Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

wpadłam na pomysł,zeby na jutro zaprosić kilku gości z okazji moich urodzin,które niestety wypadają w Wielką Sobotę.

 

Pomysł szalony,z godziny na godzinę wszystko przygotowane....

Fajnie...nie robiłam nigdy takich spontanów-a tu dziś...zadowolona z tego jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie dzisiaj, ale mnie więcej trzy dni temu:

Miejsce akcji to sklep z krzesłami, kanapami i drobiazgami.Przy kasie długa kolejka, ludzie zamknięci w sobie, zabiegani, zero uprzejmości, generalnie emanujący szarością. Obok kolejki w małym foteliku leżał sobie dzieciak. Nie wiem ile miał lat, bo nigdy nie przepadałem za dziećmi, ale podejrzewam, że coś koło roczka. I ten dzieciak bujał się w tym foteliku, śmiejąc się sam do siebie. Jego beztroska i spokój mnie rozbroiły. Momentalnie poczułem się szczęśliwy. Naszła mnie wtedy taka refleksja, że sami odbieramy sobie radość. Gonimy nie wiadomo za czym, nie wiadomo po co, a wystarczy tylko na chwilę zwolnić i rozejrzeć się dookoła. Życie jest piękne tylko trzeba umieć to piękno dojrzeć:) Jedynie obrazek tych szarych ludków mnie trochę zasmucił, bo nikt z nich nawet na chwilę na niego nie spojrzał; tak byli zaaferowani pościelami, krzesłami i bóg jeden wie czym jeszcze. A ja od tego momentu postanowiłem częściej patrzeć na dzieciaki i na nowo uczyć się od nich tej beztroski, którą przecież też kiedyś miałem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×