Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Wiśniówka

Użytkownik
 • Zawartość

  102
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Jak działa olanzapina w dawce 5-10 mg? Czy jest to dawka stabilizująca nastrój/przechiwpsychotyczna, czy tylko lekko otumaniająca?
 2. Zaczynam od 5 mg, prawdopodobnie będzie zwiększone do 10. Jestem ciekawa efektów.
 3. Kiedyś pisałam, że nie działa, ale po czasie, kiedy miałam możliwość wypróbować inne leki, mogę powiedzieć, że w moim przypadku lit jest chyba najbardziej zasadną opcją. Pozwala kontrolować wahania nastroju. Jeśli się pojawiają, nie są już czymś nie do opanowania. Nie zamierzam odstawiać tym razem.
 4. Wiśniówka

  Pomocy - lęki

  Wow, niezła mieszanka. Jeśli czujesz, że potrzebujesz oddziału, to może faktycznie warto się udać. Też zauważyłam, że kofeina pogarsza u mnie symptomy lękowe. Może u Ciebie oprócz kofeiny, tauryny itd. zaszkodziły też skoki cukru? A co przepisać, a czego nie, no to raczej lekarz musi zadecydować, bo trudno przewidzieć, jak zareagujesz na dany lek.
 5. Wiśniówka

  Lek przeciwdepresyjny

  Może każdy, a może żaden, haha. Czasem trzeba próbować różnych, a czasem się okazuje, że w ogóle nie o antydepresant tu chodzi. Najlepiej iść do lekarza.
 6. Boję się, że terapeutka mnie zostawi, bo narobiłam strasznego bałaganu. Rozumiem doskonale
 7. Cześć, czy w ostatnim czasie (2-3 lata) ktoś z Was leczył się na oddziale psychiatrycznym tego szpitala? Jakie są Wasze wrażenia?
 8. Hm, oczekuję, że polepszy, pogorszy? Zadziała jakkolwiek. Dostałam go na stabilizację. Tymczasem u mnie także tarczyca odpuszcza (dostałam nawet lewotyroksynę), żeby stosować lek, który nie działa. A może działa, tylko ja się nie znam. Może się nie znam, skoro lekarka tak bardzo ten nieszczęsny lit forsuje.
 9. Jeszcze nie, bo lekarka forsowała lit Już prawie rok.
 10. Chyba jestem jakaś odporna na leki Bo na mnie lit po roku stosowania nie działa w ogóle, a kwetiapina jedynie wpędziła w ciężki epizod depresyjny.
 11. U mnie nie zadziałała nawet po 10
 12. No dlatego powiedziałam, że autorka sama wie, czy do siebie pasują, czy nie. Naprawdę nie da się diagnozować czyjejś relacji czy czyichś problemów po jednym wpisie w internecie.
 13. To, że są problemy w komunikacji to nie znaczy, że trzeba relację od razu skreślać.
 14. Wiesz, trudno tak oceniać po jednym poście w internecie. Prawda jest taka, że to Ty najlepiej wiesz.
 15. Wiadomo coś, kiedy refundacja dla chadowców?
×