Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

wysłowiona, U mnie bardziej problemy motywacyjne,zajęcia by się znalazły...źle to ująłem

Calineczka1990, To coś na wzór wymówki :<,wybierz tego który ma najwięcej pozytywnych opinii w necie albo którzy byli polecani na forum ;).

Witam tak poza tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kestrel ogarniam tak coraz bardziej temat motywacji, bo będę robić darmowy kurs z wyrabiania sobie (tak, wyrabiania:D) pasji. Jakbyś kiedyś chciał być królikiem doświadczalnym, ja bardzo chętnie spróbuję Cię zmotywować^^

 

monk, ja właśnie nie wiem co puścić. Mam ten problem coraz częściej i bardzo mnie denerwuje.

 

Calineczka, a nurt wybrałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, Nie przeliczamy zdrowia psychicznego na pieniądze :P ,a facet też człowiek : D,choć mogę zrozumieć że pewne kwestie byś wolała przy kobiecie omówić..

monk.2000, ja linkin park ostatnio męczę

wysłowiona, Do roboty (prócz roboty) nic w sumie nie mam,więc można kiedyś spróbować : D.

Nurtu terapii też nie mam,trzeba będzie o to spytać :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj najpierw o nurtach i przede wszystkim o skuteczności dla konkretnych problemów:) Wiem, że na fobie i lęki, behawioralna ma dobre metody. Domyślam się, że z zaburzeniami osobowości może lepiej radzić sobie psychodynamiczna. No i wiesz, wyznacz sobie deadline, bo inaczej się nie zbierzesz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak, moja propozycja. Do piątku poczytasz o nurtach i wybierzesz jeden. Do niedzieli ogarniesz najlepszych lekarzy i do 18 wybierzesz jednego, a w poniedziałek się zapiszesz. Będę Cię pilnowała, ok?^^

 

Kestrel, to umówmy się, że będę Ci wysyłała kurs częściami i będziemy go testowali na sobie. Będzie mega praktyczny i konkretny, z zadaniami itp:D Ale to kwestia najbliższych tygodni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×