Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spotkania w realu....


Olka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) chciałabym zorganizować małe spotkanie w Warszawie z osobami, które mają problem z nerwicą lękową oraz z szumami usznymi/piskami spowodowanymi właśnie przez nerwicę... Wiem, że ten problem dotyczy wielu osób więc może warto zawrzeć szyki i zacząć walczyć i wspierać się w tym problemem razem? Może poznanie osób z tą dolegliwością pozwoli nam ją szybciej zrozumieć, oswoić i się jej pozbyć? Walczę już z nerwicą /piskami 1.5 roku i niestety ciągle jestem na przegranej pozycji..chciałabym poznać ludzi z podobnymi problemami by nie czuć się taka "samotna"z tą chorobą..... :) znajdą się osoby chętne do "obgadania" swoich problemów w realu ?

Pozdrawiam, Monika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. :) Mam 23 lata, od paru ładnych lat borykam się z problemem większych czy mniejszych zaburzeń emocjonalnych, w zależności od okresu. Szczerze mówiąc, z mojego doświadczenia - nie chodzę już od lat do psychologa, olałem wszelkie medykamenty, czytanie o swoich problemach, uczuciach - i żyje mi się jakby lepiej :). Taki mój osobliwy przypadek.

Chyba im więcej się człowiek tym zajmuje, tym mniej zajmuje się normalnym życiem :) Znajdzie się jakaś dziewczyna z Warszawy, która miałaby ochotę się spotkać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BratKat heh wiem, że jesteś z Katowic...często tam bywam. Nawet kiedyś się zastanawiałam, że można się przez przypadek spotkać z kimś nawet nie wiedząc o tym :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Salirka :) Całkiem możliwe, chociaż w centrum zbyt często nie bywam ostatnio byłem, jak z Krakowa 2 tyg temu wracałem nad ranem :D Kto, wie może się spotkamy. Chyba będę pod Spodkiem na Sylwestra, ale tego jeszcze tak dokładnie nie wiem :P

 

 

Sylwester też mam w planach pod Spodkiem ale dopiero przed polnoca :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

salirka, 2 lata temu spotykaliśmy się od czasu do czasu na piwku w Kato lub częściej w Bielsku.

 

A co do ogólnopolskich zlotów to niestety nie byłem, ale dużo dobrego słyszałem od uczestników ;) .

 

A ta tęsknota to ogólnie za Katowicami, wiesz najfajniejsze lata życia tam spędziłem :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×