Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

woow! :lol: a jak jestesmy pobudzeni to co sie dzieje? szybciej dostajemy ataków?

ja teraz sobie slucham glosno muzyki, jestem sama w domu i dre sie na caly 11- pietrowy blok( :twisted: ) tez powoli odlatuje i to bez jakichs dodatkowych uzywek! muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko!!! :mrgreen:

 

 

 

 

wlasnie wrzucilam na rapida jedna z superpiosenek, moze komus sie spodoba;)

http://rapidshare.com/files/118849762/Soko_-_Not_Sokute_-_03._I_ll_Kill_Her.mp3.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

woow! :lol: a jak jestesmy pobudzeni to co sie dzieje? szybciej dostajemy ataków?

ja teraz sobie slucham glosno muzyki, jestem sama w domu i dre sie na caly 11- pietrowy blok( :twisted: ) tez powoli odlatuje i to bez jakichs dodatkowych uzywek! muzyka jest najlepszym lekarstwem na wszystko!!! :mrgreen:

 

Nie wiem bo nie mam nerwicy, ale jak człowiek jest pobudzony to może łatwiej ulegać emocjom. Nie każdy ma takie możliwości jak wspomniałaś, np. w pierdlu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no w sumie racja. w kazdym razie ja bym sie bala nawet troche tego polknac co oni sobie robia, w ogole narkotyki, alkohol(w odpowiednich ilosciach jest okey:P), boje sie tego(wiem ze to jest dziwne.. boje sie ze cos mi sie stanie,umre etc..) :D moze to i lepiej dla mnie..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huh ... z takim podejściem pozostaje Ci zyczyc tylko jednego ........ powodzenia :lol:

A czemu nie?

 

 

... dlatego że zyjemy w swiecie w ktorym to faceci podrywają kobiety ... nie zauważyleś tego ? ...

 

 

racja::D choc zdazaja sie kobiety ktore podrywaja facetów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy?

Za pomocą podpowiadania na sprawdzianie przez moich kolegów z chemii mogę mieć dwójkę z tego przedmiotu. Uff... jeszczę tylko muszę odpowiedzieć :? Muszę dać radę :smile:.

Matematyka, mam napisać 3-4 sprawdzianów w następnym tygodniu... Czy dam radę? :(

Dzisiaj wreszcie się wyśpię.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... dlatego że zyjemy w swiecie w ktorym to faceci podrywają kobiety ... nie zauważyleś tego ? ...

Nie chcę być z kobietą, która jest ucieleśnieniem seksistowskiego stereotypu.

 

nikt Cie do niczego nie zmusza ... mozesz czekać i do konca swiata ... życie jest walką i zapewniam Cie ze z takim nastawieniem jedynym przegranym bedziesz Ty ... nikt wiecej ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zepsuta, skoro ja poprawiłem geografię i jak zdołam poprawic zagrożenie z biologii i WOK-u i podciągnąc oceny to czemu ma się Tobie nie udac z 4 sprawdzianami ? Bedzie dobrze, tylko trzeba w to uwierzyc! No a w ostatecznosci zawsze mozesz miec komisa z matmy w sierpniu.. Bedzie ok! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być z kobietą, która jest ucieleśnieniem seksistowskiego stereotypu.

Ja też.

Ale niestety VTEC ma racje,żyjemy w świecie w którym faceci podrywają kobiety ...i niestety facet musi cośmieć żeby mieć kobiete...charakter i wygląd.....jak się nie ma jednej rzeczy z tych 2 to sie odpada :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten pająk jest jakiś egzotyczny, czy normalny, tutejszy?

 

Nie chcę być z kobietą, która jest ucieleśnieniem seksistowskiego stereotypu.

Ja też.

Czemu?

 

Ale niestety VTEC ma racje,żyjemy w świecie w którym faceci podrywają kobiety ...

Świat jest duży. Nie wierzę, że ludzie wszędzie są tacy sami. Zresztą to nie ważne. Trzeba niszczyć narzucone przez obcych paradygmaty. Życie to walka, wojna, która nigdy się nie kończy.

 

i niestety facet musi cośmieć żeby mieć kobiete...charakter i wygląd.....jak się nie ma jednej rzeczy z tych 2 to sie odpada :-|

Mam co najmniej jedną z tych rzeczy ;] . Albo i może dwie :P .

 

Tak swoją drogą, to kobieta, żeby ze mną być musi mieć dwie rzeczy...

