Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile chcielibyście zarabiać ?


Zenonek

Rekomendowane odpowiedzi

Życie za pieniądze, które ledwo wystarczają na opłatę za lokal i inne podstawowe wydatki (jedzenie itp.) nawet nie wchodzi w grę. A już się przekonałem jak to jest :roll:

 

Chciałbym zarabiać tyle, żebym bez obaw mógł sobie pozwolić na jakieś wyjście gdzieś, chociaż raz na jakiś czas, czy na kupno czegoś fajnego. Niestety, ale nawet rozwijanie zainteresowań często wiąże się z kosztami, a za najniższą krajową, czy niewiele powyżej niej na wszystko trzeba składać kilka miesięcy, conajmniej :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarabiać tyle, aby starczyło na czynsz, okrojone opłaty "za życie", małe opłaty na rozrywkę (oszczędną) i jakieś drobne do skarpety może na czarną godzinę. Przy czym jeśli pracując np. 40h tygodniowo, mógłbym zarobić więcej niż opisaną wyżej kwotę, wolałbym po prostu skrócić czas pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedys 2,5k euro bylo mi malo, a teraz marzenie zarabiac tak okolo 3k zł... :hide:

To nieźle w tej Irlandii zarabiałaś ja w UK miałem 1,1 tys funtów najwięcej. :mrgreen: a w Polsce 728 zł to moje szczytowe osiągniecie jeśli chodzi o legalne miesięczne dochody. :mrgreen:

 

-- 24 wrz 2014, 18:23 --

 

Kiedys 2,5k euro bylo mi malo, a teraz marzenie zarabiac tak okolo 3k zł... :hide:

To nieźle w tej Irlandii zarabiałaś ja w UK miałem 1,1 tys funtów najwięcej. :mrgreen: a w Polsce 728 zł to moje szczytowe osiągniecie jeśli chodzi o legalne miesięczne dochody. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, udło mi sie dostac prace w swoim zawodzie :mrgreen:.. w sumie gdyby nie kryzys w 2008 to udalo by mi sie dociagnac do prawie okolo 35k euro rocznie :D kurcze pomyslec, ze wtedy narzekalam na ta kase :hide::D

Ja nie mam zawodu i nigdy nawet na umowę o pracę nie pracowałem bo w Anglii to na czarno lub samozatrudnienie a w Holandii miałem niby jakaś umowę o pracę ale np nie miałem gwarantowanych godzin pracy i mogłem np cały tydzień nie pracować. A np. dla urzędu pracy to oficjalnie nigdy nigdzie nie pracowałem i taki jest tez mój oficjalny staż 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Bóg łaska... mogę pracować nawet za darmo jeżeli ktoś mi zapewni miejsce do kimniecia się (nie musi być łóżko, może być jakiś kawałek podłogi) oraz jedzenie (minimum do przeżycia styknie). Kasy mi nie trzeba, mogę za darmo robić, chodzi mi tylko o zmianę otoczenia bo tutaj zwariuje. Nie mam wielkich wymogów. A jak ktoś nie może mi tego zapewnić to mogę robić nawet za stowke miesięcznie, za każdy grosz, tylko jeden warunek: praca z dala ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym zarabiac 4 tyz zl miesiecznie - tyle zeby na wszystko starczylo, od czasu do czasu jakis wyjazd, knajpa, ciuchy. No i przeciez trzeba odlozyc cos na ¨emeryture¨ bo ZUS nam raczej za duzo nie wyplaci... oraz pojsc do lekarza. Pieniedzy jest dosc jak sie jest zdrowym, ale jak sie zachoruje to szybko topnieja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×