[SZCZECIN]

Gabinety, poradnie, psycholg, psychiatra... Reklamy, oferty, linki - od tego jest to subforum. Właściciele forum nie biorą odpowiedzialności za oferty tutaj przedstawiane. Forum ma na celu ułatwienie odnalezienia pomocy osobom zainteresowanym.

[Szczecin]

przez Alienated 19 maja 2013, 22:48
hanails, pamiętaj, że lekarze to też tylko ludzie, a ludzie jak wiadomo bywają różni ;) Nigdy nie wiadomo na kogo akurat trafisz.
Teoretycznie, z czystym sumieniem mógłbym Ci polecić doktor Beatę Nicewicz, którą to bardzo dobrze wspominam, i którą także polecono mi na tym wątku kilka lat wstecz.
Niestety nie potrafię powiedzieć co się z Nią w tej chwili dzieje. Odeszła jakiś czas temu z przychodni, gdzie przyjmowała pacjentów na NFZ, i pojęcia nie mam czy przyjmuje obecnie prywatnie, ani też czy w ogóle zajmuje się jeszcze typowymi konsultacjami psychiatrycznymi. Musiałabyś zorientować się już na własną rękę.
W mojej opinii była taką psycholog i psychiatrą w jednym. Zawsze potrafiła cierpliwie wysłuchać, gdy pojawiał się poważniejszy problem, coś doradzić...
Naprawdę bardzo sympatyczna kobieta :!:
A obawiać się na zapas też raczej nie masz co, bo najprawdopodobniej spora część psychiatrów nie będzie specjalnie drążyć co jak i dlaczego, tylko z marszu przepiszą Ci leki (o ile oczywiście zajdzie taka potrzeba), albo skierują gdzieś na terapię...
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

[Szczecin]

przez hanails 20 maja 2013, 19:31
Alienated napisał(a):Teoretycznie, z czystym sumieniem mógłbym Ci polecić doktor Beatę Nicewicz, którą to bardzo dobrze wspominam, i którą także polecono mi na tym wątku kilka lat wstecz.
Niestety nie potrafię powiedzieć co się z Nią w tej chwili dzieje. Odeszła jakiś czas temu z przychodni, gdzie przyjmowała pacjentów na NFZ

Hmmm... A nie na Staromłyńskiej ? Z tego co jestem w stanie zaleźć informacji to Staromłyńska mi się pojawia. I dzisiaj w innej przychodni podszepnięto mi właśnie Staromłyńską, bo "fajna doktor tam jest" :) Dziękuję w każdym razie za nawet takie informacje :)
Rozpadające się iluzje boleśnie ranią.
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

[Szczecin]

przez Alienated 21 maja 2013, 00:05
hanails, no właśnie ze Staromłyńskiej odeszła niespełna rok temu :( Ja cały czas tam bywam, ale już u innej doktor... Kiedyś miałem spisane nazwiska wszystkich lekarzy stamtąd (chodziło o podjęcie decyzji do kogo chcę przychodzić), ale gdzieś już ta kartka zapewne dawno przepadła ;)
Jeśli chodzi o dr. Nicewicz, możesz sprawdzić jeszcze w Medicusie... Ale tam wizyty są zdaje się odpłatne, więc trochę nie bardzo...
Powodzenia życzę! ;)
"A Magda jest najlepsza, bo ma złote serce... Bo to jest Magda...!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Szczecin]

przez hanails 18 lip 2013, 16:11
Uczepię się wątku :)
Czy znalazłby się ktoś z tu obecnych kto mógłby umieścić informacje w jakich dniach i godzinach można dzwonić do rejestracji na Staromłyńską ? Potrzebuję się skontaktować, a nie mam możliwości udać się do przychodni. Dziękuję z góry :)
Wenlafaksyna 225mg, Olanzapina 5mg, Lorazepam 1mg, Diazepam 5mg, Kwas walproinowy 800mg
F32.3
F60.3

[Szczecin]

przez sleepwalker 18 lip 2013, 18:08
Staromłyńska jest w ramach NFZ?
Saying all I know is I gotta get away from me.

