Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

No i proszę państwa zrobiłem to co potrafię najlepiej - stchórzyłem przed przychodnią :( Nie potrafię mówić o swoich stanach i uczuciach albo myślę że w sumie nie jest źle i jakoś to strzymam. Zresztą PZP gdy przybylem było już zamknięte a dla mnie to by był pierwszy raz u psychiatry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię mówić o swoich stanach i uczuciach

Ja też nie, dlatego jestem pewnie niepożądanym pacjentem, który przychodzi i żąda po prostu leków ;)

A szlag mnie teraz trafia w jak głupim kraju żyjemy, dzwonię już do któregoś z kolei dr i wszyscy wielkie kur...halo, że chcę od nich Medikinet jakby to była co najmniej meksykański crystal meth, dlaczego jak coś człowiek naprawdę potrzebuje to nie może dostać, popierdolona do granic możliwości jest już polska służba zdrowia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rashid, generalnie mówiąc jest tak, że czuję się lepiej niż 2 lata temu kiedy popadłem w depresję. Od tego czasu moje nastawienie się poprawiło a i się przy okazji oswoiłem z ludźmi i częściowo zasocjalizowałem. Tylko mam taką tendencję że jesienią (październik-listopad) rokrocznie mi odbija. Stany depresyjne, nerwice, lęki. Tak mam praktycznie co roku. Na razie czuję się lepiej niż 12 miesięcy temu ale wolę się przygotować na ten wypadek gdyby mi odbiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×