Skocz do zawartości
Nerwica.com

kiedy kobieta jest seksowna?


betty_boo

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o rosoły i te sprawy, należy chyba przypomnieć, że to Panna Modliszka sprowokowała spór swym niezbyt taktownym pojazdem, cytuję:

No cóż.. A ja nie uważam, żebym musiała się przejmować zdaniem na temat seksowności kobiet wypowiadanym przez kogoś, kto jedyną styczność z kobietami ma przez monitor. :mrgreen:
,gdzie zasugerowała, że niemądry to nie jest w ogóle facet, i jako facetopodobną popierdółkę ma go totalnie w dupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie uważam, żebym musiał przejmować się zdaniem jakiejś biseksualistki na temat seksowności kobiet.

 

 

A ja nadal uważam,że to byla odrobinkę prowokacja i wyczuwam w tym (nieslusznie?) pogardę.

Jest nas tu kilka-niejedna,nie dwie i nie jestesmy jakims gorszym gatunkiem,mamy swoje nicki,imiona i żyjemy.

 

Nikt tu nie mowi (powtarzam) o przejmowaniu sie-jak rozumiecie "przejmowanie"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, to w tym układzie moje zdanie też ci się na nic nie zda. I każdego innego faceta. I ogólnie twoje zdanie tez ci jest nie potrzebne.

Jesli chodzi o osobowość:

Imho najseksowniejsza kobieta to taka która zdaje sobie sprawę ze swojej kobiecości ale nią nie manifestuje. Najlepszy przykład laska wychowująca się z 2 starszymi braćmi w jednym małym mieszkaniu i stadkiem przyjaciół, która ma do siebie szacunek.

(dziewczyna z przedmieścia to coś co na mnie niezwykle działa)

Na drugim miejscu stawiam kobiety manifestujące swoją kobiecość, ale w sposób nieprzytłaczający człowieka.

Wulgarność jest zabroniona.

A jeśli chodzi o wygląd:

Nie ma na to recepty :(

Wszystko jest w stanie się spodobać facetowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. A ja nie uważam, żebym musiała się przejmować zdaniem na temat seksowności kobiet wypowiadanym przez kogoś, kto jedyną styczność z kobietami ma przez monitor. :mrgreen:

 

No tak. Najwierw trzeba sobie puknąć, potem trochę bzyknąc a na sam koniec można zasłużyć sobie na łaskę wypowiedzi w temacie.

 

No wiesz...tak jakby......wypowiadając się w temacie " jaki smak ma rosół" nie jedząc rosołu jesteś lekko niemiarodajny.........bo jeśłi ni8e masz żadnych kontaktów z kobietami, to wypowiedzi w tym temacie opierają się głównie na twoich wyobrażeniach 8)

To jest temat o seksowności czy o seksie?

SZCZERZE!

Nawet nie mając żadnego doświadczenia w seksie mógłbym ocenić czy dana rzecz sprawia, że chciałbym z kimś się kochać czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak odkopał taki temat to napiszę:

Czerwone paznokcie, szpilki, opalone ciało, piękne pachnące długie włosy :D

 

Opalenizna bez przesady, albo najlepiej jej brak imho :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, może to odzwierciedlenie tego, że od zawsze ciągnie mnie na północ, a tam z racji temperatury niełatwo się opalić, więc opalenizna mi się podoba :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)tylko w mojej koszuli (...)

Ha! Wiedziałam, że nie tylko ja tak mam :D

Nie wiem jak Wy, ale ja uważam, że w męskiej koszuli lepiej wygląda kobieta niż mężczyzna, ale tylko w samej koszuli ;)

 

Od siebie dodam jeszcze, że uwielbiam gdy kobieta nosi pończochy/rajstopy ze szwem biegnącym z tyłu nogi :105: Nigdy nie widziałam takiego zjawiska na żywo tylko na zdjęciach, ale dla mnie to piękny widok 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×