Skocz do zawartości
Nerwica.com

Depresja kontra otyłość...


Aniesia

Rekomendowane odpowiedzi

nareszcie od paru dni jakies swiatelo

I na tym to polega, raz jest źle, potem jest dobrze.

W naszych przypadłościach często zapominamy o tym co osiągneliśmy, i skupiamy się na tym, co jest złe. Ale paiętajmy, że to co osiągneliśmy - jest nasze. Nikt nam tego nie może zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No znam tą dietę...tzn troszkę inna, opartą na diecie Montignaca, łączy sie odpowiednią ilość węglowodanów z białkami, nie je tłuszczy. Je się 5 razy dziennie itd, ja wytrwałam w niej moze z tydzień, mozg mi nawalił i znowu jest jak jest, czasem mam tak ze moge nie jesc przez tydzień, raz chudne 8 kilo a pozniej przybieram na wadze, totalny chaos w mojej głowie. I najlepsze jest to że nie mogę tego ogarnąć. Dobrze, że chociaż Ty czujesz sie dobrze :)) ciesze się z Twojego dobrego humoru i oby tak dalej, całuski i pozdrowienia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorac mozna powiedziec ze czuje sie ok!!! Ale do ku... moja mamuska zrobila dzis castka francuskie i zjadlam troche nie moglam sie im oprzec. Takze humor dzis troche mi opadl. A tak poza tym to myslisz ze wytrwanie w tej diecie jest trudne czy ty poprostu nie mozesz nie zjesc np ziemniakow???? rozumiesz o co chodzi?! No mam nadzieje moja droga ze bedziemy sie dopingowac przed swietami!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slim figura (moje kolezanki sobie chwalą

 

Dziewczyny to działa przez chwilę. Potem jest mniej skuteczne. Poza tym takie herbatki osłabiają działanie jelit, które przyzwyczajają się,że nie musza same pracowac bo coś im pomaga. Jak to odstawisz jelita będa leniwe i może być dopiero kłopot z przemianą materii. Wiem to na swoim przykładzie, bo czasami musiałam pić herbatkę z 2 torebek by zadziałało.

Lepiej nie przyzyczajać do tego oranizmu.

 

[ Dodano: Czw Lis 23, 2006 4:08 pm ]

Jeśli zjam coś o czym mowie przez cały dzien ze nie powinnam to poxniej czuje sie okropnie

Aniesia, jesli nawet będąc na diecie masz na coś bardzo ochotę chociazby np na czekoladę to jak Ci sie jej zachce zjedz kawałek.Nie odganiaj myśli o niej przez cały dzień bo pewnie na wieczór i tak ją opchniesz , ale nie kawałek tylko całą- bo tak Ci się jej chciało cały dzień. A oprócz tego masz wyrzuty,ze cały dzień wytrzymałaś a tu klops! na wieczór się poddałaś. A tak jak wszamiesz ten kawałek czy dwa, wtedy kiedy masz ochotę, to oraganizm i oczy się zadowolą, Ty o tym zapomnisz i bez poczucia winy pójdziesz spać- dieta ucierpi na tym wiele nie ucierpi. ;)

 

[ Dodano: Czw Lis 23, 2006 4:09 pm ]

Dieta wiele na tym nie ucierpi*

pokręciło mi się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuzka22 nie pije specjalnych odchudzajacych herbatek tylko zwykla zielona herbate. ponoic najlepsza na trawienie i przy okzaji przyspiesza spalanie tluszczu jem rowniez otreby z jogurtem i normalnie mieso z warzywami lub zyz, ziemniak z warzywami czyli twierdzisz ze mimo takiej diety nie schudne czy wrecz przytyje po??? Pisalam ze jest to deta dlugo terminowa i nie chudnie sie w ciagu tygodnia 5kg. Mozesz mi opisac swoja diete te o ktorej pisalas??? I dlaczego twierdzisz ze tak ktora ja stosuje jest malo skuteczna???

 

Malcolm chetnie pogadalabym z toba na gg wiesz z jakiego powodu nie moge wiec napisz w emilu jak naprawic usterke!!!

Swoja droga to mysle że jednak faceci ogromna role przywiazuja do ... wygladu i do wagi przeciez chca miec chude zgrabne ladne laski!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniesia zielona herbata jak najbardziej, cytat o Figurze był nie od Ciebie i tak dla wszsttkich. Zielona jest ok.

