Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Wiśniówka

Użytkownik
  • Zawartość

    99
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

  1. Wiśniówka

    Pomocy - lęki

    Wow, niezła mieszanka. Jeśli czujesz, że potrzebujesz oddziału, to może faktycznie warto się udać. Też zauważyłam, że kofeina pogarsza u mnie symptomy lękowe. Może u Ciebie oprócz kofeiny, tauryny itd. zaszkodziły też skoki cukru? A co przepisać, a czego nie, no to raczej lekarz musi zadecydować, bo trudno przewidzieć, jak zareagujesz na dany lek.
  2. Wiśniówka

    Lek przeciwdepresyjny

    Może każdy, a może żaden, haha. Czasem trzeba próbować różnych, a czasem się okazuje, że w ogóle nie o antydepresant tu chodzi. Najlepiej iść do lekarza.
  3. Boję się, że terapeutka mnie zostawi, bo narobiłam strasznego bałaganu. Rozumiem doskonale
  4. Cześć, czy w ostatnim czasie (2-3 lata) ktoś z Was leczył się na oddziale psychiatrycznym tego szpitala? Jakie są Wasze wrażenia?
  5. Hm, oczekuję, że polepszy, pogorszy? Zadziała jakkolwiek. Dostałam go na stabilizację. Tymczasem u mnie także tarczyca odpuszcza (dostałam nawet lewotyroksynę), żeby stosować lek, który nie działa. A może działa, tylko ja się nie znam. Może się nie znam, skoro lekarka tak bardzo ten nieszczęsny lit forsuje.
  6. Jeszcze nie, bo lekarka forsowała lit Już prawie rok.
  7. Chyba jestem jakaś odporna na leki Bo na mnie lit po roku stosowania nie działa w ogóle, a kwetiapina jedynie wpędziła w ciężki epizod depresyjny.
  8. U mnie nie zadziałała nawet po 10
  9. No dlatego powiedziałam, że autorka sama wie, czy do siebie pasują, czy nie. Naprawdę nie da się diagnozować czyjejś relacji czy czyichś problemów po jednym wpisie w internecie.
  10. To, że są problemy w komunikacji to nie znaczy, że trzeba relację od razu skreślać.
  11. Wiesz, trudno tak oceniać po jednym poście w internecie. Prawda jest taka, że to Ty najlepiej wiesz.
  12. Wiadomo coś, kiedy refundacja dla chadowców?
  13. Cześć! Z tego, co piszesz, wygląda na to, że macie duże problemy w komunikacji. Brzm to trochę tak, jakby każde z Was miało odmienne potrzeby i cele i jakoś nie możecie się w tym wszystkim spotkać. Myśleliście kiedyś może o pomocy specjalisty? Mam na myśli w szczególności terapię par.
  14. SNRI (tak jak SSRI) mogą powodować problemy ze snem, jednak powinny być one mniej dotkliwe niż w przypadku SSRI. No ale na każdego może zadziałać inaczej.
  15. Hmm, wiesz ja miałam podobnie. Na 90 mg żadnych efektów.
×