Skocz do zawartości
Nerwica.com

KW. WALPROINOWY/KW. WALPROINOWY + WALPROINIAN SODU/ WALPROINIAN SODU(Convulex/Depakine Chrono, Depakine Chronosphere, ValproLEK/ Absenor, Convival Chrono, Depakine)


Mizer

Czy kwas walproinowy/walproinian sodu pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

58 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kwas walproinowy/walproinian sodu pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      37
    • Nie
      11
    • Zaszkodził
      18


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Biorę Convulex 300mg po 2 tabletki na dobę + Fluoksetynę + Paroksetynę. Samopoczucie lepsze tzn mniej nerwowa jestem i mam mowiac brzydko troche za bardzo wyjebane na wszystko. Spanie i jedzenie to moje hobby teraz, a odkąd biorę convulex przytylam 20kg, masakra. Najbardziej wkurza mnie ta tłustość i spanie ciagle. Mialam leki zmienione z sertraliny i zaluje troche bo po tamtych bylam szczupla i czulam sie dobrze tylko rece zaczely mi sie trzasc. Lekarz mi zmienil na convulex i utuczylam sie jak prosie a rece dalej mi drza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dokładnie miesiąc jadłem depakine Chrono jako dodatek do Venli... Niby wyrównała trochę nastrój ale wieczna senność, zmęczenie, problem z prowadzeniem samochodu i skutera. Więcej minusów niż plusów. Poza tym mój Nowy psychiatra stwierdził że po tym nie można zawodowo prowadzić autka. Jego zdaniem nie wyobraża sobie zdania psychotestów na zawodowego kierowce, w takim razie ja nie wyobrażam sobie dalszego brania Depakine Chrono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem przez pewien czas Depakine Chrono i zamiennie Convuex... Moje obawy dotyczyły głównie wypadania włosów... Mając je jednak i bez tego bardzo słabe, nie zaobserwowałem, aby przypadłość nasiliła się w sposób zauważalny... Jedna z koleżanek wspominała mi jakoby strasznie po tym leku przytyła... Odnośnie osiągnięcia skutku docelowego, nie polecam... Jak ktoś już tu wcześniej napisał, działanie stabilizatorów nastroju wydaje się regulować go ku dołowi... Przytępienie zmysłów i brak znaczącego wpływu na fazy zjazdowe... Każdy oczywiście zareaguje tutaj zapewne w trochę inny sposób...

Ciągle jeszcze mi tego śmiecia w domu trochę zostało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem przez pewien czas Depakine Chrono i zamiennie Convuex... Moje obawy dotyczyły głównie wypadania włosów... Mając je jednak i bez tego bardzo słabe, nie zaobserwowałem, aby przypadłość nasiliła się w sposób zauważalny... Jedna z koleżanek wspominała mi jakoby strasznie po tym leku przytyła... Odnośnie osiągnięcia skutku docelowego, nie polecam... Jak ktoś już tu wcześniej napisał, działanie stabilizatorów nastroju wydaje się regulować go ku dołowi... Przytępienie zmysłów i brak znaczącego wpływu na fazy zjazdowe... Każdy oczywiście zareaguje tutaj zapewne w trochę inny sposób...

Ciągle jeszcze mi tego śmiecia w domu trochę zostało ;)

PICT0042.thumb.JPG.d07f096b1357b201b7efa9ce4d44251c.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie. zażywam depakine chrono od 10 dni [7dni pełna dawka] i nie czuje żadnych [czyt - żadnych] skutków ubocznych ani żadnego działania. kiedy ten lek uzyskuje odpowiednie stężenie w organizmie? po jakim czasie cokolwiek się zaczyna dziać?

i druga rzecz. czy depakine ma działanie przeciwlękowe?

gwoli uzupełnienia dodam że zażywam jeszcze lit i moklobemid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×