Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na początek...


Gość Red92

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wiele tematów gdzie mógłbym dodać coś od siebie. Mógłbym opisywać jak moje życie zmieniało się jak w kalejdoskopie, a każda zmiana wprowadzała coraz to inne uczucia. Dzisiaj kiedy przypominam to sobie wszystko zastanawiam się kim jestem, która twarz jest na pokaz, kiedy jestem szczery i nie oszukuję, a kiedy próbuję zwrócić na siebie uwagę... I właśnie wtedy pojmuję, że stwarzam pozory nie przed innymi ale samym sobą... Samookaleczenie, traumy, depresja, zachwianie emocjonalne- tak często ważne dla mnie aspekty życia, tak często schowane i zapomniane wraz z innym uczuciami... Czuję że jestem inny... tak wiele razy próbowałem nawiązać kontakt z drugim człowiekiem żeby tylko zrozumieć, że to ja się wyróżniam od reszty tłumu. W chwili kiedy piszę te słowa zastanawiam się dlaczego to robię... nie zadaję żadnych pytań, nie proszę o szczerą rozmowę, czy rozgrzeszenie... Mimo, że jestem jeszcze młody mógłbym opisywać i opisywać co takiego się działo w moim życiu, że zdecydowałem się pisać te słowa. Ale nawet jeśli nic nie napiszę każdy z Was zrozumie prawda?... Odpowiedź jest w wielu postach.... Wiem, wiem mój post jest bardzo chaotyczny, ale nic nie poradzę na to co w danej chwili siedzi w mojej głowie :P Uff nawet jeśli nie napisałem o moich dokładnych problemech to jednak przelanie tego dało mi chwilę wytchnienia na co najmniej 5 minut :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asiu,Vi i wielu innych... dziękuję za powitanie i przede wszystkim przyjęcie mnie tutaj. Przede wszystkim dziękuję, że nikt nie czepiał się mojego posta, czasami sam nie rozumiem co się dzieje w mojej głowie :P Jak napisałem w swoim powitaniu to w ogóle moja pierwsza próba wygadania/rozmowy na forum i już po pierwszym dniu mogę powiedzieć, że to jest jedna z decyzji która naprawdę była dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×