Odpowiedni charakter i odpowiedni wygląd. Jak nie ma obu to odpada :smile: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dwóch tygodni mam chrypkę i jakby cały czas mi coś stało w gardle czy jest to objaw nerwicy? bo ja już niewiem co mam robić lekarz przepisuje mi ciągle jakieś lekarstwa na gardło ale to nic nie daje. miesiąc temu miałam straszne duszności i boleści w klatce a teraz znów te gardło. mam już tego dosyć! czuje się okropnie, bo niewiem co się ze mna dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obiecywałem sobie chociaż odrobinę systematyczności. I nie chodzi tutaj o jakies zakuwanie dzień w dzień. Chodzi o jakąkolwiek styczność z nauką, napisanie codziennie kilku zdań do prac magisterskiej, odnalezienie w internecie lub w bibliotece jakiegoś tekstu związanego z tematem, cokolwiek. Ja natomiast przebimbałem dwa lata, nie robiąc właściwie nic. I teraz trzeba nadrabiać te ogromne zaległości.

 

No bardzo podobnie jak ja...bardzo...ja nawet gorej bo mialem 5letnia przerwe w studiowaniu. Ale teraz przyspieszyle.Wiesz jak to jest gdy zrobisz sobie tak dluuuga przerwe? nic sie nie chce,wypadasz z biegu...Ja staram sie jak moge. czasem przyspieszam i czuje sie fantaystycznie,a czasem mam tempo zolwia...najgorsze ze ta walka wewnatrz trwa non stop. Pocieszajace jest wiec to ze nie tylko Ty tak masz...Trzeba dyscypliny! ja rzucilem fajki 2 miesiace temu i to jest moj wyznacznik dyscypliny.Trzymac sie obranego kursu.Powodzonka Gabriel

 

wole nawet posprzatac w pokoju, cokolwiek niz sie zaczac wreszcie uczyc.

 

ja ostatnio z tego powodu wyprasowalem ze sto ciuchow he he he...jakis plus tego jest...nie? ha ha ha

Co do BAB - wcale nie wybieramy wysokich i przystojnych! ja np. zwracam duza uwage na inteligencje. Jesli tylko potrafi mi czyms zaimponowac(wiedzą) od razu na niego lece :twisted:

 

ale sa wyrachowane baby ktore lubiua sie zabawic facetem i kreci je to ze facetowi na niej zalezy..to taki dowod ze jest atrakcyjna...Nienawiudze takich lasek.sa glupie i puste. Masz racje, IQ to calkiem dobry wyznacznik...

 

Wiele razy ją chciałem gdzieś zaprosić, ale jakoś nigdy nam się nie udawało zgadać, problem był w tym, że w piątki kiedy miałem czas, albo w weekendy ona wyjeżdżała gdzieś na wioskę do ciotki, a jak ona mi odmawiała z tego powodu to ja się załamywałem i odpuszczałem bo myślałem, że to koniec

Anonim no sam wiesz ze nie spotkala sie bo nie mogla i sie zalamujesz...Znasz odpowiedz zcemu nie mogla.To nie Twoja wina!!!! kurde z tego powodu sie nie zadreczaj.

Ona by chyba chciała żebym dał jej spokój. Po tych dwóch mailach. Napisałem jej co czuję itp. a odpowiedź była krótka: "przepraszam".. :/ Niestety nie potrafię zaakceptować tej myśli.

Moja osobista rada-nie kazdy musi sie z tym zgadzac- nie otwieraj sie na maxa co czujesz bo przedobrzysz. A jak Ona pisze tylko przepraszam to chyba chce tego sluchac Twoje uzewnetrzniania sie. Ja mialem kiedys taka glupia sytuacje ze przepraszlem swoja kobiete na kolanach ze w poprzedni wieczor wypilem i zrobiolem burde.Na kolanach bo On powiedziala ze to musi sobie wszystko przemyslec,a ja to odebralem jako koniec zwiazku. I wiesz co? Ona na chwile nie potrafila opanowac smiechu-tak ja to bawilo ze ja sie kalam do jej stop. Wtedy wstalem i wyszedlem.Ja to bawilo i cieszylo ze ma tu faceta u stop. Moze ta Twoja tez chce sluchac jak to ja ktos kocha bardzo i marzy sobie....

