Skocz do zawartości
Nerwica.com

Samotność


ixi

Rekomendowane odpowiedzi

avest, :mrgreen: , ja wyleciałem z LO, (ach ten mój braciszek, i jego olewactwo, za rok trzeba to skończyć już). (Ma 22 lata, a chodził ze mną do jednej klasy :<<<<)

Moi... "znajomi" cóż, mam ich w... duszy. 1 kumpla ze szkoły mam godnego, było paru innych ok, ale reszta pewnie skończy jak jakieś g*wno...

To też jest fenomen, że tacy ludzie kogoś znajdą, a normalni, i w porządku, jak ja czy ty ( patrząc na tle niektórych idiotów...), nigdy, albo za 3-10 lat :<<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś ,że ZNIKASZ.

Powiedz jeszcze jak to robisz ,i czy jest Ci z tym dobrze?

Bo też bym czasem zniknął ...ale obowiązki domowe ...i zawsze coś,,,eeee

 

Jak? Coraz rzadsze spotkania, wycofywanie się, ochładzanie relacji aż do samego końca. Czyli moje wycofywanie się jest bardzo realne, jak się tak wycofasz w małżeństwie, to będzie jego koniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"młodych rodziców", alkoholików, pseudokiboli,tępactwa,narkomanów, i całego innego gówna niestety...
Z moich dawnych znajomych jedna się oszczeniła już przed 18, jeden to narkoman i złodziej, drugii to jakiś ala kibol, jeszcze dwóch ma zadatki na narkomanów, a trzeci został niedawno tatusiem. Wszyscy się stoczyli na dno po gimnazjum i liceum... Tylko ja ja jestem bez grzechu :mrgreen:

Akurat z punktu widzenia całego społeczeństwa takie wpadki w młodym wieku są korzystne bo wzmacniają nieco bardzo niski przyrost naturalny w Polsce ale z drugiej strony jest duża szansa że te dzieci zasilą w przyszłości świat przestępczy itp a nie będą pracowali na emerytury starszego pokolenia. Przed wojną normalne było że dziewczyny rodziły w wieku 16-18 lat wtedy w tym wieku osoby uważano za już całkiem dorosłe a pracowało się zawodowo często od 14 roku życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadki w młodym wieku
Ciekawe skąd się one biorą. Czy wynika to z niestosowania żadnej z metod antykoncepcji, czy nieumiejętności jest stosowania a może gumki są przedziurawiane igłą :oops:

Mój brat ma prawie 30 lat i prawdopodobnie drugi raz wpadł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadki w młodym wieku ,jak i w starszym- taki sam gniot ,upadek i szmira!I wcale starsi nie lepsi ,tylko mniej się o nich mówi.Ciche skrobanki i nikt o niczym następnego dnia nie wie.

Ignorancja ,brak wiedzy , olewnictwo ...

Oby nigdy nie spotkało mnie takie nieszczęście!Taki upadek ,bo chyba niewiele rzeczy może być od tego gorszych.

Powołać do Istnienia nowe Życie ,z koncepcji i założenia ,że to Życie tak naprawdę jest tutaj niechciane i niepożądane bardzo,,,no tyle tylko ,że zdarzyło się przypadkiem i niechcący. Zatem powstaje następne pytanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, To zależy od ciebie.

Od każdego z nas, czy coś zmienimy, i damy się poznać, czy też nie.

 

życzę ci powodzenia, bycie samemu, cóż nic ciekawego :<.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K*rwaaaaaaaaaa, czy ja już zawsze będę sama? :why:

Ja na pewno, a przed Tobą całe życie i z całą pewnością jeszcze wiele się w nim zmieni. Czy szukałaś powodów takiego stanu rzeczy, bo jakoś mi się nie chce wierzyć żeby przy Twojej urodzie chętnych nie było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind, sypię się fizycznie i psychicznie i z każdym rokiem będzie gorzej. Tutaj złudzeń nie mam. Nie chcę być z kimś do kogo nic nie czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, młodość....

 

A jak już uważam że i tak nic z tego nie będzie, i jestem niezdatny do życia w społeczeństwie? to co?

rzygam samym sobą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O taak, to i mojego biadolenia ciąg dalszy, Moje całe życie to ciągła walka jak nie ze swoim ciałem to również ze swoją psychiką. Mam wrażenie, że jestem po prostu defektem genetycznym, który jakoś się kołysze na tych mechanizmach ochronnych wykształconych przez społeczeństwo, inaczej już dawno zostałbym wybity przez naturalną selekcję. Haha Ciekawe tylko jak długo jeszcze jestem w stanie się utrzymać na tej łajbie, ale szczerze mówiąc to znowu dopada mnie moje skromne a jakże nieustępliwe lenistwo i coś czuję że znowu mi się zwyczajnie odechce wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuj:

Nie chcę być z kimś do kogo nic nie czuję

 

 

Mam dokładnie takie same odczucia... Chyba już nigdy nie uda mi się kogoś naprawdę pokochać.

 

_

Freya ,a pozwól ,że się Ciebie o coś zapytam . A jakby ten Ktoś ,do którego niewiele byś czuła( inna sprawa ,to też co chciałabyś konkretnie CZUĆ?) umiałby tak zapanować nad sytuacją ,że po Twoim poczuciu osamotnienia ,samotności nie zostało by ani śladu nawet ,to wtedy chciała byś z Nim być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, chętnych nie ma, nie było i nie będzie, ile razy mam się uzewnętrzniać, że jedyne, co słyszałam od facetów, to żebym spierdalała, bo jestem pasztetem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, chętnych nie ma, nie było i nie będzie, ile razy mam się uzewnętrzniać, że jedyne, co słyszałam od facetów, to żebym spierdalała, bo jestem pasztetem?

 

 

To na niezłą gównażerię miałaś to (nie)szczęście trafiać. Normalnemu facetowi z klasą ,to nawet jakbyś się nie spodobała ,nigdy by Ci nie zapodał takiego tekstu. Co innego małolaci z mamusinym mlekiem na ustach. Nie przejmuj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samotność ma zaletę, nigdy nikomu nie spier*ole życia, swoją gównianą osobą.

 

 

 

idle, poważnie, opiniami debili nie warto się przejmować, wg, mnie z twoim wyglądem jest OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×