Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

milano3, lepiej nastawiać tyłek kuzynowi, co by mógl sobie gruchę zwalić

 

hola, hola to było wredne :nono:

 

heheh jak narazie to w porównaniu z innymi akcjami ta była najmniej wredna, mmoźna źec źe była delikutaśna :lol:

 

 

bez cenzury a Tobie nadstawiała tyłka kuzynka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez cenzury, muszę to napisać, kur.wa człowieku czy ty skończyłeś choć podstawówkę?? Poczytaj czasem coś poza ulotkami pizzeri siedząc na kiblu......

 

Najpierw piszesz o związkach pedofilskich, później o defloracji mężczyzn a teraz piszesz że nie jesteś homofobem bo się nie boisz homoseksualistów.

Przeczytaj czym jest homofobia a później się wypowiadaj. NIE UŻYWAJ SŁÓW KTÓRYCH ZNACZENIA NIE ZNASZ bo co i rusz się błaźnisz...... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem ''przywileje'' przez co rozumiem prawa do formalnych związków, adopcji itd... do chociażby publicznego okazywania swoich uczuć.

 

A dlaczego nie mają mieć prawa do formalnych związków? Dziedziczenie, problemy z opieką medyczną to należy się tak samo im jak i hetero. Dlaczego płacąc takie same podatki mają mieć mniejsze prawa od pozostałych??

Z resztą to nie problem wystarczy wyjechać za zachodnią a najlepiej południową granicę i pozamiatane. A tu niech siedzą dewoty i zdychają w tym ciemnogrodzie.

 

Sorry, ale dlaczego 2 pederastów ma mieć takie same prawa cywilne co ja?

 

Bo tak wynika z konstytucji RP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jedźcie do tego Amsterdamu bzykajcie sie ze wszystkimi nawet z psami- tylko nie wypominajcie mi dziwek :twisted: i nie paczcie jak coś załąpiećie od jakiegoś Homobruneta :mrgreen:

 

a Ty nie łapiesz, że sobie jaja robimy z Was?

 

Milano, i tak pojedziemy nie? jesteśmy szmatki bez moralności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Niedawno zajrzałam do tej dyskusji i jestem zszokowana trochę. Myślałam ,że takie poglądy jak co niektórzy tu mają to faktycznie domena moherowych babć. Czasem miałam kompleksy na tym forum, że tu prawie sami młodzi ludzie siedzą i co ja tu robię. Ale teraz się czuję młodsza od wielu z Was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×