaufac i opowiedziec o tym co mnie spotkalo

 

-- 06 sty 2012, 00:30 --

 

a Tobie Bellatrix kto pomógł? jak sobie z tym poradziłas??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejszy równiez jest trudny lecz pisalam o trudnym dniu pare dni wczesniej...zobaczyłam go...to on mnie zgwałcił( bardzo dobrze pamietam jego twarz), grunt zawalił mi sie pod nogami :(

mój jest częstym ostatnio gościem u mnie w domu,piją,on mnie często dotyka,pocałuję,mówię mu "nie" ale do niego nic nie dociera,może powinnam go pobić,krzyczeć,ale boję się

teraz też jest

jak mam od tego uciec?śmierć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laimo, smierc nie jest dobrym rozwiazaniem....wiem bo tez tego próbowałam....

musimy byc silne....

jesli masz swoj pokój zamknij sie na klucz, trzymaj przy sobie telef. komórkowy, wszystko co mogłoby Ci pomóc w sytuacji tak strasznej jak tamta, ja trzymam zawsze w poblizu gaz pieprzowy, noz....jestem przerazona... i to jakos mi pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Badziak, nie mogę dostać pracy,a poza tym nie chcę zostawiać psiaków.Sama nie wiem co mam robić,póki co się nie zabiję,wiem,że musi być jeszcze inne wyjście.

Ostatnio przespałam dwa dni.Nic nie miało sensu to nie wstawałam z łóżka,poradziłam sobie.Teraz jutro jadę do akademika,a dla mnie znów nic nie ma sensu,nie jestem przygotowana na zajęcia,nie mam nawet siły się położyć spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laima, ja pier...,aż słów brak ...

Mozesz zamknąc sie w pokoju? Choc wiem ze to zludne bo przeciez jak sie wkurzy to moze wyważyc drzwi :(

Sabina,tak,gaz pieprzowy to dobry pomysł, mam zawsze w domu :smile:

Badziak, sytuacje miały miejsce w mieście akademickim, poprostu 2 razy zostałam porwana (siłą wciągnieta do samochodu ) z dyskotek ...nie powiem że byłam trzeżwa całkowicie ale pijana tez nie ; raz był to jeden mężczyzna a raz 3 chłopaków :evil: ; jak juz pisałam wyszłam z opresji bez szwanku fizycznego tylko z ogromną traumą :evil:

btw. raz tez zostałam napadnięta i skopana przez grupę wyrostków w Moskwie, w biały dzień ...nikt mi nie udzielił pomocy a "przyjaciele " z ktorymi byłam tam na wyjezdzie ...UCIEKLI!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sabina16, mam przerwę w terapii.Planuję się spotkać z terapeutką w przyszłym tygodniu,jeśli będzie wolna.

Jestem na policealnym tylko mieszkam w akademiku.

 

nextMatii, wiem,że to najlepsze wyjście.

Dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×