O problemach z pracą jelit pisałam właśnie po herbatkach typu Xenna czy Figura, nie po zielonej. Ta jest zdrowa i nie ma negatywnego wpływu na pracę jelit. Ale trochę sie nie zrozumiałyśmy ;)

Twoja dieta jest jak najbardziej ok. Pisałam tylko, że jak masz ochotę na cos innego niz jest w w diecie, to w małej ilości to Ci nie zaszkodzi również .Lepiej jest to zjeśc niż sobie cały dzień odmawiać. Jestem tez pewna ,ze stosując swoją dietę schudniesz, ale fajnie by było, zebyś to rzeczywiscie połączyła z ruchem ,a przeciez to lubisz. Taka dieta długoterminowa pewnie jest jak najbardziej ok, bo schudniesz powoli, a nadwaga nie wroci, gdy zmienisz jadlospis.

Ja nie pisałam o swojej diecie jakotakiej bo jestem szczupła, ale wiesz ,ze każdej dziewczynie coś się w niej nie podoba i wtedy zaczyna szukać jakiegos wyjścia. Stąd te moje herbatki. Ale powiem Ci ,że moja mama jak się uparła to schudła 25 kilo przez około rok. Nie było to dla niej oczywiście dobre bo starszy organizm gorzej znosi skoki wagi no i ja ją wolałam jak była pełniejsza.Ona siebie gdy chudła, a ponieważ stanęło to na w miarę rozsądnej wadze to nie męczyłam jej o to. Mama jadła rzeczywiscie niewiele, dużo jogurtów itp. moim zdaniem Ty masz bardziej rozsądna dietę i to jest na Twój + .a no i otremby tez dobrze działają. ale to wiesz. Ja też jadłam tylko ... po pewnym czasie... juz nie mogłam na nie patrzeć. Coż, ja i otremby przestałyśmy sie lubić :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialam tylko nadmnienic ze dieta jest ok najadam sie do woli oczywiscie nadal panuja wrzuty sumienia po zjedzeniu czegos slodkiego ale... powoli zaczynam dostrzegac zmiane kierunku wskazowki na wadze!!! :mrgreen: i wiecie co dzis sobie tak myslalam ze odkad zaczelam jesc wiecej warzyw i owocow mam lepszy nastroj!! Mialam kiedys w rece książke traktujaca o tym jak to "niby" odpowiednia dieta pomaga zwalczyc depresje no i prosze a ja wczoraj lezac w lozku pomslalam siebie ze chce zyc fajnie nareszcie i to mimo jesiennej aury!!! Buziaki i glowa do gory!!!!

Zuzka25 dzieki za dobre rady :D:D :*

 

 

Nie wiem czy intersujecie sie ogolnie rzecz biorac psychologia ale w miesieczniku Charaktery jest bardzo fajny arytkul dotyczacy bulimikow. Ciezko im!!! :(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba polubię tą depreche i zaburzenia nerwicowe......schudłam już 7 kilo!!!!! W takim tempie to normalnie bede super dziewuszka. Wiecie co mi dziś odbiło??? Rano sobie poćwiczyłam, po wczesniejszym gapieniu sie w ścianę..., później poszłam pod prysznic, wyglądam ekstra!! Gdyby nie waga :? ale jak juz pisałam schudłam 7 kilo i będzie jeszcze więcej, teraz jestem tak zdenerwowana, że nie przełknę nic.... no zjadłam malusieńki obiadek i na tym koniec....Chciałabym tak zawsze....ale jak to jest przy depresji jutro będzie gorzej....... :( pewnie znowu się najem..... no nie wiem, zobaczymy. Straszna głupotę napisałam na początku, żadnej choroby nie da się polubić ale jestem teraz taka szczęśliwa.....i zarazem zdenerwowana, skonczyly mi sie benzodiazepiny, kufffffffaa........jutro musze isc do lekarza po receptę. Kurcze, chciałabym żeby mi ten pałer nigdy nie minął. Chyba tak właśnie wygląda życie bez depresji :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniesiu, jak już zajadasz ryż i warzywa i inne zdrowe rzeczy, to polecę Ci coś fajnego (podobno działa, chociaż ja nie mam determinacji, żeby się tego trzymać). Nie wiem jak ta dieta się nazywa, ale polega na tym, żeby nie łączyć białek z węglowodanami, bo mają rózny czas spalania.

