Dziurawiec lekarski

Alternatywne sposoby leczenia. Akupresura, akupunktura, homeopatia, bioenergoterapia itp.

Dziurawiec lekarski

przez DevilControlsMe666 05 lut 2017, 03:45
czarny_prorok, Ja i tak nie liczę na cuda. Dawno przestalem wierzyć, że z tego wyjde, to za daleko zaszło, zbyt zrypana osobowość. Szukam po prostu jakiejś alternatywy dla ssri by jakoś przewegetowac czas nim pierdolne supeł :)

Dziurawiec lekarski

przez czarny_prorok 08 lut 2017, 21:16
Albo zbankrutujesz zużywając to w takim tempie, bo to cholerstwo do tanich nie należy, inne tabsy z podobnym składem istnieją, ale nie wiem, czy są tańsze. Mnie to chyba pomaga, od kiedy zacząłem łykać 3 naraz na dobę, bo na przykład dziś powinienem łazić wkurviony jak osa z tego powodu, że przespałem cały dzień, a wcale mnie to nie rusza i nastrój mam nawet w tej chwili niezły. Można jeszcze dodatkowo pić herbatki z dziurawca, ale to już chyba placebo. :mrgreen:

Dziurawiec lekarski

przez DevilControlsMe666 10 lut 2017, 16:37
Napary są bezwartościowe praktycznie. Jeśli już to nalewki na alkoholu.

Jestem parę dni na dawce 1800mg i czuję, że mój układ współczulny się trochę wyciszył, nie jest tak nadaktywny. Na nastrój nie zauważyłem jeszcze żadnego wpływu, ale to będziemy oceniać po 2-3 tyg.

Czarny_Prorok, ja używam środka "Life" firmy Bayer. 50 ojro za 100 tab. 900mg. To też preparat nie najtańszy, ale w porównaniu do takiego deprimu forte, to wiesz...A można jeszcze taniej.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dziurawiec lekarski

przez Walter 24 paź 2017, 11:12
DevilControlsMe666 napisał(a):Napary są bezwartościowe praktycznie. Jeśli już to nalewki na alkoholu.

Jestem parę dni na dawce 1800mg i czuję, że mój układ współczulny się trochę wyciszył, nie jest tak nadaktywny. Na nastrój nie zauważyłem jeszcze żadnego wpływu, ale to będziemy oceniać po 2-3 tyg.

Czarny_Prorok, ja używam środka "Life" firmy Bayer. 50 ojro za 100 tab. 900mg. To też preparat nie najtańszy, ale w porównaniu do takiego deprimu forte, to wiesz...A można jeszcze taniej.

Chyba Laif Balance 900? Piszę, by ułatwić innym poszukiwania. Znalazłem w jakiejś polskiej internetowej aptece 142 zł / 60tab, ale jeszcze nie wiem czy to nie jakaś ściema.

Dziurawiec lekarski

przez Walter 24 paź 2017, 11:28
Zacznę mimo wszystko od deprimu forte, jak zadziała, to będe szukał tańszej alternatywy

Dziurawiec lekarski

przez Liber8 10 lut 2018, 19:23
Za czasów jak babcia żyła, pomagałem jej zbierać dziurawiec i robiła z niego herbatę, cała rodzina piła herbatę z dziurawca. Nikt wtedy nie słyszał o Lidlu i Biedronce.
Ofc herbata granulowana ze sklepu osiedlowego też była dostępna, ale każdy wolał tę z dziurawca.

Teraz wszystko się popieprzyło i ludzie dyskutują nad wyższością herbaty za 7.99 zł nad herbatą za 4.99 zł. Zapomnieli o dziurawcu, w dupach się poprzewracało z dobrobytu.

Sortuj wg