Skocz do zawartości
Nerwica.com

"JĘCZARNIA"-czyli muszę się komuś wyżalić!


magdasz

Rekomendowane odpowiedzi

Ech.. jest mi strasznie ciężko i czuję się odrzucona... taka jedna osoba strasznie mnie wkur... i denerwuje :( widzę że mnie traktuje gorzej niż innych i mam ochotę wje.ać tej osobie. Muszę się zemścić, muszę zrobić jej coś złego, bo inaczej nie wytrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

Za 8 dni pierwsza wizyta u ginekologa-endokrynologa, a na dodatek promotorka pewnie mnie ściga z pracą dyplomową, która jeszcze nie gotowa i jestem daleko w polu. :( Boję się przez to wejść na maila. :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SmutnaTęcza

izaa, boję się bólu i w ogóle. :? Przecież jeszcze nigdy tam nie byłam... Co prawda np. u dermatologa też nigdy nie byłam (a muszę iść), ale tej wizyty się nie wstydzę, bo nikt nie będzie mi niczego wkładać i nie będzie bolało. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora92, jak go uprzedzisz że boisz sie bólu to zrobi to bardzo delikatnie. Badanie trwa chwile, nie ma sensu byś sie bała juz tydzien przed :P

Będąc b. młodą dziewczyną szłam tam nieźle wystraszona, a lekarka zajęła sie mną tak że nic nie poczułam. Jedyny wstyd jaki powinny odczuwać kobiety to przypadek gdy nie umyją sie przed wizytą. Higiena ważna rzecz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niete, bo jestem :D nie umiem normalnie funkcjonować w zyciu a co dopiero w związku jak inni ludzie...zawsze coś odwalę, zrobię dym, pokaz histerii i mnostwo innych rzeczy :D sama bym nie chciala z kims takim byc, chociaż hmm mogłoby być interesująco, ale na pewno nie na długo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debacie, ale jednak zabiegasz o te spotkania. Więc myślisz że przy kimś nabierzesz ogłady i pomoże Ci się zmienić? Czy jednak rozsądniej by było wpierw siebie poukładać zanim się zacznie coś bliższego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niete, nie zabiegam, kto Ci powiedział, że zabiegam???? oczywiście powinno się najpierw poukładać, tylko nie wiem czy ja kiedykolwiek to zrobię. Poza tym teoria zawsze pozostanie teorią, a zmienić się mogę tylko w "praktyce". Rozumiesz, najgorsze rzeczy i lęki uaktywnia we mnie bliskość z drugą osobą, więc nawet jeśli teraz będzie wszystko ok to jak się z kimś zwiążę to znowu może być różnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

debacie, bo się umówiłaś przecież. Może byc różnie, ale Twoje podejście powinno być racjonalne i oparte na zdrowym zachowaniu. I to zależy od Ciebie jak nad tym popracujesz. Nie zawsze osoba jest do tego potrzebna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówiłem, że przed tym jak targnę się na własne życie wyruszę w podróż szukając siebie/szczęścia. Dzisiaj postanowiłem, że dam sobie ostatnią szansę i wyruszę niebawem w taką podróż. Mam już dość wszystkiego, a żyć mi się chce, a nie chcę odpuścić i postaram się znaleźć w świecie coś, czego mi brakuje. Nie wyjdzie to trudno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam, nie żyję po to, żeby komukolwiek ucierać nosa, albo żeby ktoś był zadowolony z tego, w jaki sposób żyję.

Nie widzę sensu walki. Po co mam dla kogoś walczyć przecież to moje życie. Skoro nie chcę walczyć to chyba mój wybór.

Tak, tak później ludzie będą mieli problem będą płakali i takie tam... - sranie w banie. Mam problemy i jakoś jedyne co słyszę czy odczuwam to to, że to jest MÓJ problem, więc jak to działa, że bycie zdanym na siebie i posiadanie rozmysłu rozwiązania pewnych rzeczy, później okazuje się nagle innych problemem?

 

-- 12 wrz 2014, 05:53 --

 

I mega żałosne jest wypisywanie o takich rzeczach na forum, ale gdzieś trzeba te myśli przelać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×