Skocz do zawartości
Nerwica.com

czy warto miec nadzieję


gosiunia

Rekomendowane odpowiedzi

witam witam): moja deprecha trwa już bardzo długo,czasami myśle ,że nie wyjdę już ztego...mam malego synka i chcę dla niego funkcjonować...jak to zrobić ...proszę o rade ...z góry dzięki....pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kochani:)jestem tu nowa ale ze starą depresją:*czy ktoś bierze cymbalte,nie wiem czy warto ją brać,czy jest skuteczna*:

 

duloksetyny nie ma jeszcze w Polsce,ale będzie już jesienią..moj psychiatra uważa,że bardzo skuteczna. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz , sama mam malutkie dziecko , tylko jak mnie dopada zły dzień to nawet ona mnie nie powstrzymuje przed robieniem złych rzeczy , dopiero jak przestaje szaleć i zaczne troche myslec to wiem że mam dla kogo żyć .

Ale mam nadzieje że w końcu przyjdzie taki dzień , że minom mi te szaleństwa i będę mogła się cieszyć życiem i ta cudowna istotka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz , sama mam malutkie dziecko , tylko jak mnie dopada zły dzień to nawet ona mnie nie powstrzymuje przed robieniem złych rzeczy , dopiero jak przestaje szaleć i zaczne troche myslec to wiem że mam dla kogo żyć .

Ale mam nadzieje że w końcu przyjdzie taki dzień , że minom mi te szaleństwa i będę mogła się cieszyć życiem i ta cudowna istotka :)

 

 

I takiego dnia Wam życzę ,jak najszybciej....hmmm jestem pewien ,że potrzeba do osiągnięcia takiego stanu ,wiele pracy i wysiłku.

Ale co mi tam ...:D wierze w Was kobietki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×