Skocz do zawartości
Nerwica.com

nasze wspomnienia z lat 80-tych


betty_boo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie patrzyłem na te wszystkie fajerwerki i... Przypomniała mi się jedna historia, też z lat osiemdziesiątych jeszcze bodajże... Może nie tyle historia, co taki mały wycinek wspomnienia... Milicyjna petarda wyrzucona przez balkon sąsiadów w sylwestrową noc... Kiedy następnego dnia przechodziłem z psem obok domu, w sąsiedztwie którego upadła, zauważyłem, że w oknie poszły wszystkie szyby... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kruszony w takich butelkach jak orenżada, orenżadki we woreczku i w proszku, mleczka w tubkach, saturatory i woda sodowa lub z sokiem albo lody włoskie, skupy po butelkach , do których razem z kolega chodziliśmy sprzedawać butelki i sie dzieliliśmy kasa po połwie, budowy duzych osiedli w cale Polsce, rower wigry 3 i Jubilat, motorynki i magnetofony kasprzak i czarne płyty z bajakami z super aktorami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated,

kiedyś juz w latach 90 mieliśmy takiego na sylewstra pare razy spadł z polki, ktoś go kopnął pare razy , ciekawe co dzisiaj by tyle przezyło pewnie nic , chińskie badziewie i tyla

 

-- 26 lut 2012, 02:36 --

 

Alienated,

a musztardówki też pamietam z lat 90-tych wódkę sie z tego piło na biwakach, to były czasy ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tahela, to jest fakt! Kiedyś też graliśmy z kumplami w piłkę, która w pewnym momencie trafiła w stojący na wysokości około dwóch metrów jakiś polski magnetofon typu Grundig... Magnetofon zleciał na ziemię, a po jednym szturchnięciu zaczął znów grać, jakby nigdy nic :!:. Był tamten sprzęt o wiele bardziej wytrzymały bez wątpienia :D.

 

-- 26 lut 2012, 02:55 --

 

Alienated,

a musztardówki też pamietam z lat 90-tych wódkę sie z tego piło na biwakach, to były czasy ....

tahela :!::!::!::hide::hide::hide::mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×