Skocz do zawartości
Nerwica.com
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość weltschmerz

W takim razie ciesz się zimą. Przy zażywaniu dziurawca należy unikać słońca, łatwiej się poparzyć :). Gdzieś czytałem, że poniżej 700 mg na dobę nie ma sensu w ogóle się w to bawić, a deprim forte ma 425, zwykły o wiele mniej, nie pamiętam jednak ile.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czarny_prorok, Ja i tak nie liczę na cuda. Dawno przestalem wierzyć, że z tego wyjde, to za daleko zaszło, zbyt zrypana osobowość. Szukam po prostu jakiejś alternatywy dla ssri by jakoś przewegetowac czas nim pierdolne supeł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość weltschmerz

Albo zbankrutujesz zużywając to w takim tempie, bo to cholerstwo do tanich nie należy, inne tabsy z podobnym składem istnieją, ale nie wiem, czy są tańsze. Mnie to chyba pomaga, od kiedy zacząłem łykać 3 naraz na dobę, bo na przykład dziś powinienem łazić wkurviony jak osa z tego powodu, że przespałem cały dzień, a wcale mnie to nie rusza i nastrój mam nawet w tej chwili niezły. Można jeszcze dodatkowo pić herbatki z dziurawca, ale to już chyba placebo. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napary są bezwartościowe praktycznie. Jeśli już to nalewki na alkoholu.

Jestem parę dni na dawce 1800mg i czuję, że mój układ współczulny się trochę wyciszył, nie jest tak nadaktywny. Na nastrój nie zauważyłem jeszcze żadnego wpływu, ale to będziemy oceniać po 2-3 tyg.

Czarny_Prorok, ja używam środka "Life" firmy Bayer. 50 ojro za 100 tab. 900mg. To też preparat nie najtańszy, ale w porównaniu do takiego deprimu forte, to wiesz...A można jeszcze taniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napary są bezwartościowe praktycznie. Jeśli już to nalewki na alkoholu.

Jestem parę dni na dawce 1800mg i czuję, że mój układ współczulny się trochę wyciszył, nie jest tak nadaktywny. Na nastrój nie zauważyłem jeszcze żadnego wpływu, ale to będziemy oceniać po 2-3 tyg.

Czarny_Prorok, ja używam środka "Life" firmy Bayer. 50 ojro za 100 tab. 900mg. To też preparat nie najtańszy, ale w porównaniu do takiego deprimu forte, to wiesz...A można jeszcze taniej.

Chyba Laif Balance 900? Piszę, by ułatwić innym poszukiwania. Znalazłem w jakiejś polskiej internetowej aptece 142 zł / 60tab, ale jeszcze nie wiem czy to nie jakaś ściema.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznę mimo wszystko od deprimu forte, jak zadziała, to będe szukał tańszej alternatywy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Za czasów jak babcia żyła, pomagałem jej zbierać dziurawiec i robiła z niego herbatę, cała rodzina piła herbatę z dziurawca. Nikt wtedy nie słyszał o Lidlu i Biedronce.

Ofc herbata granulowana ze sklepu osiedlowego też była dostępna, ale każdy wolał tę z dziurawca.

Teraz wszystko się popieprzyło i ludzie dyskutują nad wyższością herbaty za 7.99 zł nad herbatą za 4.99 zł. Zapomnieli o dziurawcu, w dupach się poprzewracało z dobrobytu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HEJ!

Robił ktoś olej ? Mój się ,, kisi’’ już lekko ponad miesiąc , z tym że nie stawiałem słoja do słońca tylko sobie leżakuje w dość ciepłym pomieszczeniu . 

Miał ktoś doświadczeniem właśnie z maceratą z dziurawca ?

Kiedyś pijałem wyciągi apteczne biorąc przy tym kwetiapinę na noc i dość dobrze się wtedy czułem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi