Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez niecały 23 paź 2017, 00:41
Przyjaźń damsko-męska jest możliwa, ale tylko wtedy gdy jednej osobie podoba się druga. Podkreślam, tylko jednej osobie, nie może być wzajemności.

Lord Cappuccino,

Był pewien chaos, ale zaprowadziłem już porządki 8) Na razie nie potrzeba większej interwencji, ale samo to, że wyraziłeś gotowość do boju było jak najbardziej przydatne, bo chaos się trochę wycofał, ale nie śpi i na pewno dostrzegł ten komunikat.

kosmostrada,

Tak, ale napisałaś, że jak chaos się powiększy to odejdziesz, a tu trzeba walczyć o swój kącik na forum, jak zajdzie taka potrzeba.
Tu jest wyspa otoczona nieprzepastnym oceanem. Ten ocean jest nieżywy.

Spamowa wyspa

przez tosia_j 23 paź 2017, 06:23
Ḍryāgan napisał(a):
mirunia napisał(a):A jak się miewają Twoje Dziewczyny?
miewają się chyba dobrze, znaczy starsza dziewczyna trochę gorzej, a to małe dobrze. Głośno obwieszcza całemu światu, że jest. Trzymałem na rękach, chyba to lubi, bo wtedy nie płacze. To może jakoś się przyzwyczaję

starsza jest jak po operacji
wspolczuję
outsider

Spamowa wyspa

przez niecały 23 paź 2017, 06:56
Dzisiaj jest poniedziałek, niech to diabli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez anemon 23 paź 2017, 07:56
Dzień dobry, czy ktoś popija właśnie kawę? :D
Jesteśmy tym, kogo udajemy, i dlatego musimy bardzo uważać, kogo udajemy.
Kurt Vonnegut

to ja, maga♥

Spamowa wyspa

przez niecały 23 paź 2017, 08:33
Dzień dobry, ja popijam, a co w tym zabawnego? :evil:

Spamowa wyspa

przez anemon 23 paź 2017, 08:58
niecały, nic zabawnego, symuluję uśmiech z rana
Pytałam, żeby się wirtualnie zsynchronizować.
Jesteśmy tym, kogo udajemy, i dlatego musimy bardzo uważać, kogo udajemy.
Kurt Vonnegut

to ja, maga♥

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 paź 2017, 09:00
anemon, dzień dobry. Ja zwykle trochę wcześniej popijam kawę, koło 7.00. Przed 8.00 jestem już w pracy. Ale nie wiem czy nie powinienem jeszcze jednej wypic, bo dziś sennie jakoś
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Reghum 23 paź 2017, 10:16
Też u mnie sennie, spałem jakoś 6h i jeszcze bym się przespał a wstałem bo nie mogłem się bardziej zdrzemnąć... Czas chyba zmniejszyć dawkę leków albo po prostu zadbać o zdrowie fizyczne i lepiej spać.

Dzień dobry wszystkim i miłego poniedziałku wszystkim pracującym jak i tych bez!
whatever is life sense now
https://twitter.com/hoshi_yamazaki

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 23 paź 2017, 17:06
Dzień dobry Wszystkim!

Czy ktoś funkcjonuje dziś poza trybem zombie? ;)
W poniedziałek przewija się sporo osób i powiem Wam, że może ze dwie nie powiedziały, że źle się czują, albo ledwo na oczy widzą... :roll:
Dostałam przed chwilą w pracy dwa naparstki domowych likierów do popróbowania, pycha, ale nie wiem, czy mnie to już w ogóle nie powali, a jeszcze trzeba trochę trzymać fason w robocie. ;)

niecały, Walczyć o swój kącik na forum? Po co? :smile: Ja etap walki mam za sobą, teraz staram się poddawać fali i otwierać na to, co mi życie proponuje. :105: Więc jeśli nie będę tu pasować w ogóle, to widocznie tak miało być i trzeba zająć się czymś innym.

