Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mam chęć zniknąć,popełnić samobójstwo ...Proszę pomóżcie mi


nniinnaa0

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już chce o tym zapomnieć...
Przykro mi, ale o tym nigdy nie zapomnisz. A jeśli będziesz milczeć, będzie tylko gorzej. To takie zamiatanie brudów pod dywan. Niby jest czystko, ale człowiek w każdej chwili może się potknąć o to, co leży pod dywanem. Nie rób tego sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nniinnaa0 po pierwsze możesz porozmawiać z rodzicami, psychologiem

a nawet wydusić z tego gościa co ci zrobił

pytanie:czy w twojej rodzinie zabawa wiąże się z alkoholem?

czy nadużywasz alkoholu i czemu się upiłaś?

no cóż za takie zachowania często się płaci taką cenę i mądre to nie jest

a z drugiej strony facet koło 50-tki też powinien myśleć co robi i nie schlać się tak że dobiera się do lasek których nie zna a jak był świadomy no to drań

szczere bolesne pytanie czemu np ja bawię się bez alkoholu b dobrze i nie żałuje niczego co zrobiłem

i nie wykorzystałem nigdy nikogo?

cóż Lukrecja określiła dość dosadnie to zachowanie ale czyż nie jest to prawdziwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur.wa już nawet swojego zdania nie można wyrazić. piła na umór to ma za swoje

 

tu nie chodzi o to że wyrażasz swoje zdanie, tylko o sposób w jaki to robisz... nie widzisz tego, czy rzeczywiście jesteś niedorozwinięta? :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej nurtuje mnie to czy do czegoś doszło , resztę jakoś przeboleję ,chociaż też będzie ciężko.Uważacie ,że czułabym coś po kilku godzinach snu ,gdyby do czegoś doszło ,tym bardziej ,że jestem dziewicą ???Jakieś bóle ??? I czy przypomniałabym sobie ból ,który mi podczas tamtej koszmarnej sytuacji doskwierał ?? Ja właśnie nic nie czułam po tych kilku godzinach,żadnego bólu!Czułam się tak samo jak przedtem (prócz obwiniania się,wstydu,depresji) ...Bożee ,ale to jest żałosne ...,ale może tym mi w pewien sposób pomożecie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nniinnaa0, jak wciąż jesteś dziewicą to do seksu nie doszło chyba że oralnego. Nie dramatyzowałbym tak, wszyscy byli pijani nikt nic nie pamięta, takie rzeczy się wśród młodych ludzi dość często zdarzają, już parę razy słyszałem podobne albo znacznie mocniejsze historie.

Najgorsza jest ta niewiedza, myślimi że mogło dojść do jakiś strasznych rzeczy a wcale tak nie musiało być, no ale taki urok utracenia filmu jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kur.wa już nawet swojego zdania nie można wyrazić. piła na umór to ma za swoje

 

chyba ci sie cos pomylilo, chocby chlala codziennie od rana do wieczora, to sobie robi krzywde i to jest jej sprawa, wiec nie pisz ze dostala "za swoje", jakby kogos tym krzywdzila.

ze tez takie proste sprawy trzeba tlumaczyc doroslym ludziom. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nniinnaa0,

Nie jestem nałogową alkoholiczką ,ani moja rodzina . Dlatego też , nie wiem jaki jest mój umiar w piciu,nie wiem na ile mogę sobie pozwolić...i dlatego też urwał mi się film.

 

 

ale nie masz się z czego tłumaczyć, możesz codziennie chlać do odcinki i żadna obca osoba nie ma prawa Cię za to karać, oczywiście nie polecam picia, bo jest niebezpieczne i niezdrowe, chodzi mi o samą zasadę.

 

idź na badania jutro i zadzwoń też pod ten numer: Telefon Zaufania dla ofiar i sprawców przemocy seksualnej

 

22 828-11-12

 

http://www.funpzs.org.pl/

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałam gdzieś na forum (czytam już wszędzie ,gdzie się da ,żeby tylko sobie samej pomóc) ,że niektóre kobiety rodzą się bez błony dziewiczej ,albo tracą ją przez nadmierne ćwiczenia itp...jeżeli akurat mnie to spotkało (zakładam każdą możliwość ) ?? To jak wtedy ginekolodzy wykryją ,że do czegokolwiek doszło ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukrecja., czlowiek prosi o pomoc to jest powazna sprawa,ciarki mi przeszli kiedy zobaczylam ten watek,strach pomyslec,zeby wiecej ludzi wypisyealo takie bzdury jak ty,forum sluzy zeby pomagac a nie dolowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuję się jak szmata ...Te wspomnienie mnie prześladuje ...zapominam o nim na 10 min ,ale po chwili wraca na nowo ...Ja chyba nie dam sobie rady z takim ciężarem .Nie wiem czy nie powiedzieć o tym mamie...,ale boję się jej reakcji , ona nie dałaby mnie nigdy skrzywdzić ...kocham ją bardzo.Nie potrafię tego dłużej trzymać w tajemnicy ..., ja chyba nie wytrzymam ...
Zacznę od tego że Ci bardzo współczuję bo musi to być dla Ciebie bardzo trudne tak bić się z myślami. Z doświadczenia wiem że pewne trudne dla nas sprawy trzymane w tajemnicy stają sie kilka razy trudniejsze i większe. Jak wypuścisz z siebie te emocje to tak jak powietrze z wentyla. Nie obwiniaj się za to że się upiłaś bo to się kazdemu może zdarzyć - to doświadczenie masz już za sobą. Niczemu nie jesteś winna. Zacznij może od mamy jak napisałaś bardzo Cię kocha czyli kontakt macie chyba dobry. Zobaczysz wtedy czy lepiej się poczujesz czy napięcie się zmniejszy.

Pisząc na forum też pewnie trochę lepiej się poczułaś spuszczając z siebie dawkę emocji? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×