Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie. Z drugiej strony ja chyba nawet nie do końca świadomie uważam ludzi za trochę gorszych ode mnie i nijak pojąć nie mogę, czemu to mnie się nie udaje. To też chyba źle.

 

No chyba też żle.

 

Powodzenia!

Ja już nie będę psuć kompa w najbliższym czasie (dopiszę to do listy postanowień wielkanocnych )!

 

Dzięki ;).Jak jutro naprawie kompa to też sobie to wpisze do postanowień ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wygląda lepiej niż ja,tzn.że jest lepszy w kategorii "wygląd", jeśli ktoś łatwiej nawiązuje relacje z ludźmi tzn.że jest lepszy w kategorii "kontakty międzyludzkie",my nerwicowcy jesteśmy przeważnie lepsi od innych ludzi w kategorii "wrażliwość". Z tego możemy być dumni,a sądzę,że w XXI wieku ta cecha z racji swego rzadkiego występowania jest szczególnie cenna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Z drugiej strony ja chyba nawet nie do końca świadomie uważam ludzi za trochę gorszych ode mnie i nijak pojąć nie mogę, czemu to mnie się nie udaje. To też chyba źle.

 

No chyba też żle.

Coś wymyślę. Będę sobie dobrze myśleć o ludziach, z którymi chcę teraz utrzymywać kontakt, a źle o kłamcach i złodziejach.

Zresztą uznanie kogoś za dobrego/fajnego/ładnego/mądrego też ma swoje dwie strony - może wywoływać u nas zazdrość/złość albo podziw i sympatię. A jeśli ktoś budzi naszą sympatię, to nie możemy się źle czuć przez to, że jest fajny.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś wygląda lepiej niż ja,tzn.że jest lepszy w kategorii "wygląd", jeśli ktoś łatwiej nawiązuje relacje z ludźmi tzn.że jest lepszy w kategorii "kontakty międzyludzkie",my nerwicowcy jesteśmy przeważnie lepsi od innych ludzi w kategorii "wrażliwość". Z tego możemy być dumni,a sądzę,że w XXI wieku ta cecha z racji swego rzadkiego występowania jest szczególnie cenna.

 

Zgadzam się z Tobą, tacy jak my, ludzie bardzo wrażliwi, o wiele więcej czujemy i więcej rozumiemy. Potrafimy dostrzec o rzeczy, bądź cechy ktorych inni nie zauważają i mówie to na własnych doświadczeniach.

Dzięki temu m.in. łątwej nam trafić w potrzeby emocjonalne innych łatwiej pomagać bo ja sam w przeciwieństwie do innych czesto potrafie wyczytać atmosfere, odczucia rozmowców i reagować na nie.

 

w końcu nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały kłopocik.Otóż dwa dni temu zmarł mój dziadziuś który miał 96 lat i kłopot w tym że pogrzeb jest koło Bydgoszczy czyli jak dla mnie trochę daleko. Tak bardzo chciałabym jechac i go pozegnać ale ta cholerna nerwica chyba mi tego nie ułatwia i raczej nie pojadę. Kurcze jestem zła na siebie i na cały świat że jestem taka głupia :cry::cry::cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały kłopocik.Otóż dwa dni temu zmarł mój dziadziuś który miał 96 lat i kłopot w tym że pogrzeb jest koło Bydgoszczy czyli jak dla mnie trochę daleko. Tak bardzo chciałabym jechac i go pozegnać ale ta cholerna nerwica chyba mi tego nie ułatwia i raczej nie pojadę. Kurcze jestem zła na siebie i na cały świat że jestem taka głupia Crying or Very sad Crying or Very sad

W czwartek zmarła moja babcia, jutro pogrzeb, mam nadzieje że jakoś to przetrzymam.

niby czuję sie lepiej po lekach ale róznie to może być.

:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem ze świątecznej wyprawy, jak ostatnio zwykle się tym świątecznym odpoczynkiem zmęczyłem i czekam już na studia, trzeba będzie się zregenerować :mrgreen:

 

Gosiulka zdeinstaluj gg i zainstaluj najnowszą wersję, możesz na własną rękę próbować wyłączać różne programy - może któryś gryzie się z gg. No i z tym Kasperskym najlepiej wystartować od razu po formacie i będzie spokój. PS. widzę że masz podobnego farta do kompów jak ja :P

może się w końcu oduczę kombinować za bardzo i poddam się w końcu imperium Billa Gatesa

Powodzenia :P ja reinstaluję windę najrzadziej co 2 miesiące bo zawsze coś wykombinuję :mrgreen:

tylko wstyd mi było juz kiedy wszyscy sie pytali czy zdałem prawko i odpowiadałem w końcu kłamiąc że tak, że mam już od dawna

a czego tu się wstydzić, ci co zdali za pierwszym razem po prostu farta mieli ;)

Tak bardzo chciałabym jechac i go pozegnać ale ta cholerna nerwica chyba mi tego nie ułatwia i raczej nie pojadę

A może to okazja żeby się jakoś (przynajmniej spróbować) przełamać?

