Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja kontra otyłość...


Aniesia

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie musi być jakaś zależność między wagą / wyglądem, a depresją. Nie muszę Wam chyba przypominać co o Sobie sądzę, ale jakieś ubzdurane wady swojego ciała to tylko powód by się nakręcać i popadać w coraz gorszy nastrój. I wiem co mówię, także uważam się za brzydala w dodatku grubego. Ostatnio jednak od koleżanki usłyszałem, że jestem przystojny. Cóż ... dalej myślę o sobie tak a nie inaczej. Jednak teraz bardziej z dystansu. Nie ma ludzi brzydkich, są tylko różni. :smile:

 

Pozdrawiam i naprawdę dziewczyny nie martwcie się tak swoim wyglądem! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej aniesiu. No naprawdę jeśli moźe Ci to coś pomóc, dołączę się do chóru pocieszjaących głosów. Wiem oczywiście jak to jest - w liceum miałam podobnie, oczywiście miało to podłożepsychiczne - znikło jak tylko znalazłamm sobie pierwszą miłość. Wszystko jest takie względne.

POcieszam Cię niniejszym i pozdrawiam.

Malcolm, a gdzie Twoój tłuszcz? Na zdjęciu (zdjętym juz) nie było go widać. Miałeś raczej wygląd ostro zbuntowanego nastolatka, a nie grubasa.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie racje wiem o tym ze nie powinnam tak myslec i znaleźć jakis zloty srodek na to zeby jakos udalo mi sie z tym moim natrectwem walczyc. Nie wiem jak ide na terapie za pare dni najpierw sama poxniej z mezem wiem ze i on cierpi przeze mnie. Postaram sie cos z tym zrobic choc to wszystko jest takie trudne!!!! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczełam, sie leczyć w pażdzierniku ubiegłego roku.Ważyłam wtedy 42 kg przy wzroście 158.Po pół roku leczenia czyli gdzies koło maja wazyłam 60 kg. Teraz waże 66 kg i jestem szczesliwa ze nie znac mi wszystkich kości jak u jakiejs anorektyczki. Musze dodać ze nigdzy nie miałam problemów z jedzeniem , teraz jem tyle samo co rok, 3 lata i więcej temu. Mieszkam w małej miescowosci gdzie wszyscy sie znają i najlepsze, najsmieszniejsze w tym wszystkim jest to że niektórzy znajomi pytali się latem kiedy będę rodzić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki dzieki dzieki za to ze mi pomagacie jakos dzis normalnie popatrzylam w lustro!!! Fajnie tylko jak dlugo juz tylko kilka dni do terapii nowej tym razem ide do terapeuty od zburzonej oceny siebie wczesniej choidzilam w zwiazku z depresja i nerwica natrectw oraz lękami a teraz zobaczymy na czym ma to polegac!!!

Rano nawet sobie pomyslam ze chyba Martusia ma racje mimo tego wzglednie obwislego brzucha i troche grubych ud nie jest tak xle ze mna jak na kobiete po pol roku od porodu!!!

Bosko sie czuje!!! I nwet pozwolilam mężowi dotknąc ojej faldki na brzuchu heheh buziak dla was dzieki ze jestescie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniesia widziałem twoją fotkę i naprawdę mówię Ci z ręką na sercu, nie jesteś gruba. Na pocieszenie dodam, że ważyłem 2 lata temu 140 kg przy wzroście 175 cm. Dziś mam 77 kg i jest OK (na tej fotce którą miałem w avatarze ważyłem 81 kg).

 

wiekszość moich kolegow nie lubi chudych kobiet:)))

 

Ja kobiet wogóle nie lubię ... :? (bez skojażeń, nie jestem gejem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem gruba mam 17o cm wzrostu i waże przeciętnie 70-74kg zależy od tego jaki mam miesiąc. mam dosyć nie wiem co zesoba zrobić z jdnej strocny chce jeść z drugiej boje sie tego że jeszcze bardziej przytyje!!!

Wcale nie jestes gruba serduszko! 170 i waga 70 to niejest zle!Statystyczna angielka według polskich standardów ma wiekszy problem bo wazy srednio 80 kg...Napisze tak,spróbuj porady u dietetyka oraz u trenera od cwiczen ciała,zgraj to wszystko i zacznij sie stosowac do zalecen a bedzie dobrze.Nic nie jest za free trzeba troszke popracowac...Nawet Panie puszyste sa piekne zalezy kto co lubi,głowa do góry zycie jest piekne.serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiesz co mówisz. Jak można kobiet nie lubić?

 

Wiem co mówię i naprawdę ich nie lubię.

 

I jak w takim razie dyskutować, nawet na forum, z kimś kogo się nie lubi?

