Skocz do zawartości
Nerwica.com

kiedy kobieta jest seksowna?


betty_boo

Rekomendowane odpowiedzi

nie znam kobiety,ktora choc raz nie pofarbowala wlosow,nawet w "ludziach z forum" raczej takiej nie ma :mrgreen:

Ja nigdy nie farbowałam... no, może jak miałam 17 lat to raz zrobiłam henną ale nic więcej... dzięki temu mam teraz zawsze lśniące włosy, nie muszę stosować żadnych odżywek ;)

A co do seksowności... uważam że seksowna jest kobieta która dobrze się czuje sama ze sobą, ze swoim ciałem, ze swoimi uczuciami. Uważam że wygląd to nie wszystko...

Obserwuję babeczki u mnie w pracy i za najbardziej seksowne uważam te które są czasem ciche, trochę nieśmiałe, ale przez to bardzo kobiece...

A Doda to jak dla mnie przeciwieństwo seksapilu... ktoś kto na siłę stara się zwrócić uwagę na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...ja też sie nie maluje poza rzęsami i od swięta kredką..ale dla mnie to jednak jest makijaż-takie subtelne oszustwo :mrgreen:

A wlosów zazdroszczę-muszą byc świetne w dotyku i kolor mają śliczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie ,paskudna uroda ,brak samokrytycyzmy,głupota ... a jaka kariera,ma fankluby,naśladowców . To dowód na to ze media kształtują gust. Wiec i aktualne wzorce urody kobiecej i seksowności .W oczach panów ( mam nadzieje ze nie moich) bo jesteśmy wzrokowcami. Zostały misternie wtłoczone w nasze głowy ,przez stylistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem , podobno jest sporo ludzi żyjących w związkach hetero a mających ciągoty do własnej płci . ! % czy nawet 5% to chyba w Niemczech faszystowskich po dojściu Adolfa do władzy ?

 

przepraszam za offtopowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, ale Ty się niczyim zdaniem nie przejmujesz? Zauważyłeś? Pytasz o różne rzeczy tylko po to, żeby wpajać wszystkim, ze ty znasz prawidłową odpowiedź, nie dopuszczasz nawet takiej możliwości żebyś mógł się mylić..... ja odnoszę takie wrażenie.

 

Przykre że tak z góry traktujesz ludzi o innej orientacji seksualnej..... :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie uważam, żebym musiał przejmować się zdaniem jakiejś biseksualistki na temat seksowności kobiet.

 

 

A ja nie uważam bym musiala sie przejmowac zdaniem jakiegos (....tu mogloby pasc wiele epitetów) na temat seksowności kobiet..

Jestesmy na forum publicznym,czyz nie?

I w ogole co to za pomysl,żebys sie mial przejmowac?

To nie jest temat do przejmowania :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do seksownych, to tak mi się teraz skojarzyło... te " pin-up girls" uchodziły za seksowne..

 

 

..były piękne i uśmiechnięte, ubrane w rozkloszowane sukienki lub skąpe stroje/bieliznę.

Współczesne pin-up girl wzorują sie przede wszystkim na modzie tamtych lat, ich charakterystyczną cechą są mocne czarne kreski nad górnymi powiekami, długie rzęsy (często sztuczne), mocno pomalowane na czerwono usta oraz "zarumienione" policzki. Charakterystyczne fryzury to głównie loki podpięte po bokach, grzywki - koniecznie podwinięte lub w formie dużych loków. Najbardziej znaną przedstawicielka nurtu pin-up była Marilyn Monroe. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż.. A ja nie uważam, żebym musiała się przejmować zdaniem na temat seksowności kobiet wypowiadanym przez kogoś, kto jedyną styczność z kobietami ma przez monitor. :mrgreen:

 

No tak. Najwierw trzeba sobie puknąć, potem trochę bzyknąc a na sam koniec można zasłużyć sobie na łaskę wypowiedzi w temacie.

 

No wiesz...tak jakby......wypowiadając się w temacie " jaki smak ma rosół" nie jedząc rosołu jesteś lekko niemiarodajny.........bo jeśłi ni8e masz żadnych kontaktów z kobietami, to wypowiedzi w tym temacie opierają się głównie na twoich wyobrażeniach 8)

 

Przykre że tak z góry traktujesz ludzi o innej orientacji seksualnej..... :-|

A jak mam traktować? Z dołu? Skoro jest ich mniej to dlaczego mam ich specjalnie uprzywilejowywać?

 

niemądry, ja zostałam wychowana tak, że ludzi traktuje się po równo....ale skoro twoim zdaniem wszelakiego rodzaju mniejszości można mieć w dupie i je olewać bo w końcu trzeba zasłużyć na twój szacunek i równe traktowanie.....dla mnie skończyła się z tobą dyskusja na tym forum. Ku uciesze obu stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemądry, w kwestii seksualności i seksowności miarodajne jest dla mnie tylko moje zdanie.To nie jest tak,że np Linka napisze,że podobają jej się mężczyzni w drelichowych beretach-i ja padnę trupem,stwierdzając,że o kurde-mi rownież :mrgreen:

Nieważne czy bi czy heteryk,podoba mi sie to,co mi sie podoba :bezradny: A Tobie nie?

 

Temat jest po to by podzielic sie swoimi opiniami,nie trzeba spelniac kryteriow, pt żeby sie wypowiedziec musisz byc dwumetrowym,garbatym facetem z grupą krwi A rh plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×