Directx 9.0c vs ja 3:0,poddaje sie już chyba tego nigdy nie zainstaluje

http://www.programosy.pl/program,directx-happy-uninstall.html

http://www.majorgeeks.com/download2935.html

potem na czysto zainstaluj 9.0c i powinno być 4:3 dla ciebie ;)

 

A w ogóle to [*] ... jakiś pogrzebowy nastrój w tą wielkanoc :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem directxa starego ale i tak nie moge wgrać 9.0c bo w czasie instalacji program szybko sie ładuje i pokazuje że "wszystkie skladniki zostały zainstalowane"...ale i tak w systemie jest wersja 9.0a....zresztą teraz to nie ważne bo znalazłem sposób na ominięcie komunikaty podczas instalacji gry że potrzebny jest directx9.0c lub lepszy aby odpalić gre...i gierka chodzi na directx 9.0a ;)

 

 

A tak w ogole to rzeczywiscie dzisiaj w ogóle jest taka jakaś smętna atmosfera :( .

U mnie caly dzień nerwów ...myślałem ze pożnym wieczorem będzie lepiej ale się myliłem....teraz mam lęk o to że nigdy nie będe mężczyzną kompletnym takim jak inni mężczyżni.....boje sie tego strasznie :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, witam wszystkich! nie bardzo wiem gdzie napisać, więc napiszę tutaj... mam nerwicę lękową i ostatnio koszmarnie się czuję. Zawsze jest gorzej, gdy nadchodzi wiosna.. Chciałam się spytac, czy ktoś z Was też odczuwa silniejsze dolegliwości na wiosnę. Nie wiem czy to jest tylko wiosną spowodowane, bo ostatnio miałam strasznie dużo stresów... Ratunku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja :mrgreen: u mnie dobrze chociaz maly dramat jestem 500 zl w plecy, bylma na imprezie , bawilam sie bardzo dobrze ale niestety zgubilam okulary ktore pozniej znalazlam na trawniku ... pokruszone szkla powyginane druty ... nadaja sie tylko do kasacji ...:D

Coz jeszczenie bylam na tak drogiej imprezie xD

 

No i ogolnie jestem rozleniwiona. Poznalam kilka osob z mojej " przyszlej" klasy i w sumie to mi ulatwi zmiane miejsca. Chociaz i tak sie boje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowiek nerwica napisał:

U mnie caly dzień nerwów ...myślałem ze pożnym wieczorem będzie lepiej ale się myliłem....teraz mam lęk o to że nigdy nie będe mężczyzną kompletnym takim jak inni mężczyżni.....boje sie tego strasznie

 

Co chcesz przez to powiedziec??

 

To że zawsze będe bojacym siewszystkiego nieśmiałym frajerem wedlug wszystkich ludzi na realu...każa kobieta będzie na mnie patrzeć jak na czlowieka ktorego należy obrażać,z którego należy sięśmiać........nigdy zadna kobieta nie popatrzy na mnie z tego powodu ze jej sie spodobam...........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja u mnie dobrze chociaz maly dramat jestem 500 zl w plecy, bylma na imprezie , bawilam sie bardzo dobrze ale niestety zgubilam okulary ktore pozniej znalazlam na trawniku ... pokruszone szkla powyginane druty ... nadaja sie tylko do kasacji ...

Coz jeszczenie bylam na tak drogiej imprezie xD

A w te 500 to okulary wliczone czy nie? Albo lepiej nie pytam :lol: Widzę że jak się bawisz to z rozmachem :twisted:;)

 

Pierwsze zajęcia po świętach za godzinkę. I znowu będzie nam koleś udowadniał czego nie umiemy a ktoś z grupy mu udowodni że on nic nie umie :lol: a potem szturm na serwis bo już mi 2 tygodnie lapka trzymają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w te 500 to okulary wliczone czy nie? Albo lepiej nie pytam Widzę że jak się bawisz to z rozmachem

 

no niestety wliczone .. :D z rozmachem bo to jedyna impreza w przyszlosci teraz juz przeslosci na ktorej mialam okazje byc w przeciagu poltora roku... i w sumie stwierdzam ze milo sie czame upic ale skutki rano sa fatalne xD ale kaca moralnego nie mam choc troche narozrabialam xD

 

No a dzis, troche gorzej, zakosztowalam normalnego zycia i teraz troche mi sie smutno robi, pozatym spotkalo mnie tez kilka niemilych rzeczy na tej imprezie (ubolewam nad nietaktem mezczyzn)... ale bilans raczej dodatni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz mam lęk o to że nigdy nie będe mężczyzną kompletnym takim jak inni mężczyżni...

 

Tak na prawdę to nie wiesz, czy oni są kompletni. Pewien stopień dojrzałości jako czlowiek i jako mężczyzna (albo kobieta) nie każdemu, nie od razu i niełatwo przychodzi.

 

każa kobieta będzie na mnie patrzeć jak na czlowieka ktorego należy obrażać

Na prawdę są na świecie osoby (kobiety), które wcale nie uważają, że należy obrażać innych! W ogóle!

 

A ja jestem zła, bo chciałam sobie pogadać z kolegą, ale zeszło na sprawy administracyjno-uczelniane i tylko na niego nawrzeszczałam :? On mi powiedział, że do moich obowiązków należy mówienie innym co mają robić. Bo dorośli ludzie na uniwersytecie nie wiedzą :shock: Znaczy nie potrafią sami nic zrobić, oprócz mówienia mi, co ja mam robić.

Będzie strajk, zacznę im pisać różowe ogłoszenia w kwiatuszki z objaśnieniami jak dla debili :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×