Skocz do zawartości
Nerwica.com

Homoseksualizm


harpagan83

Rekomendowane odpowiedzi

specjal, haha śmiech na sali. Człowiek który mnie poucza, dosyć, że mało inteligentny to jeszcze zuchwały . miło mi. Jestem biseksualistą, szczęśliwym biseksualistą i pragnę dokopać wszystkim "zaburzonym" homofobom. Yeah

 

[Dodane po edycji:]

 

specjal, ty masz jakieś urojenia. Daj na luz, weź tabletke i idź spać. Niech ci sie geje przyśnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisała marcja, wolałabym mieć dwóch tatusiów, albo dwie mamusie, niż takich ćwoków za ojców jak Wy....

 

Ide bo kurwicy można z niektórymi dostać.....

 

to życze Ci powodzenia- Myśle że wtedy inaczej byś śpiewała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejna rzecz która niezmiernie mnie wk#@$wia, to poczucie dumy z faktu bycia biseksem. Tak jak z border w Twoim przypadku . Tylko źle powiedzieć jak zaczniesz szczycić się z pedałowania. Homomofob itd.. itpp... I nawiązanie do biednych dzieciu z bidula. Tak to wygląda dyskusja z wami,..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

milano3, panna modliszka pisałą ze lubisz chłopców. Ok jest ci z tym dobrze spoko wiec rób to ale na boga zostaw dzieci w spokoju. W swoim życiu rozmawialem z wieloma ludźmi w tym Gejami i Lesbijkami, i nie dyskryminiuje ich z powodu ich seksualności, ale nigdy sie nie zgodze że to nie jest zaburzenie. Nie stety jest, aleto nie znaczy że nalezy wsadzać homoseksualistów do wiezienia czy zabijać ich.

Ale nie stety z wami na tym forum jest taka dyskusja że z braku argumentów banujecieludzi.

Przez was musze pisać pod innym nikiem, masakra :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×