[Szczecin]

przez Kalebx3 18 lip 2013, 19:55
Czy znalazłby się ktoś z tu obecnych kto mógłby umieścić informacje w jakich dniach i godzinach można dzwonić do rejestracji na Staromłyńską ? Potrzebuję się skontaktować, a nie mam możliwości udać się do przychodni. Dziękuję z góry :)

Nie zarejestrują Cię tam telefonicznie , nie ma szans.
Musisz udać się osobiście . A dzwonić możesz od 8 do 14 ,a tylko w środy od 12-30 do 18 .

-- 18 lip 2013, 19:59 --

Staromłyńska jest w ramach NFZ?

Tak , na NFZ.
Polecam doktora J.Mizgierta , kumaty ,mądry psychiatra.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

[Szczecin]

przez hanails 19 lip 2013, 14:40
Kalebx3 napisał(a):

Nie zarejestrują Cię tam telefonicznie , nie ma szans.
Musisz udać się osobiście . A dzwonić możesz od 8 do 14 ,a tylko w środy od 12-30 do 18 .

Nie chcę się rejestrować tylko zapytać na kiedy mam się zarejestrować jak już tam pójdę. W karcie jest, a ja po prostu nie pamiętam kiedy miałam przyjść, nie zapisało się, a pamięć baaaardzo zawodna :)
Dziękuję serdecznie za informację w każdym razie :)
F32.3
F60.3

[Szczecin]

przez sleepwalker 19 lip 2013, 16:57
Kalebx3 napisał(a):Tak , na NFZ. Polecam doktora J.Mizgierta , kumaty ,mądry psychiatra.
Znam go z Żołnierskiej... ciekawe, wszyscy się stamtad przenoszą gdzie indziej :P
Saying all I know is I gotta get away from me.

[Szczecin]

przez Kalebx3 19 lip 2013, 17:33

Kalebx3 napisał(a):
Tak , na NFZ. Polecam doktora J.Mizgierta , kumaty ,mądry psychiatra.
Znam go z Żołnierskiej... ciekawe, wszyscy się stamtad przenoszą gdzie indziej

Coś w tym jest . Pastuszko tez uciekł do ZIP-u.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

[Szczecin]

przez Artemizja 04 sie 2013, 05:33
Prawdę mówiąc, to pacjenci z Żołnierskiej też się przenoszą. Byłam tam dosłownie kilka razy jakieś dwa lata temu i zrezygnowałam. Osobiście mam nieciekawe doświadczenia. Może i od strony lekarzy też coś jest nie tak. Trudno powiedzieć.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

[Szczecin]

przez nowakgrz 30 sie 2013, 13:04
Witaj,
Mogę polecić bardzo sympatyczną, pogodną i zawsze uśmiechniętą panią Małgosię Dziewanowską. Jest psychoterapeutką po Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ma niesamowity dar pomagania :)
Adres jej strony: sgpp.pl
Pozdrawiam,

[Szczecin]

przez Akma 02 wrz 2013, 18:16
Akma

[Szczecin]

przez 1depression 11 wrz 2013, 12:00
od kilku lat chodzę na Żołnierską. czuję się teraz b. źle. może dla tego, że zmieniłam ostatnio lekarza - głównie z powodu urlopu mojego a nowy zmienił mi leki.
Chodziłam do: Jędrzejczaka, Anders Powierzy, raz byłam u Mizgierta.

8

[Szczecin]

przez neah 20 paź 2013, 13:38
czy moglibyście polecić psychologa/psychoterapeutę/psychiatrę, który ma wolne terminy jeszcze w tym roku i jest DOBRY?

W ZIP terminy są na "za 1,5 roku" ...

Sortuj wg