Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zdradzona i oszukana co robić?! POMOCY


Rekomendowane odpowiedzi

Amon fajna mi to rozmowa :mrgreen:

Nie wiadomo czy chłopak lubi skoki w boki i całą winę zrzucił na swoją kobietę czy rzeczywiście spierdzielił gdzie pieprz rośnie.

Zdradę można wybaczyc i można byc szczęsliwym jeżeli oboje są gotowi na poprawę.

 

 

Klaudia badz ostrożna, bo możesz całą odpowiedzialnosc wziac na siebie a potem i tak nóż w plecy.

 

Mi mój eks też wmawiał ze to z mojej winy mnie zdradzał...

Zastanów się czy dobrze go znasz, czy rzeczywiście szukał rozmowy czy kierowało nim coś innego. Dobrze się zastanów.

Ja wybaczyłam, myślałam że to moja wina a zranił mnie dwa razy mocniej. To niebezpieczna gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytając wszystkie wasze wypowiedzi czuję się winna, ale uważam żę nie byłam dla niego zła Kochałam, troszczyłam się, martwiłam... Wiele razy mówiłam by on dał mi coś od siebie ale kilka słów w smsie co to jest by kobieta czuła się dobrze, On miał dwie twarze nie wiedział jak mnie boli to co robił jak bardzo bolały mnie jego ciagłe wyjazdy kiedy to zostawałam sama. Jest mi teraz cholernie cięszko nie wiem co mam z soba zrobić, jak o tym nie mysleć? Nie chciałabym przechodzić przez to jeszcze raz dlatego zrezygnowałam z niego. Dziękuje wam za wasze wypowiedzi, ponieważ pierwszy raz jestem na takim portalu i opisuje swój problem, wasze wypowiedzi napewno pomogły już nie jednemu i napewno jeszcze was odwiedze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×