Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak znajomych, brak rodziny..


tirek1984

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Tirek1984 szkoda ze dopiero teraz przeczytalam Twoj smutny post minelo tyle lat a ja jestem bardzo ciekawa jak ulozylo sie Twoje zycie ? Czy poznales przyjaciol swoja wybranke ? Pisze poniewaz ja rowniez jestem zupelnie sama nie mam nikogo.... Nie uwazam bys byl nieudacznikiem mysle ze jestes wartosciowym mezczyzna tylko niestety samotnym... nieudacznikiem moge nazwac siebie ja poniewaz Ty chociarz zdobyles wyksztalcenie i dobry zawod ja niestety nie osiagnelam w zyciu nic.... zupelnie niczym nie moge sie pochwalic jestem przypadkiem beznadziejnym bez przyjaciol bez wybranka bez pracy i wyksztalcenia.... wolalabym byc na Twoim miejscu moze jestes tak samo samotny jak ja ale masz za co zyc spelniasz sie zawodowo i wiem ze to tez powoli zaczyna cie malo cieszyc ale wyobraz sobie ze moglo byc gorzej... napewno nie chcialbys byc  na moim miejscu ja za to wolalabym byc na Twoim.... juz lepiej byc samotnym ale z dachem nad glowa... moze kiedys przyeczytasz moja odpowiedz moze nawet kiedys mi na nia odpowiesz chcialabym abys napisal ze po tylu latach usmiechnelo sie do Ciebie szczescie i nie jestes juz sam. U mnie mija rok za rokiem i nic sie nie zmienia nie wiem jak to jest miec przyjaciol jak to jest miec osobe ktora Cie kocha i pragnie z Toba byc... probowalam nie raz nawiazac z kims znajomosc, ale zazwyczaj bylam odrzucana ignorowana a co gorsza wykorzystywana i zapomniana... Pozdrawiam Cie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×