Dziwna jest, na początku były wiadomości z buziakami, sygnały ale to nie szło do przodu i pewnie już miała tego dosyć, zmęczyła się mną i znalazła sobie pewnie inną zabawkę :/
widzisz ,sam nie masz racjonalnego wyjasnienia takiej sytuacji.Bo tu brak racjonalnosci!!! nie zadreczaj sie stary.Ta inna strategia o ktorej pisalem wczoraj to: Spotykasz ja i zapraszasz na kawe czy tam cukierki.Dajesz sygnal ze chcesz.Po tym jej ruch.albo zgadza sie albo jojcy ze to i tamto.i Jesli jojcy to dajesz sobie totalnie spokoj od niej.Nic.zadnych maili,smsow,telefonow.NIC!!!! Jesli Jej zalezy to zabraknie Jej tego co Jej do tej pory zapewniales...To jest strategia a nie ucieczka.Zero kontaktu!!!Wiesz, kobiete lepiej zdobyc nie jojceniem jak to Ci zle bez niej ale chocby dobrym poczuciem humoru.To ona musi poczuc potrzebe widzenia sie z Toba, spotkania.Powodzonka

 

przepraszam ze kilka postow naraz ale nie potrafie wklejac cytatow gdy sa one na roznych stronach danego topicu......jesli kogos obrazilem tym to zapraszam na cukierki :smile:

 

O Boże!

W moim pokoju jest pająk :!: Niech mi ktoś pomoże... ratunkuuuu AAAAA :!::shock:

 

co robić co tu robić :?: nockę mam z głowy :(

 

niech mi ktoś podeśle jakiegoś obrotnego likwidatora

może być zadbany, wysoki brunet, wolny i po trzydziestce

 

hahahaha dobra jestes.pajaczek da Ci powodzenie i szczescie.nie zabijaj go prosze!!!!!!

siebie nie podesle bo widze kilka niezgodnosci z Twoimi wymaganiami: brunet,po trzydziestce....ale moze za rok i po wizycie u fryzjera...ale nie,bo jeszcze mi balejaz zrobia i wyladuje na jakiejsc paradzie :mrgreen:

 

Poprawiłem... takiego mistrzostwa (czytaj: tylu postów naraz) jeszcze nigdy nie widziałem xD //IceMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety VTEC ma racje,żyjemy w świecie w którym faceci podrywają kobiety

 

Niekoniecznie. Jak facet jest w jakiś sposób wyjątkowy, to kobiety same będą do niego lgnąć.

 

 

taaa ... gdyby którys z nas miał wyglad brada pitt'a to by nas tu nie było :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VTEC gdyby, ktoryś z was miał wiecej wiary w siebie tez połowy co najmniej by tu nie bylo ;) trzeba tylko odnalesć w sobie dobre rzeczy... złe odnajdujecie i wmawiacie sobie z taką łatwością sprobujcie na odwrot polecam to znacznie przyjemniejsze....

 

Polina tez nie cierpie pająków a jeszcze bardziej od pająków nie cierpie pająków w moim pokoju, niestety mam z nimi problem bo mieszkam jakies 500m coś takiego od lasu i jest tu ich pod dostatkiem :? to samo się tyczy wszelkiego innego robactwa... :? dodam tylko że nie są maluńkie biegające kropki to są mini tarantule :shock::? pozdrawiam nie znam sposobu na pajaki może raid ???? od razu i komary załatwi ale trujacy i przy dziecku nie powinnaś go uzywać coś napewno znajdziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bylam wczoraj na imprezie u kolezanki, w samym najblizszym gronie i moj najlepszy kolega mi powiedzial ze jest gejem!! znam go juz od 8 lat(teraz mamy 21) i on mi tutaj wyznal ze juz od 11 lat sie bil z myslami czy jest, czy nie.. oczywiscie mialam przeczucie ze jest, np. jak bylam z nim kiedys na dzialce, siedzielismy przed domem i on sie bardziej bal osy niz ja(z 10 minut uciekal do domku jak osa podlatywala-uwierzcie mi ze to wygladalo komicznie!!(a fobii on nie ma..)). JEstem w szoku! Dodam, ze np. zawsze mial wiecej kolezanek niz kolegow, nie mial wzoru ojca, to tez na pewno jakos na to wplynelo.. KURCZE JESTEM W SZOKU :shock::shock::shock::shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOOOOOO Jak ja nie cierpie robactwa,dzieki bogu ze moj chlopak je morduje,nie wiem czy ktos sie z tym spotkal ale mi sie wydaje ze im bardziej sie boje to tym czesciej te jajeczycha spotykam wokol siebie!Nie uwierzycie ale znalazlam raz pajaka w chlebie a chleb byl zapakowany w worek!Wiec jak ten cholerny pajak tam WLAZL?Byl cholernie wielki nawet moj chlopak byl pod wrazeniem!A i raz wielki zuk wyladowal mi na glowie!Czemu?Bo wiedzial ze sie go boje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×