Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

tahela, wiesz nie ma się co oglądać wstecz,a le lepiej spojrzeć co teraz można zrobić by swój stan poprawić...

Stark, strasznie mieszasz. Dystans nie znaczy odseparowanie się od wszystkiego. Maska jest wtedy jak robisz coś, czym nie jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chu.je muje dzikie wenże, najlepiej się schować w piwnicy i nie wychodzić, aż się umrze. Można unikać wtedy ludzi do woli i nikogo nie musieć udawać. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust, Tak, nie od wszystkiego, ale często to doprowadza do zabicia większości emocji. W końcu doprowadza do maski obojętności,lub prawdziwej obojętności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Locust, Wewnątrz tak... na zewnątrz,cóż trzeba przybierać odpowiednie maski by "przetrwać".

Ale i z czasem wierzę że pojawi się obojętność,na wszystko,może nastawienie na pare celów,czy ambicji...reszta przestanie się liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszyscy mnie tu ignorują czy mi się zdaje..?

Ja odnoszę wrażenie że tu jest dużo "ignorowania" takiego w pełni niezamierzonego. A wynika ono z prostej rzeczy - strasznie dużo postów przybywa z każdą minutą. Nie byłem nigdy jeszcze na forum o takim ruchu. Trochę to utrudnia komunikację IMO, a mnie dodatkowo czasem zniechęca do pisania.

Ciekawy jestem czy ktoś z was ma podobnie albo zastanawiał się nad tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mushroom, jest dokładnie tak jak mówisz. Niektóre posty są po prostu niezauważone.

Zawsze można pogadać na PW. :)

Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Nie ma niestety funkcji że klikam na temat z nowymi postami i automatycznie jestem przenoszony do pierwszego nieprzeczytanego posta. Bez tego klikam po prostu na ostatnią stronę i jadę od góry. To sprawia że część postów może umknąć mi z poprzedniej strony.

PW to swoją drogą :) chociaż ja osobiście praktycznie go nie używam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj wpadam z doskoku i czytam ostatni post na stronie nie przewijajac wyzej... zaciekawil mnie post slow motion, i przewinelam zeby zobaczyc o co biega... Villain, potrzebujesz pogadac face to face? Czy temat sie moze nadaje na forum ale boisz sie , ze zginie?

 

-- 30 maja 2012, 22:44 --

 

Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała. Nie ma niestety funkcji że klikam na temat z nowymi postami i automatycznie jestem przenoszony do pierwszego nieprzeczytanego posta.

no to by bylo fajne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×