 

Na forum jest tylko grafika, piksele, tekst, pseuda i problemy opisywane tymi znaczkami. Nie chcę mieć nerwicy i wiem, że każdy kto tu pisze myśli podobnie. Dlatego czemu mam nie pomagać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że się najadłam i że nie potrafię tego zwrócić...naprawde, czuję się w takich momentach jak totalne zero, jak przegrana. Szkoda gadać...

Człowiek je poto zeby zyc! nie jestes zerem.jestes kumata kobieta,ktora jak sie naje,powinna pomyslec czy to spalic czy isc nynuss jak ja teraa.bussi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha..... 8) no cóż ale chyba wiesz, że człowiek je by żyć a nie żyje by jeść....moje życie niestety kreci sie wokół jedzenia....mam zaburzenia żywienia i wierz mi- to nałóg, jak alkoholizm. Czasem jem jak bulimiczka ale z powodu bólu nie umiem zwrócić jedzenia. To ohydne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ MALCOLM -DLACZEGO nielubisz kobiet? wiem niektórych nnnnieda si ę lubieć ,no ale nikt niejest doskonały ,wy męszczyżni tez :evil:

HEJ LASKA GŁOWA W góre ja po ciązy wazyłam 94 kl przy zw 172 i cooo .wziełam sie za siebie nie odchudzałm się tylko mniej jadłam mały sporcik ,wieczorem masowanko kremikiem po pól roku szhudłam tak ze pytali sie czy niejestem chora mineło 5 lat i waze ok70kl oczywiście fałdki zostały ale co tam niekazdy moze je mieć ,pozdrowionka PA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze mozna schudnąć, kiedys wazylam 60 kilo :mrgreen: bylam super. Tylko ze jest jeden problem....ja sie wtedy glodzilam, dzien w dzien katowałam sie myslami o jedzeniu, no i efekt jojo i te sprawy....ktos kto jest normalny, no cóż takiej osobie łatwo jest nie jesc albo jesc z umiarem. Wiesz u mnie to jest tak. Kiedy psychicznie nastawie sie na to żeby zdystansować sie do jedzenia, to powiem Ci, że potrafie jesc normlnie i stosowac diete NŻD ale zawsze, ZAWSZE!! przychodza dni kiedy mimo, że nie jestem głodna to móżg z niewiadomych przyczyn mowi mojemu żołądkowi, że jestem glodna i to w taki sposób, że moge jesc bez konca, mieszac dowolnie produkty (dzem,chleb,sledzie,jogurt,slodycze)...i wiesz co???ostatnim razem kiedy sie nawpierdzielalam tak ze nie moglam chodzic .... dalej myslalam o jedzeniu. U mnie zwiazane jest to z nerwami, czuje sie jak w sieci....w dodatku ddlaczego w zaburzeniach zywienia nie trafilam akurat na anoreksje!!!!!!nawet w tym moim chujowym zyciu los postaral sie by bylo ono jeszcze gorsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedze miła Czarownico Akara ze mogłybyśmy sie dogadac. Jeśli zjam coś o czym mowie przez cały dzien ze nie powinnam to poxniej czuje sie okropnie i jestem okropna dla wszystkich. Ostatnie kilka dni jest lepiej tzn nigdy nie bylo dnia zebym źle o sobie nie pomyslsla ale jest lepiej np. to ze waze sie tylko raz dziennie jest juz duzym sukcesem. A najgorsze jest to ze ida swieta i ... bedzie duzo jedzenia a ja napewno sie nie powstrzymam. No nic cos tu trzeba wymyslic!!! Przynajmniej z depesja jest u mnie lepiej!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ MALCOLM -DLACZEGO nielubisz kobiet?

 

Bo mnie kiedyś mocno wyśmiewały.

 

nikt niejest doskonały ,wy męszczyżni tez

 

Tak nie jestem doskonały, wrecz reprezentuje bardzo ubogą wersję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga Czarownico Akara!!! Rozumiem cie w pełni w chwili obecnej jestem na tzw dlugoterminowej diecie ktora pozwoli mi schudnac 10-15 kg w ciagu roku!!! Polega ona na nie łączeniu pewnych prodoktów tZn weglowodanow z bialkami. Jem na ile mam ochote o czywiście bez przesady musze jednak zachowac 4 godzinna przerwe miedzy posilkami i ... pic zielona herbate oczywiscie cwicze trroche do tego w domu (niestwty moj pomysl z pojsciem na aaerobik okazal sie nie mozliwy ze wzgledu na dziecko). Narazie jakos mi tak lekko na żoładku ale na wadze spadku praktycznie nie widze ale nie mam co byc zaskoczona gdyz zaczelam ja stosowac raptem pare dni temu!!!

Równiez okropnie boje sie świąt ale mam nadzieje ze jakos uda mi sie przezyc te 3 dni totalnego obżarstwa!!! No nic zmykam

A tak poza tym wszystkim to mam dzis bardzo dobry humor bosssssssssko nareszcie od paru dni jakies swiatelo!!! :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×