Główniem chodzi o to, żeby jeść mięso tylko z warzywami, bez zapychaczy (ziemnaiki, ryz, chleb), ale zapychacze można jesc z warzywami. Smacznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie takie cos stotuje od jakiegos czasu i wskazowka idzie w dol!! ajnie powoli bo powoli ale daje rade!!!! I o tym wlasnie pisalam powyzej!!!Pozdrawiam

 

 

Podobno można jesc dużo i nie tyc w tym systemie:)) Ja niestety nie moge się odzwyczaić od schabowego z ziemniakami i moje spodnie zaczynają niebezpiecznie trzeszczec... Ale nic to, na zime trzeba miec troche tluszczu, wtedy jest cieplej. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis jest dzien smutku!!! Taki totalny napad zlego sampoczucia ze nie wiem co sie z mna dzieje !!! Nie mam checi do niczego do zycia do smierci dzis nienawidze siebie i seojego ciala tak bardzo ze siedze tu i placze!!! Moze ktos uslyszy moj placz :cry::cry::cry:

 

 

Czarownico drog na ile daje ci to efekt na tydzien dwa miesiac poxniej przy normalnym jedzeniu znow bedziesz tyc!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie smuć się! Nasi chłopcy są wicemistrzami świata w siatkówkę i mimo, że przerżnęli w kiepskim stylu z Brazylią, są zadowoleni. Cieszmy się z tego, co można zdobyć. pozdrawiam.

PS.mam madzieję, że choć trochę lubisz ten sport, bo jak nie to kiepskie pocieszenie moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś minał mi wiśmienicie dzień pomimo tego ze od rana nie miałam zamiatu nigdzie nosa wystawaic a jednak było fajnie. I po za tym wreszcie mężczyxni zwrócili na mnie uwage. Duzo by tu było pisać ale... spotkałam dziś sie z osobami które nie widziały mni kupe lat i ... każada powiedziała że zmieniałam sie na lepsze. I wiecie co czuje lekka i ładna kurcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! napisałam to i pomyślałam !!! Jestem ładna !!!!!Napewno dziś jestem ładna

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale mąż juz skutecznie zepsół mi mój wczorjaszy nastrój mówiac mi ze wygladam dziś ja filip z konopii masakra. Ten człowiek mnie czasami dobija tak doszczetnie ze nie moge czesto siedze i rycze przez niego tak jak dziś!!!! Mam takie przekichane życie z nim ,ze nie moge jestę młodą mężatką ale ... czuje sie z nim jakbym była conajmniej 30 lat po ślubie a co to będzie dopiero później???? Oj niewiem z tego wszytstkiego głowa mnie boli :( juz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale mąż juz skutecznie zepsół mi mój wczorjaszy nastrój mówiac mi ze wygladam dziś ja filip z konopii masakra.

 

Aniesia mam Ci powiedzieć prawdę? Wyglądasz szczupło! Jeśli chcesz Sobie poprawić humorek popatrz na moje fotki, od razu się dowartościujesz. I nie mów mi, że wymyślam ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele ci zostalo głowa do góry dasz rade ja waże teraz 71,5kg i zamierzam na wakacjach wbić sie w jakiś fajny strój kąpielowy no i będę musiała zejść do wagi około 62kg no tyle chcialbym ważyć na dzień dzieiejszy a tak naprawde to chciałąbym ważyć ja wiem może z 55kg ale to niestyty jest nie realne nie możiwe :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ile Ty masz wzrostu że chcesz zejść do 55 kg? Chyba 1,50 m? :D

Natomiast z tym Twoim mężem to nie wiem co Ci poradzić. zawsze tak jest, że najbliżsi ludzie ranią nas najbardziej, chyba szczególnie wtedy, kiedy nie mają racji. Przerabiałam to z moimi rodzicami, którym nigdy się nie podobało jak wyglądam. Strasznie bolało, ale teraz jakoś tak... wyrosłam z tego. Może Tobie też to się uda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×