Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówilem. Nikt sobie nie wybiera sexualności. Nie wnikam kto co robi w zaciszu swojego domu. Zresztą kiedyś rozmawiałem z jednym gejem, co nazwał gejów aktywistów pedałami i powiedział, że to przez takich im się gorzej żyje. Do takiego kolesia absolutnie nic nie mam. Ale można uszanować fakt, że nie każdy musi tolerować skrzywienie jakim bezdyskusyjnie jest homo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, jakich badań potrzebujesz? ja nie ejstem naukowcem,ale wybieram opcje która przemawia najlepiej do mojego toku myślenia. Homoseksualizm był jest i będzie dwiacją w moim mniemaniu bo tak podopowiada mi głos rozsądku, i nie chciał bym być wychowywany przez dwuch tatuśów. Moze ty chcesz twoja sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego pedofile,psychopaci sa leczeni?Proste bo to choroba jak homo.Zakaz pedalowania.

 

Psychopatia to ciezkie zaburzenie osobowosci a nie choroba...Z tego wzgledu psychopatow usiluje sie leczyc, z roznym skutkiem...

Pedofilia to parafilia, zboczenie, ktorego ofiara padaja niewinni niestety... A zboczenia sa zwykle nieuleczalne...Dlatego nie leczy sie ich w zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pedofile i psychopaci są leczeni. Borderline, DDA też sa leczone, bo to zaburzenia i choroby..... Ale homoseksualizm nie jest chorobą!! Wiec nie bedzie leczony człowieku , zrozum. Tak samo jak hetero nie jest chorobą, bi nie jestes choroba tak kurwa homo nie jest choroba!

Kilka stron wczesniej LitrMaślanki wytłumaczyl jaka jest różnica miedzy pedofilią, a homoseskualizmem, idz przeczytaj, bo ja juz nie mam sił tłumaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opuszczam na razie temat bo mi sie płakac chce. To żałosne. Wniosek jeden. Pedałów i lesby należy zabic . ? Dlaczego ? Dlatego, że wasz bóóg tak chce

Ty to powiedziałeś!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zreszta, to kto i gdzie wkłada członka, co wklada do pochwy , gdzie z kim i dlaczego, nie powiną innych obchodzić, pod warunkiem, że przy tym nie krzywdzi sie dzieci, innych osoób, zwierzat i umarłych!

 

No dokladnie... Niech kazdy zyje jak chce...

 

 

Wolalabym miec za ojca geja, niz tak nietolerancyjnego, "zagladajacego" ludziom w odbyty, ziejacego nienawiscia czlowieka, jak niektorzy w tym watku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×