Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel, jesteś jednym z najbardziej racjonalnie myślących facetów jakich znam. Ale to nie znaczy, że jesteś jakiś zramolały!! Ja bardzo szanuję ludzi a przede wszystkim mężczyzn ,którzy coś sobą reprezentują i nie chodzi mi o pozycję czy coś. A Ciebie nie da się zaszufladkować jako nudnego. A bycie nudnym dla mnie to najgorsze co może być... No nie umiem inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saska, no ale możesz podać przykład tej atmosfery, o co konkretnie chodzi, że ludzie się tam uśmiechają, częstują się trawką? bo z tego co wiem różnie bywa i pełno jest też złodziejstwa itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny: ludzie się uśmiechają, bawią, wspólnie śpiewają. Kiedy się rozbijesz na polu za chwilę znasz wszystkich sąsiadów do około bo przychodzą z zapoznawczą butelką cytrynówki ;] Poznajesz historie różnych osób. Chodzisz wśród ludzi każdy zadowolony. Każdy się bawi. Wolność :) Nie ma takich słów, które opisałyby w pełni atmosferę Woodstocku :P Nie spotkałam się, że częstowali trawką, ale po prostu tego nie szukałam. Jeżeli ktoś chce to znajdzie trawę wszędzie. Czy to na Woodstocku czy w swojej szkole :) Co do złodziejstwa tak samo jak z trawką jest wszędzie. Mnie osobiście nikt nic nie ukradł, ale wystarczy zachować ostrożność (cenne rzeczy bierzesz ze sobą) i nic złego się nie dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saska, z tą trawką to właśnie miałem tą cytrynówkę na myśli, to już bez znaczenia jaki konkretny specyfik.

 

hehe to wiem o co chodzi już. dzięki, no jest to coś pozytywnego, o ile oczywiście ktoś jest towarzyski.

 

siostrawiatru, no nie będę robił kłopotu, rozdziawię tylko paszczę a Ty przez okno mi rzuć, ale wceluj bo się zmarnuje. :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×