Miłego wieczoru!
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 paź 2017, 17:14
kosmostrada, no co Ty? To raczej inni mają się dopasować do Ciebie. Jesteś twarzą Spamowej :-)
U mnie dziś leje cały dzień. Zosia dziś wyjątkowo nie płakała. Patrzyła na mnie, złapała mnie za palec. Ciekawe czy kojarzy, że jestem jej tatą
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez mirunia 23 paź 2017, 17:59
Dzień dobry! :papa:

U mnie też dzisiaj leje od rana i jest ciapiasto. Teraz po południu czuję się troszkę lepiej, ale w pracy ledwo siedziałam, wszystko mnie bolało i mało co kumałam ze spraw służbowych... z życiowych zresztą też. :x
Łyknęłam p/bólowego, wypiłam drugą kawę - to wszystko w pracy - i po jakimś czasie dopiero rozpoczęłam ten "szewski poniedziałek". ;)

kosmostrada, Kosmuniu, proszę mi tu od poniedziałku nie wysuwać pesymistycznych wniosków a propos pobytu na forum.
Obaczymy... Zima przed nami, długie wieczory, potrzebne nam tu będzie wsparcie i zrozumienie, właśnie w tym kąciku. :angel:
Pewnie, że świat realny oferuje nam wiele ciekawych (i mniej też) atrakcji, ale potrzebna jest też czasami taka wirtualna ucieczka. ;)

Ḍryāgan, :lol: Zosia czuła to jak nikt inny, że trzyma za palec Tatusia! :D Super wizytę miałeś dzisiaj. :great:

kosmostrada, to potowarzyszę Ci też z nalewką z pigwy... Twoje zdrowie Kosmo! :lol:
Ḍryāgan, Twoje i Rodzinki również! :angel:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez anemon 23 paź 2017, 18:04
Ḍryāgan napisał(a):Zosia dziś wyjątkowo nie płakała. Patrzyła na mnie, złapała mnie za palec. Ciekawe czy kojarzy, że jestem jej tatą
Ciekawe, jak wielu użytkowników forum płci męskiej rozczula się lub Ci zazdrości, czytając Twoje słowa.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 23 paź 2017, 18:11
anemon, mniej będą zazdrościć jak (dodając dziegciu do tej beczki miodu) napiszę, że jutro przyjeżdża teściowa i co gorsza siostrzyczka mojej żony, która mnie nie lubi. I będę musiał spędzić z nimi kilkanaście godzin sam, bo moje dziewczyny dopiero w środę wychodzą do domu (prawdopodobnie). To kolejne wyzwanie jakie mnie czeka - nie dać się tym wszystkim babom

Spamowa wyspa

przez Monster6 23 paź 2017, 18:53
Nie spałem całą noc. Trzeba walnąć kawkę bo jeszcze 19 nie ma, a mi już się spać chcę. Tylko się zastanawiam pacyfikować stan mieszany czy nie pacifykować. I to pieprzone niezdecydowanie jako jeden z jego objawów. Tyle samo za jak i przeciw. Grypa raz mi się wydaję, że już lepiej a za chwilę, nie jednak jeszcze nie przechodzi. Ale gdyby tylko można byłoby na grypę zachorować. Poznałem w nocy kobietę która jest dobrze obcykana w zawodzie w którym najprawdopodobniej jako dodatkowym będę się szkolił. Co akurat jest ciekawe bo dopiero wczoraj sobie go wybrałem, a już w nocy poznałem osobę która jest w tym dobrze wykwalilifikowana i w dodatku jest bardzo ładna. W końcu sam wybierałem. A moje podsycane stimami ''flow'' bardzo dobrze się w to wkomponowało.

anemon, Ja akurat z tej sytuacji jedynie się cieszę :) Zwykle życze ludziom dobrze i cieszę się jak są szczęsliwi i mają do tego powody. Zazdrościć? Nie pierwszy człowiek i nie ostatni został ojcem.
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje
Walproinian sodu 1000mg, Lamotrygina 100mg

Sortuj wg