Skocz do zawartości
Nerwica.com

leczenie solami litu


sylutek

Rekomendowane odpowiedzi

Lithium Carbonicum jest lekiem dosc starym ale nie przestarzałym ...jezeli pacjent dobrze idzie na ten lek to jest on bardzo skuteczny...nie ma az tak wielu skutków ubocznych np nie powoduje wzrostu apetytu a co za tym idzie tycia :D,zapobiega nawrotom choroby ,stosuje sie go u ludzi w roznym wieku i to prawda ze trzeba badac krew /monitorowac stezenie we krwi litu/...uwazam ze bardzo dobry lek i skuteczny ..pierwsze skutki ubyczne typu ospałosc mijaja bardzo szybko i mozna normalnie funkcjonowac :)pozdr i zycze duzo zdrówka:*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że bardzo mało informacji o licie się znalazło na forum. Po wielu nieudanych próbach zahamowania szybkiej zmiany fazy w mojej CHAD lekarz przepisał mi lit w dawce 250 mg 3x na dobę. Początkowo straszna, zwalająca z nóg senność. Po kilku dniach wszystko się ustabilizowało - nastrój stabilny, dobry, brak nagłych przeskoków ze skrajnie różnych nastrojów, mogę myśleć normalnie. Jedyny mankament to objaw, z którym spotkałam się po raz pierwszy od samego początku leczenia nerwicy, a mianowicie - zmiana odczuwania smaków. Mleko i pochodne oraz czekolada wydają się strasznie mdlące, ponadto reszta smaków jest strasznie mdła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×